Dziękuję za bezpośrednie wieści, a może uda się wstawić jakieś aktualne zdjęcia? Fajnie, że udało się przyzwyczaić Pikaczu :evil_lol: do stajni, to świetna sprawa na wybieganie i obcowanie z innymi czterołapnymi i kopytnymi znajomymi :) znam z autopsji lepszego spaceru niż taki chyba nie ma.
Gdybym mogła prosić o zdjęcia, bardzo ale to bardzo jestem ciekawa jak to nasz chłopak przytył :)
Pozdrawiam i proszę wygłaskać ode mnie Piko.