-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale wlaasnie on chcial na kaczki :D dlatego sie pytal czy wode lubi :) ale i tak sama nie wiem bo ponoc interesujaca pania ma Gośka tylko ona by pozno ja brala bo jest na wyjezdzie gdzies, zobaczymy -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
na piewrszej fotce ciezko bylo za nimi nadazyc bo tak biegaly 2 wariaty a patyk to taka inspiracja byla bo fajny, reszta w lesie -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wiec ja moze powiem co u Kiki słychac :) mała troszke juz sie przyzwyczaiła do nas takze zaczyna broic ;p zdaza sie jej cos poszarpac np papier toaletowy ;) chetnie chodzi na spacery (dam jakies fotki) koty troszke zaczyna terroryzowac ale sie nie daja. Sraczke ma caly czas, mimo ze jest lepiej niz bylo to ciagle z niej leci wiec jutro jak dam rade jade do weta. Oczka juz zdezydowanie lepiej kropelki pomagaja. Mam jednych zainteresowanych ludzi to znajomi moich lokatorow i mieszkaja na pozegowie w mosinie takze bylaby dosyc blisko ale jeszcze z nimi nie rozmawialam tylko pan byl raz ja zobaczyc i sie spodobala ale nie bylo mnie z domu tylko moj tata, wiec nie wiem co o nich sadzic wiem tylko ze pan mysliwy i chcialby czasem ja do lasu zabierac na polowanka jakby sie nadawala. Narazie i tak bedzie u Nas bo musi do konca wyzdrowiec. Zreszta zobaczymy co bedzie miec Gośka czy ktos chetny jest. Wolalabym znalezc w miare szybko domek ze wzgledu ze kika juz bardzo do nas sie przyzwyczaja a my do niej. Im dluzej bedzie tym pozniej gorzej jest sie rozstac. [IMG]http://images33.fotosik.pl/142/78c9ec96a266e274.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/157/331f0d5d3fba6194.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/158/03178a2c3453e1ea.jpg[/IMG][/URL] -
:multi: wspaniale wiadomosci
-
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:D to ta sama slicznostka z biegunka narazie spokoj ale ma diete wiec zobaczymy jak zacznie jesc, dzis wieczorkiem dopiero dostanie, miala goraczke u weta wiec dostala antybiotyk i chyba jeszcze cos, jakies 2 magiczne zastrzyki (przyjela je bardzo dobrze tylko przy mierzeniu temp. sie troszke krecila) uszy sa wporzadku tylko brydne ale rzadnego stanu zapalnego takze tylko dzis wyczyscilam plynem do uszu kropelki do oczu dostaje od wczoraj bo od razu po wecie jechalismy do apteki zobaczymy czy pomoga po wstepnym ogledzinach wet powiedzial ze wyglada dobrze jak an to co przeszla i podleczy sie i bedzie ok, wiec zobaczymy jak dalej bedzie ale mysle ze dobrze ;) Kika pozdrawia! -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzis kika na spacerze zrobila mi psikusa ;P biegala 1 raz luzem i bardzo ladnie sie slychala jak sie ja zawola to od razu wraca do nogi trzyma sie mnie albo mojego psa, bardzo lubi biegac... zrobila tylko jedno wskoczyla rozpedzona do stawu, nie wiem co ja napadlo ale wykapala sie i wygramolila z wody zadowolona, a zimno przeciez dzis i wieje.... no nie wiem sama wytarlam ja recznikiem i teraz spi w garazu w poslaniu bo cieplo dzis wet :) -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
własnie dzieki wielkie Hania za to :) -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dobra bedziemy dzialac :) bedzie dobrze -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
na smyczce umie chodzi, malo tego idzie bardzo ladnie i caly czas merda ogonkiem, dzis dostala z kolacyjka ten srodek na biegunke zobaczymy... -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
oczka sie smieja tylko jeszcze troszke ropieja jakby wiec przemywam rumiankiem Gosiu byłoby bardzo fajnie z ta pania bo bylaby blisko. Tylko sunia ma strasznie duzo energi i potrzebuje wybiegania. A jak ja zobaczy no to pewno drgnie serce. Jak juz mowilam moje koty psinka ignoruje :) -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/153/23e305fb8c7f8d0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/133/b7d4d1c8030cde28.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/153/24cd86c40b109c7e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/133/5a0f3ed0da3d3eda.jpg[/IMG][/URL] -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/133/7ce3976f8b8ea5ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/133/398e9f9965f999cb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/133/506d1a78f00576e7.jpg[/IMG][/URL] -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super Asia, jutro moge wstawic zdjecia jak wyglada po generalnym oporzadzeniu :D:D -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
z kołtunami skonczylam walczyc 15 minut temu ;/ straszne to bylo ale najgorsze za soba najpierw walczylam sama pozniej z kolezanka a na koniec mama jeszcze pomagala... jest ok skora tez jest jak mysle w dobrym stanie. Nie wiem czy gabinet bedzie konieczny bo wlasnie koltuny byly najgorsze a teraz juz wyglada ok. Jutro generalne kapanie bo teraz juz za pozno. Nawet z uszami jakos dalismy rade bo na poczatku w ogole nie dalo sie do tego dostac i myslalam ze wet tylko to bedzie mogl zrobic ale poszlo jakos. czyli jak jutro wykapie i dokladnie wyczesze i wszystko bedzie ok to mozna bedzie kase na gabinet przeznaczyc na innego pieska, Moze wizualnie nie jest za pieknie w niektorych miejscach ale to pewnie juz zadba DS. Zreszta jutro dam znac jak to wszystko wyglada jeszcze. Grzbiet w calosci jest ok takze o to nie trzeba sie martwic. Pies odrobaczony biega caly czas piszczy i drapie jak zostaje sam na chwilke. Ale najbardziej ucieszylo go cieple poslanie w ktorym od razu dzielnie usiadl. Pozdrawiam -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wiesz jesli chodzi o szczepienia to chodze do mojego na miejscu bo to 5 krokow ale z nia wolalabym jechac do lubonia bo ten moj to tylko do szczepien i obcinania pazurkow sie nadaje. Tam moj chlopak ma znajomego weta bardzo dobry on ma komorke do niego jechalabym popoludniu pozno albo wieczorem. -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jest u mnie juz od ponad godziny... nie chciala sie bawic z moim psem wiec on tez ja ignoruje, zaczelam wycinac koltuny, nie daje juz rady ona strasznie chce sie ruszac ma ADHD przednie nogi juz zalatwilam ale reszty narazie nie moge... jest bardzo ciezko ale zaraz przyjedzie do mnie pomoc w postaci kolezanki to moze razem bedzie latwiej. Kika ma straszna sraczke normalnie woda z niej leci. A i przychodzi od razu na zawolanie nie chce zostawac sama. No a ze sloneczko jest to na dworze na trawniku siedzi z moim. Nic musze do niej isc. Za uszy chyba bedzie sie musial zabrac wet bo sa w najgorszym stanie nie moge w ogole do nich dojsc. -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
schroniko nawet nie wiem pewnie jakos od 8/9 jak biuro -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nom z rodzicami to byla przeprawa bo to 1 moj pies na tymczasie i aby bylo wszystko ok to moze bede miec furtke na nastepne, powiem Wam ze chyba piwerwszy raz widzialam mame tak zla na ludzi (jak zobaczyla zdjecia) w puszczykowie czesto trafiaja sie psy w workach poniewaz to idealne miesjce na dzikie hodowle a w weekendy to pewnie sie domyslacie cholerna sielanka ;/ i piekne pieski za 200 zl ;/ zgroza Gdzie jest ten gabinet Billa? W sumie jakby co to tel moglby byc na mnie ale mysle ze fundacja bardziej nadaje sie na szukanie wlasciciela poniewaz ja nigdy tego za bardzo nie robilam i nie chcialabym weryfikowac przyszlych wlascicieli sama zeby nie popelnic bledu. Po psiaka pojde kolo poludnia bo przyjdzie dom mnie kolezanka ktora mi troszke pomoze. -
Kika - spanielka już szczęśliwa i bezpieczna. MA SUPER DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jutro ide po nia do schroniska - rodzice zgodzili sie na tymczas, jutro bede jeszcze pisac co i jak -
Trop - wyżło - podobny - wraca do domu. Znalazło się wyjście!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piekny psiak - podnosze -
8 letni YORK z rodowodem - juz nie szuka domu ;)
snuszak replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
to jak kto bierze maluszka ? :p -
podnosze slodkiego basecika :loveu:
-
na pierwsza... prosimy o pomoc dla psiaka w postaci stalego kochajcego domku
-
na tych zdjeciach to dopiero ladnie psiaka widac ;) wydaje sie wiekszy na nich niz w rzeczywistosci
-
dziekujemy za zdjecia dropsika zza krat podnosze,