Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. tak śliczne stadko i tak wspaniale potrafią sobie wszyscy razem żyć, to jest cudowne :)
  2. widziałam i udostępniłam, dzięki! :)
  3. [quote name='SkarpetKa']Lisek i Szczeniorek to Liska i Szczeniorka ;)[/QUOTE] aaaa dzięki ;)
  4. fotki Liska [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106026.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106014.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106008.jpg[/IMG] i szczeniorka proszę o propozycje imienia [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106671.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106661.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106673.jpg[/IMG]
  5. [quote name='ania z poznania']Pani Ola dzisiaj pisała do mnie, jest Vesper zachwycona, że taka grzeczna, nie wchodzi na kanapy, nawet w nocy nie skorzystała i że zachowuje czystość w domu. A czy przypadkiem Agata nie adoptowało małżeństwo po 50-tce? Bo znajomi mojej mamy mieli jechać i na miejscu wybrać między Agatem a sznupkiem.[/QUOTE] nie mamy pojęcia kto, gdyby to byli oni to byłoby super! ja robię aktualizację pierwszych postów proszę jeśli ktoś coś wie, ma jakieś teksty do poszczególnych psiaków to mi napiszcie to wkleję info astek dziś dostał pierwszą porcję leku, zjadł w puchą bardzo zadowolony
  6. podniosę nasze psie piękności
  7. domek w Poznaniu? bo sunia na koty oczywiście nie sprawdzona, zabrać na wizytę może by i nie było problemu gdyby można bez problemu w razie złego wyniku wizyty odwieźć sunię, a z tym nie wiem jak jest Agat pojechał do nowego domu przez adopcję schroniskową
  8. super :) dobre zdjęcia połową sukcesu
  9. fantastyczne fotki :):) cudnie że Vesper już w domku
  10. w końcu ma życie na jakie zasłużyła :)
  11. i ja o tym wiem i Ty o tym wiesz, mimo że nie jesteśmy wetkami o ironio....
  12. jak były szczeniaki u Kate i BeaBono to też trafiły do weta z podejrzeniem parwo, okazało się że był to wpływ zbyt małego odstępu szczepienia od odrobaczeń, wyniki na parwo poszły pozytywne a one parwo nie miały jak się później okazało, wystarczyły kroplówki i antybiotyki
  13. ok, mam w tej chwili jedno opakowanie w aptece nie mieli więcej a mam recepte na 3 ale zrobili mi zamówienie dziś powinno być, Skarperko jakbyś dziś jechała, daj znać o której bym się zabrała z tymi lekami, jakaś puchę kupię czy parówki żeby w tym podać bo tabletki dość duże
  14. [quote name='malinaoona']ale Szatan ;][/QUOTE] a tam szatan :) owca nie szatan taka wełniasta
  15. może załatwić sesję w stylu jakim miały szczeniorki od Morii czy małe juz będą taka mieć?
  16. ja też, to młody piękny psiak! Lockie :(
  17. jasne że sie nie pogniewam jeszcze mail: [email][email protected][/email]
  18. to powodzenia! oby miała ten najlepszy domek
  19. a ja mam leki dla astka dobrze by było zacząc podawać
  20. robiłam porządki, wygrzebałam i mam pierwszy bazarek! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210418-Podr%C4%99czniki-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-9.07.-22-00?p=17168704#post17168704[/url] ja nie wiem jak jeszcze mi się mogły jakieś podręczniki zachować :oops:
  21. pomoc w ogłoszeniach oczywiście się przyda dzięki wielkie
  22. czy psiak jest w Poznaniu? mogę wrzucić na posokowce, najważniejsze chyba teraz to powiadomić hodowcę, może zabierze psa do siebie no i fotki, fotki i jeszcze raz fotki to konieczne
  23. [quote name='holmina']a jaki to mialo sens ,skoro u mnie byl DT dla suni a sznupek zostal w schronie....?[/QUOTE] odstąpił kiedy jeszcze Ty jako DT się nie zgłosiłaś, zreszta to jest trochę kilometrów, wizyta, transport to wszystko nie da się załatwić w jeden dzień może najlepiej zadzwoń wyjaśnij wszystko będzie wiadomo
  24. na wiele godzin nigdy w życiu, to nie ten typ, on jest taki kontaktowy, potrzebuje też ruchu i pracy by czyms głowę zająć, on się zwyczajnie nudzi!
×
×
  • Create New...