Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. nie mówiąc o tym, że ma taki wyrazisty pyszczek eh
  2. Śniegulek jest faktycznie piękny! ma takie oczy... takie o których się nie zapomina
  3. czyli kolejne super telefony do wątku " a po ile ten pies"....
  4. lilo serdecznie dziękuję :) a jutro test !!
  5. eh ciachnąc trzeba zdecydowanie, bo inaczej będą kolejne psie małe historie
  6. no to się dzieje :) ja już dawno się przez sesję w tych maluchach pogubiłam
  7. Kudełek ma świetny domek to widać po nim :), Justyna teraz Kudeł wygląda cudnie i widać jaki faktycznie jest chudy i drobny :)
  8. Wam to dobrze :) a Marylin obrosła w te włoski cudnie :loveu:
  9. Nevi jak nie ten domek to inny, spokojnie coś super dla maluszki się znajdzie
  10. dziwne po labka jako, że to modne psy powinny być zapytania, mniej lub bardziej sensowne ale powinny.
  11. Dziękuję za bezpośrednie wieści, a może uda się wstawić jakieś aktualne zdjęcia? Fajnie, że udało się przyzwyczaić Pikaczu :evil_lol: do stajni, to świetna sprawa na wybieganie i obcowanie z innymi czterołapnymi i kopytnymi znajomymi :) znam z autopsji lepszego spaceru niż taki chyba nie ma. Gdybym mogła prosić o zdjęcia, bardzo ale to bardzo jestem ciekawa jak to nasz chłopak przytył :) Pozdrawiam i proszę wygłaskać ode mnie Piko.
  12. zobaczymy w sobotę, zrobimy burzę mózgu co z Fredem począc.. byłam na stronie, którą Asiu podałaś, mają psa który przypomina naszego Orionka
  13. Sonia wczoraj pierszy raz wskoczyła cała do wody i pływała :) chyba upał skłonił ja do zmiany zdania na temat wody ;)
  14. oby wreszcie ludzie zaczęli się zgłaszać, bo ja ankiety jeszcze nie dostałam, nie wiem czy coś z tego będzie
  15. super, że się rusza~! Misterek piękny chłopaK, znajdzie piękny domek :)
  16. Gosia własnie miałam do Ciebie dzwonić w sprawie spanielki, własnie dostałam telefon w jej sprawie ale widzę, że Ty też już wszystko wiesz. Jedziecie jutro do Freda?
  17. [quote name='KateBono']Cioteczki przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek dla krecików: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2089...-do-godz.20.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2089...-do-godz.20.00[/COLOR][/URL][/QUOTE] link nie działa :(
  18. pilnie szukał i pilnie znalazł - :)
  19. super materiał, dopiero dziś widziałam :) szkoda tylko, że stronę pomylili....
  20. no jak to jaki nie ociekający tak zwyczajnie :)
  21. a wiadomo jak Hektorek w nowym domku się czuje? Ja ostatnio mimo wszystko z tych pozytywnych staram się być, więc pomyśl Aniu gdyby nie Wy, gdyby Hektorek został i boksia i szczeniaki i jeszcze te 2 kundelki dojechały to co by było?? Więc nie martw się będzie dobrze, jakoś musi być jak skończę sesję to mam znajomą dobra fotograf co przyjedzie porobić fotki do schroniska do ogłoszeń, tylko Aniu wpakuje Ci ją do samochodu bo ona jest bez :diabloti:
  22. ja jeszcze trochę i zrobię aktualizację pierwszej strony
  23. [quote name='zerduszko']A tak jeszcze spytam: nie lepiej on na smyczy a kot luzem? Macie jakiegoś nie ociekającego kota? Jakby co mogę podesłać :D ;)[/QUOTE] eh gdybyś była bliżej to ja takiego "nie ociekającego" :diabloti: kota bym zamówiła, by darować wrażeń swojej na stare lata
×
×
  • Create New...