[quote name='ania z poznania']Kasiu, około 10 tygodni. Są niesamowicie zżyte ze sobą, marzy mi się, żeby trafiły do jednego domu.....[/QUOTE]
eh marzenia mamy wielkie, ale często nie do spełnienia, a maluchy młode szybko do nowej sytuacji będą się przyzwyczajać - tylko by miały do jakiej!
ja wiem, że tak się da, Pani też wie, bardzo rozsądna osoba, ale jak kota na moich rękach będzie chciał zjeść to go nie dam, ryzykować nie będę, bo nie mówię tu o poganiankach na dworze bo to normalne, co ucieka trzeba gonić :diabloti:
piękniś, chociaż wolę futerkowe a połaczenie ze spfinksem czyli taki cornish rex to dla mnie ideał
więc szukaj domku szybko i to tylko takiego super kawalerze :)
wreszcie Keno doczekał się swojego wątku, przypomina mi trochę Solo, którego moja mama zwinęła z ulicy bo biegał i ludzie się bali, on wrócił do właścicieli
sprawdziłam jednak na zdjęciu, umaszczenie na głowie ma inny wzór