Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. aaaa nie było mnie a tu tyle stron do nadrobienia :) i nie wierzę to nie ten pies Malawaszko :klacz::klacz::klacz::klacz:
  2. Puszczyk już z Dorotą :) Oczywiście mimo wcześniejszego umówienia się miałam problem aby Puszczyka ze schronu zabrać, wykłócałam się ze stróżem bo informacji z biura nie miał - mimo, że przy mnie ta informacja na kartce w środę była tworzona :cool1: telefonu do Pań z biura, wykłócanie się - czasowo minus pół godziny i Puszczyk zamiast mieć godzinny spacer przed podróżą miał poł godzinny - na szczęście kondycji nie ma więc i tak się zmęczył ;) niestety akcji podnoszenia ciśnienia na ten dzień nie miałam koniec.... idąc na spacer przy mnie prawie rozjechany został Keks (psiak ze schroniska odebrany w zeszłym tygodniu przez właściciela). Biegł luzem za swoim "panem" na rowerze ale jak zobaczył Puszczyka to mimo samochodów przebiegł na drugą stronę Ja dostałam prawie zawału a właściciel miał w dupie, stwierdził że jak mu psa rozjadą to trudno.................................... :mad::mad: po mojej wiązance na temat odpowiedzialności usłyszałam (mimo, że na siodełku z tyłu miał 3/4 letnie dziecko), że taka młoda k**** jak ja nie będzie zwracać uwagi jak ma psem się zajmować :shake::shake::shake: nie wytrzymałam.... dowiedział się, że mimo iż stary to baran i głupek, do tego nieodpowiedzialny - na co wsiadł na rower i pojechał dalej, Keks pobiegł za nim :placz::placz::placz: jestem roztrzęsiona, a najgorsze że ten zapewne nowobogacki debil nie wyciągnie z tej lekcji nic, bo ciężko jest znieść krytykę od młodszej osoby, a Keks bidulek :-( ma takiego Pana, że jest w niebezpieczeństwie, a do tego jeszcze stanowi niebezpieczeństwo dla innych boshe dlaczego ja to musiałam widzieć!!!!!!!!
  3. hehe chyba nowemu domkowi to nie zrobi różnicy czy dostanie jednego czy drugiego nie? Są prawie identyczne :)
  4. jemu koniecznie trzeba zrobić troszkę inny fryz, ten grzbiet doprowadzić jakoś do porządku, do tego dodać jeszcze fotki latającego psa i byłoby super :)
  5. [quote name='SkarpetKa']Kotek jest ostatecznie zarezerwowany dla Oli koleżanki.[/QUOTE] no i pięknie :) co w rodzinie to nie zginie
  6. mnie nie będzie od niedzieli do środy chyba, później raczej nie ma problemu bym poprowadziła :)
  7. bazarek z gierkami [url]http://www.dogomania.pl/threads/211218-Gry-dla-dzieci-Geox-Magic-Game-na-FDZ-Animalia-do-22.07-kup-teraz?p=17260874#post17260874[/url]
  8. bazarek z gierkami [url]http://www.dogomania.pl/threads/211218-Gry-dla-dzieci-Geox-Magic-Game-na-FDZ-Animalia-do-22.07-kup-teraz?p=17260874#post17260874[/url]
  9. sprawdzę dopiero po weekendzie czy jest w biurze, bo dostałam numer czipa od weta
  10. Super wieści, Miłka świetna trafiła :) widać świetnie sobie radzicie
  11. [quote name='caromina']dajcie jeszcze to czarne, małe to ogłosimy zdjęcia proszę na [email][email protected][/email] wczorajszych zdjęć jeszcze nie ma?[/QUOTE] hehe dzięki za ogłoszenie - tego małego czarnego :diabloti:
  12. a ja nie mogę doczekać się fotek :)
  13. piękny, towarzyski, lubiący wszystkich w tym bardzo dzieci :) no i gdzie dom?
  14. aaa bo by trzeba szybko akcje robić to już jutro!!!
  15. hotel wzorowy normalnie - nie ma kasy nie ma miejsca!
  16. matko jaki piękny!!!!!
  17. hehe i innymi małymi stworami - pewnie wliczając w to psy typu york :)
  18. [quote name='malawaszka']a co Puszczyk ma tam w książeczce? był szczepiony na coś?[/QUOTE] wścieklizna - Rabisin (28.09.2010) no i ten sam dzień wirusówki
  19. i mimo, że Skarpetka bardzo chciała się ich pozbyć to cóż nie dało się :(
  20. wet mi potwierdził, że to będzie ta sama "parka" co kiedyś, danych właściciela nie ma, to trzeba u straży... a z ciekawostek dowiedziałam sie paru rzeczy o tej naszej Nevadzie i Laosie - pierwszy raz trafił do schroniska błąkając się po ulicy, straż je odłowiła bo haszczaki zagryzły jakiegoś kota i ktoś to zgłosił, a teraz jeszcze gorzej..... jeden Pan wracając z wakacji zastał na działce zagryzioną swoją kozę, a przy niej warujące 2 haszczaki :shake: więc nie tylko uciekają, ale można to nazwać wyprawami na polowanie :placz: bardzo ciężko będzie z adopcją :shake::shake: Blokada dla Nevady koszt 40zł trzeba powtórzyć po 3 miesiącach, powiedziałam że jeszcze potwierdzę jej podanie
  21. Leoś jedzie do hoteliku w następną sobotę, trzymajcie kciuki! odstrzał Leosia umówiony
  22. duplikat książeczki załatwiony :)
  23. taaa a Panie w biurze oczywiście książeczkę zdrowia zagubiły, dziś dzwonię do weta po duplikat!
  24. bo takie śliczne migiem znajdą domki ;)
  25. [quote name='SkarpetKa']No, no po prostu głupio tak na wątku się przyznać ;) [/QUOTE] nienormalne :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...