Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. najważniejsze by zmiany skórne to nie była jakaś cholerna ciężka choroba
  2. raczej powinnam odróżnić, a jeśli będzie ciężko to trudno inny sznup znajdzie dom bo to Łódź, ja kotów rezydentów narażać nie będę :)
  3. wysłałam jedną ankietę w sprawie krówek
  4. chyba dopiero w piątek :(
  5. [quote name='ania z poznania']Kasiu, około 10 tygodni. Są niesamowicie zżyte ze sobą, marzy mi się, żeby trafiły do jednego domu.....[/QUOTE] eh marzenia mamy wielkie, ale często nie do spełnienia, a maluchy młode szybko do nowej sytuacji będą się przyzwyczajać - tylko by miały do jakiej!
  6. ja wiem, że tak się da, Pani też wie, bardzo rozsądna osoba, ale jak kota na moich rękach będzie chciał zjeść to go nie dam, ryzykować nie będę, bo nie mówię tu o poganiankach na dworze bo to normalne, co ucieka trzeba gonić :diabloti:
  7. był i fajny telefon w sprawie Puszczyka :) w końcu jeden normalny, tylko muszę chłopa sprawdzić na koty, no i tego się obawiam....
  8. a w jakim wieku będą krówki?
  9. bo ja tam z braku czasu pogubiłam się już trochę, mała jest jeszcze u Elooni czy u Ciebie Shenan?
  10. Lunka jest piękna!ogłaszacie już ją gdzieś? Super, że ją zabrałaś :)
  11. tyle wycierpiał, a życie go ciągle nie oszczędza
  12. gdzieś ostało sie jeszcze jakieś ogłoszenie od naszego beagla Apacza, napisała fajna Pani więc podesłałam zdjęcia naszych krówek ze schroniska :)
  13. dostałam potwierdzenia ogłoszeń Puszczyka na wielu portalach, nie wiem kto je robił ale serdecznie dziękuję!
  14. super wieści, bardzo sie cieszę! a Vesper jest cudna na tych zdjęciach
  15. piękniś, chociaż wolę futerkowe a połaczenie ze spfinksem czyli taki cornish rex to dla mnie ideał więc szukaj domku szybko i to tylko takiego super kawalerze :)
  16. kurcze to znaczy, że choroba szybko się rozwija, cholercia no trzeba mu pomóc!
  17. wreszcie Keno doczekał się swojego wątku, przypomina mi trochę Solo, którego moja mama zwinęła z ulicy bo biegał i ludzie się bali, on wrócił do właścicieli sprawdziłam jednak na zdjęciu, umaszczenie na głowie ma inny wzór
  18. kurcze zwroty szczeniaków są tak często..... nie idzie przewidzieć zachowania tych ludzi
  19. boskie! :loveu::loveu::loveu:
  20. Piromanka już przelała pieniążki. już mam z nią wszystko uregulowane.
×
×
  • Create New...