-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
tak śliczne stadko i tak wspaniale potrafią sobie wszyscy razem żyć, to jest cudowne :)
-
widziałam i udostępniłam, dzięki! :)
-
fotki Liska [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106026.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106014.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106008.jpg[/IMG] i szczeniorka proszę o propozycje imienia [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106671.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106661.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/lisek-1106673.jpg[/IMG]
-
[quote name='ania z poznania']Pani Ola dzisiaj pisała do mnie, jest Vesper zachwycona, że taka grzeczna, nie wchodzi na kanapy, nawet w nocy nie skorzystała i że zachowuje czystość w domu. A czy przypadkiem Agata nie adoptowało małżeństwo po 50-tce? Bo znajomi mojej mamy mieli jechać i na miejscu wybrać między Agatem a sznupkiem.[/QUOTE] nie mamy pojęcia kto, gdyby to byli oni to byłoby super! ja robię aktualizację pierwszych postów proszę jeśli ktoś coś wie, ma jakieś teksty do poszczególnych psiaków to mi napiszcie to wkleję info astek dziś dostał pierwszą porcję leku, zjadł w puchą bardzo zadowolony
-
podniosę nasze psie piękności
-
Super! Mamy kolejne 7 szczeniąt - wszystkie w domach
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super :) dobre zdjęcia połową sukcesu -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
w końcu ma życie na jakie zasłużyła :) -
i ja o tym wiem i Ty o tym wiesz, mimo że nie jesteśmy wetkami o ironio....
-
jak były szczeniaki u Kate i BeaBono to też trafiły do weta z podejrzeniem parwo, okazało się że był to wpływ zbyt małego odstępu szczepienia od odrobaczeń, wyniki na parwo poszły pozytywne a one parwo nie miały jak się później okazało, wystarczyły kroplówki i antybiotyki
-
[quote name='malinaoona']ale Szatan ;][/QUOTE] a tam szatan :) owca nie szatan taka wełniasta
-
Super! Mamy kolejne 7 szczeniąt - wszystkie w domach
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
może załatwić sesję w stylu jakim miały szczeniorki od Morii czy małe juz będą taka mieć? -
jasne że sie nie pogniewam jeszcze mail: [email][email protected][/email]
-
robiłam porządki, wygrzebałam i mam pierwszy bazarek! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210418-Podr%C4%99czniki-na-d%C5%82ug-w-lecznicy-do-9.07.-22-00?p=17168704#post17168704[/url] ja nie wiem jak jeszcze mi się mogły jakieś podręczniki zachować :oops:
-
pomoc w ogłoszeniach oczywiście się przyda dzięki wielkie
-
Rodowodowy posokowiec bawarski szuka dobrego domu. Ma dom.
snuszak replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
czy psiak jest w Poznaniu? mogę wrzucić na posokowce, najważniejsze chyba teraz to powiadomić hodowcę, może zabierze psa do siebie no i fotki, fotki i jeszcze raz fotki to konieczne -
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
snuszak replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='holmina']a jaki to mialo sens ,skoro u mnie byl DT dla suni a sznupek zostal w schronie....?[/QUOTE] odstąpił kiedy jeszcze Ty jako DT się nie zgłosiłaś, zreszta to jest trochę kilometrów, wizyta, transport to wszystko nie da się załatwić w jeden dzień może najlepiej zadzwoń wyjaśnij wszystko będzie wiadomo -
na wiele godzin nigdy w życiu, to nie ten typ, on jest taki kontaktowy, potrzebuje też ruchu i pracy by czyms głowę zająć, on się zwyczajnie nudzi!