Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. staram się załatwić wizytę PA zanim Dubby będzie mieć sterylkę i mam odp dotyczącą transportu "Witam. Tak jak pisałam, ja bardzo słabo jeżdżę i jeżeli byłaby możliwość (opłacę koszt transportu), prosiłabym o przywiezienie Dubby do nas. Nie chcę posyłać pracownika samochodem dostawczym, bo jest tylko 2-osobowy i reszta, to powierzchnia do ładowania, a już na pewno nie miejsce dla psiaka, nie mówiąc, że po takim zabiegu powinien mieć szczególną opiekę. Bardzo bym się cieszyła, gdyby to było możliwe. Pozdrawiam"
  2. ale super!! pewnie Etna teraz będzie w nim spędzać całe dnie :)
  3. no to przynajmniej ładnie się będzie prezentować :):)
  4. Super wiadomość!!!!! Zbieramy fundusze :):)
  5. [quote name='What May NN']jesli państwo nas przenocują w swoim hotelu to mogę jechać :-)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak z tydzień najlepiej
  6. W tej chwili kobieta jest na miejscu a ona nie jest mobilna, zapytam kiedy syn by mógł i czy w ogóle by mógł
  7. mam już ankietę, trzeba teraz wszystko ogarnąć logistycznie, czyli sterylka i dowóz - kierunek Odolanów koło Ostrowa Wlkp. ma ktoś jakiś pomysł, ktoś chętny na wycieczkę ?
  8. jak tak dalej pójdzie Lockie zostanie sam w schronisku :(
  9. aż ciężko uwierzyć, że ona ciągle bez domu.. :(
  10. tak Kudłaty jest super, taki dostojny Pan :):) super mu futro faluje jak biegnie, z Misią jest mu super!
  11. razem czują się super, domek dla dwojga to by była jakaś bajka
  12. dokładnie ręce opadają...
  13. przeczytać a jeszcze milej zobaczyć fotki :loveu:
  14. czyli jednak było do czego wracać ;)
  15. zobaczymy, na tą chwilę czekam na ankietę Dubby
  16. Nuka? a nie Luca? bo Nuki nie kojarzę :) ja podałam adres naszej strony by sobie obadała psiaki, cały czas się zastanawiają a myślę że fajne miejsce
  17. super gdyby mały szybko znalazł dom jak właściciele się nie zgłoszą
  18. [quote name='Saint']Kaśka, w tygodniu bywasz raczej wieczorem, czy w ciągu dnia?[/QUOTE] no i Ania już dała odp :)
  19. myślę, że zawsze trzeba jednak mieć jakaś nadzieję, mimo że mówią o niej matka głupich :)
  20. DT dla Dubby bardzo się przyda, ale trzeba by je sprawdzić chyba bo tak w ciemno strach psa puszczać. A by pasowała, bo z psami super się dogaduje, z kotami przecież też :) no i dzieci to dla niej raczej nie problem
  21. Czy w sprawie Sistars był jakiś telefon? Ktoś ma info o Lisce i Samsonie? chciałam uzupełnić info na pierwszej stronie. Astkowi ponownie kończą się leki, wiadomo czy potrzebne jest jeszcze jedno opakowanie? Mogę iść po receptę Koniecznie trzeba zrobić lepsze foteczki Dziadeczkowi i tej Mamuśce od szczeniaków aby miały jakaś szansę znaleźć dom jeszcze przed zimą.... ja szału nie robię ale coś mogę postarać się pstryknąć ktoś się wybiera w tym tygodniu??
  22. [quote name='lilo']Super wieści - cieszę się bardzo - tyle się biedak wyczekał , należało mu się jak psu micha :)[/QUOTE] trafnie określone :)
  23. [quote name='czia']właśnie wróciłam, to miał być pies dla bratowej, a ona nie jest jeszcze gotowa i zdecydowana. Nie chce psa z problemami. Jeszcze nie teraz. To tak po krótce, szczegóły na pw.[/QUOTE] a mi mówili, że bratowa chce... nie kumam w takim razie po co zawracanie gitary, czia bardzo bardzo dziękuję za wizytę
×
×
  • Create New...