staram się załatwić wizytę PA zanim Dubby będzie mieć sterylkę i mam odp dotyczącą transportu
"Witam.
Tak jak pisałam, ja bardzo słabo jeżdżę i jeżeli byłaby możliwość
(opłacę koszt transportu), prosiłabym o przywiezienie Dubby do nas.
Nie chcę posyłać pracownika samochodem dostawczym, bo jest
tylko 2-osobowy i reszta, to powierzchnia do ładowania, a już na pewno
nie miejsce dla psiaka, nie mówiąc, że po takim zabiegu powinien
mieć szczególną opiekę.
Bardzo bym się cieszyła, gdyby to było możliwe.
Pozdrawiam"