Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. to zostały 3 gotowce szczeniorki do adopcji i 4 za jakiś czaas jak podrosną ....
  2. szkoda, że to nie pomoże zmienić ciężkiej sytuacji chłopaka, czas ucieka, latem minie rok jest chłopak jest w schronie :(
  3. no to może faktycznie średniak ;) ja mam zawsze wrażenie jakaś zaburzoną percepcję że w kojcach te łobuzy są jakieś mniejsze :crazyeye:
  4. a Lileczka jaka duża panna :)
  5. ale takim średniaczkiem jest Sandy, a Puszczyk jest mniejszy :) ten Puszczyk to takie nie wiadomo co i do tego nikt go nie chce :(
  6. no spory ale mój posokowiec niestety też jest spory, waży 21,5kg, Puszczyk powinien mniej, chociaż przytył ostatnim czasy w schronie :)
  7. no nie wiemy :oops: trzeba by go zabrać specjalnie do weta by zważyć
  8. ja cały czas czekam na wiadomość ale nic nie dostałam :( a schronisko się przenosi, no i tak jak tu jest trudno o szkolenie psa, tak tam w ogóle nie będzie o tym mowy, boje się że nasz Fred zwyczajnie przepadnie
  9. szkoda, że u mnie ten gabaryt w wersji tymczasowej jest nie do przepchnięcia :(
  10. Sonia pojechała do domku! Ale od początku, znajomy ją wypatrzył na facebooku u mnie. Przyjechał zobaczył jakieś 2 tygodnie temu, później wyjeżdżał i sprawę miał dobrze przemyśleć. Wrócił zdecydował się, na poznańskiej kejtrówce jeszcze raz się spotkaliśmy by Sonia nie miała szoku, że do obcej osoby idzie. No i dziś przyjechał po Sonię po skompletowaniu wyprawki zgodnie z moimi zaleceniami :) Byliśmy jeszcze na spacerku u mnie, później Sonia zapakowała tyłeczek do samochodu wskoczyła sama i chętnie tylko się zmieszała, że ja nie wsiadam... ciesze się, że wcześniej udało się spotkać aż 2 razy, bo dzięki temu na widok Marcina Sonia się dziś cieszyła. Jej ulubiona karma jest w drodze, dlatego zrobiłam kontrolę co doradzili do niej w sklepie, puszeczki animonda i jeszcze jakieś mi nie znane + worek Orijen który od razu spróbowała i wypluła :shake: dobrze, że został kupiony mały worek ale może się przekona. Dlatego do domku dałam jej w pakiecie resztę próbek, które ładnie wchodziły Soni - gemma od cioci Supergogi :loveu: bo reszta jest feeee miski na stojaczku, spanka jeszcze nie ma bo nic pana nie zadowoliło w sklepie i jeszcze jedzie szukać, no i ciekawostka w Kakadu robią od ręki adresówki o czym nie miałam pojęcia, więc Sonia ma już swoją, a ja jestem ciekawa jak one będą trwałe bo całkiem ładne ale mam wrażenie że nie na wielkie psie wyczyny bo napis płytko tłoczony. Jutro jeszcze jadą na polankę na ściąganie szwów. Od razu Sonia też prawdopodobnie będzie mieć robionego czipa i paszport. Bo to pies podróżnik będzie. Nie mogę się doczekać kiedy pojedziemy z Sonią i Pakiem razem w skały :multi::multi: Mam nadzieje, że sobie razem poradzą i Sonia nie będzie robić numerów bo Marcin się bardzo stara ale wiedzy psiej jeszcze dużo to nie ma ;) najważniejsze, że jest blisko i w stałym kontakcie! no i jeszcze fotka zrobiona przez nowego pana na poznanskiej kejtrówce [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/259863_214493928588836_100000846904806_589073_4353362_n.jpg[/IMG]
  11. Jezuuuu, nigdy nie doczekamy się schroniska bez szczeniaków... jak ktoś mógł wyrzucic sunię w takim stanie :(
  12. czas najwyższy na to, powodzenia Volt!
  13. szuka i ma nawet nowe fotki ;) [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106208.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106219.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106218.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106214.jpg[/IMG]
  14. a jak Telimenka tymczasowicz dotarł do Ciebie?
  15. będe podnosić bazarek tyle chociaż mogę co z resztą szczeniorków? takie same objawy?
  16. kurcze biedny malusz... jak dobrze, że trafił do dobrego miejsca, no i strach pomyśleć co by było gdyby ktoś ze wsi prosto ze schroniska zabrał i nie raczył iść z czymś takim do weta.... trzymaj się maluszku!
  17. na obrożę reaguje troszkę lepiej, ale tylko troszkę, np wskakuje na budę i patrzy, ja go nie naciskam, na siłe nic nie chce robić by nie pogorszyć sytuacji, on jak Kapselek kiedyś, udało się go w końcu wyprowadzić ale potrzebowałam trochę czasu a teraz w schronisku bywam rzadziej....
  18. hmmm nie mierzyłam dokładnie :oops:
  19. pewnie że tak!!! :):) ja też ciesze się ogromnie, że w końcu mogłyśmy się poznać, szkoda że nie było czasu aby pogadać, może następnym razem :multi: bo wracać z Pako i Sonią komunikacją miejską i PKP mi się nie uśmiechało a czas brata naglił....
  20. pechacia zaraz tam starowinka :) Maskotka nie taka aż bardzo stara :)
  21. galostop podajemy jeszcze przez 2 dni, z cycuchami już lepiej, zastrzyk był i to ostatni, teraz ściaganie szwów i wsio do domku no i Sonia poznała dziś nowe ciocie i wujków :)
  22. super wieści, powodzenia dla maluszków, które są już w domkach gdyby tylko jeszcze Morią tam ktoś się interesował, zaraz zostanie bez małych, bez domku....
  23. [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106163.jpg[/IMG] No i Timek/ Timan [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106200.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106187.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106182.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/owcapoprawione-1106180.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...