[quote name='supergoga']Jeśli psiaki urodziły się 15.06 to moim zdaniem na adopcję są za małe. Mają niewiele ponad 3 tygodnie. Muszą być z matką.
Czy towarzystwo jest odrobaczone.
Mały na bank chyba ma przepukline pepkową - można pokazać wetowi, można masowanie próbować wprowadzic do środka. Często obywa się bez zabiegów wet. Sporo szczeniąt ma takie przepukliny - powstaja przy porodzie, ale z początku może ich nie być widać.
Maluszki powinny iść do domu po pierwszym szczepieniu dopiero, inaczej są w niebezpieczeństwie.
Jeszcze mam pytanie, bo chyba przegapiłam - ile jest psiaków a ile sunieczek. I w jakim mieście[/QUOTE]
Gosiu 2 sunie i 5 piesków i bardzo mi na sercu leży ta psia rodzinka :(
oby z maluszkiem było dobrze