Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. PIROMANKA DZIĘKI . Tez sie martwie , ze nikt nie dzwoni. Moze jakis nowy tekst - moze mix salrosa to za skomplikowane ? Moze po prostu zareklamowac go jako mniejszego ONka ? Jamor - mozesz napisac cos o nim w sensie opisu charakteru ,zeby było do ogłoszen ?
  2. Pewnie wszyscy rozumieją :cool1: nie wszystko da sie samemu zrobić ! ONkowi pięknemu trzeba domku tylko dla niego . Ładny jest , moze akcja ogłoszeniowa dałaby odzew ?
  3. Po prostu nie było robione USG a Czarna ma wielkie sutki i przedtem miała wielki brzuch ( c. urojona chyba), tak naprawdę to nie wiadomo co ma w brzuchu i dlatego im szybciej tym lepiej ;). Dziękujemy za termin, Czarna przyjedzie w ndz.
  4. No jeden wyraz i TAAAKA PANIKA :eviltong:. Stonka dzięki !! No NIEPEWNY Panczus oczywiscie !! Boi sie windy , okien itd. Za to trzyma czystość w domu (co wazne bo przy strachu z wychodzeniem i dłuuuuga droga na dwor byłoby trudno go nauczyc ) Poza tym wszystko OK grzeczny, do miziania itd ... SPOKOJNIE MOJE PANIE :razz::razz: !!!
  5. Początki w DT niepewne . Wiesci z wieczora nie mam , jutro napiszę , TRZYMAJCIE KCIUKI za Panczusia .
  6. NIE.........:shake::shake::shake::shake: !!!!!!!Gaja trzymaj się.
  7. Lika przepraszam ale Pancho miał drugi zabieg i do DT trafił dziś dopiero. Tu jest jego watek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/panczo-po-amputacji-musi-opuscic-klinike-potrzebny-dt-ds-albo-deklaracje-pomozcie-172320/[/url] Zapraszamy :loveu: do czytania , jutro napisze na jego watku jak jest w DT. Lika proszę jeszcze raz o ew zgode na przekazanie pozostałych po Joko środkow na Pancha .
  8. :shake::shake::shake: Gaja najgorsze ZA Toba a Ty teraz jakas niewyraźna ?? Nie martw opiekunow ( tych wirtualnych też:mad::mad:)
  9. Z całego serca życzymy lepszej i "dłużej śpiącej" nocy.:roll:
  10. OKI jak przyjedzie Ajula w czw to z nia pogadam. Gniezna nie znam pod tym względem chociaż to moje miasto rodzinne :evil_lol:. A w ogóle to szkoda , zmarnowała sie okazja na bezproblemowe przetrzymanie Czarnej po sterylce bo DT zarezerwowany dla Pancha stoi pusty od tygodnia (bo jakos Gonia sprawe odkłada ) mogła tam Czarna byc tydzien i byłby problem z głowy. No ale nie zawsze da się wszystko zgrać.
  11. Tak wyslij do fundacji z prosba o zwrot ( i oczywiscie z dopiskiem ,ze o Guffiaka chodzi:evil_lol:) Poprrzednio nie zrozumiałam:mad::mad: ,ze kupowałas leki myslałam ,ze tez sa z lecznicy .
  12. A zapałaciłas za te leki gotowka ? czy wzięłas fakturę na przelew? Jesli to pierwsze to musisz wysłac fakture do fundacji i poprosic o zwrot kasy , jesli nie placiłas to weź tez fakture " na zastrzyki " i razem wyslij do Fundacji to oni sie rozlicza przelewem z lecznicą. Jesli zapłaciłas gotowka a nie masz głowy do załatwiania spraw finansowych z fundacja to prosze o pw .
  13. A tej suni bezdomnej z Kordabia nie moze ktos z tamtego terenu chociaz zobaczyc itd :-(:-(. eurane szukałas kto jest z dogo z tamtej okolicy?? Ciotki Kieleckie i "zamiejscowe" kieleckie ( jak ja :evil_lol:) nie moga tu nic pomoc :-(:shake::shake:
  14. No właśnie :shake::shake: nic poczekamy i najwyżej zmienimy tekst i zaczniemy od nowa :crazyeye: bo co robic , chłopak czeka i sie marnuje !!
  15. No pewnie ,ze do "naszej":evil_lol: albo teraz jesli trzeba na juz albo przed adopcja gdyby się taka była potrzebna potem , albo przed hotelem / DT gdyby było trzeba :razz:. Pisałam już PW do rytki .
  16. Jesli Czarna bedzie poptrzebowała sterylki "na juz " bo jednak jest podejrzenie ropomacicza to bierzemy ja do Poznania i nie ma o czym mowic trudno . Przez ten DT u rytki i tak ,ze tak powiem oszczędzamy 2 miesiace!.
  17. ana CO ZA HISTORIA !!! normalnie ksiazki pisac można. Mysle ,ze to ta dziewczynka pewnie jednak szukała Niuni ( moze tylko w necie bo tak wygodniej dzwonic do schroniska za cięzko było ?) Generalnie babcia ( albo ktos z rodziny)przezuciła psa przez płot do schroniska , bali sie przyjsc do schronu z psem bo wiedzieli ,ze TOZ skojarzy wtedy umowe adopcyjna , chec oddania psa itd . Dziecku powiedzieli ,ze pies ukradziony a teraz sie wydało i jest głupio.Teraz "dorosła" rodzina ,ze by nie było na nich musi znależć winnegoo ,zebu dziecku powiedziec , ze to nie oni winni tylko wstętna baba z TOZu itd. Jesli to układ alk patologiczny to to jest nawet typowe zachowanie : dziecko pisze "zbyt dorosłe" maile ( pewnie jest wydoroslałe za szybko:cool1: takie ma zycie) a dorosli sa nieopowiedzialni, sprzeczni w informacjach i zachowaniu teraz pewnie na etapie " tak kochane dziecko my dla ciebie wszystko" i tylko "zapomnieli" ,ze sami psa wyrzucili. ana zrobiłaś dobrze a Niunia ma pewnie wiecej zyciowego szczescia niz jej nieletnia "pani" i nad tym płakac trzeba.:shake:
  18. rytka w kołnierzu po 1 dniu pies daje sobie rade ze wszystkim, ( tj chodzi, je , pije itd ) a krzywdy sobie sama nie zrobi. Nawet jakby ja to wkurzało ( co moze być) to nie odgryzie sie np Mopowi bo tez ja kołnierz ogranicza. U mnie po 1 dniu suki chodziły normalnie na krotkie spacery itd . Ona pewnie bedzie miała duze ciecie ze wzgledu na wielkosc macicy ( ciaza urojona niedawno/ obecnie ??) ale to tylko antybiotyk doustnie i to wszystko. polecam kołnierz co prawda jest wkurzajacy nieco dla psa i domownikow ( bo pies sie obija na poczatku o wszystko ) ale potem wzystko wraca do normy a jest BEZPIECZNE . Uwaga jeden pies u nas w rodzinie rozszarpał sobie rane włacznie z szwami wewnetrznymi w ciagu dosłownie 15 min i tak zginął :shake: wiec akurat zabezpieczenie rany przed lizaniem jest wazne.
  19. Fuksik jest przecież piękny futrzak :crazyeye: !! Nie moze sie nie podobac !!
  20. A moze przetrzymac w hotelu pare dni do transportu, niech siedzi w kojcu ( i trudno = dla jej dobra) a potem przed transportem mozna ja nieco znieczulic i już ??
  21. ana to super bo sunia nie chciała mi zejsc z mysli !!!!!!
  22. Kochane przyjaciólki Joko . Kandydatem nr 1 do DT jest Panczo pies z WKp ktory jest swieżo po amputacji :-(. W schronisku ma małe szanse a w DT moze znajdzie dom ?? Lika , Leni co o tym myślicie ?? ana 666 ?- wiem ,ze miałas jakąs malizne w schronie:-(. To jeszcze nie pewnik bo ustalenia trwają .
  23. Becia dzięki kasa doszła , Agusia OKI czekam no problem :lol:
  24. Jestem na tak , w takim dobrym domu gdyby był problem z dziecmi to Bardzika "przechowaja " chocby w ogrodzie i poczekaja na rozwiazanie ( czytaj zabranie z powrotem) Mozna sie tak umowic " na probe " itd to rozsadne - daje im i " nam" mozliwosc ogarniecia sytuacji :loveu:. UWAGA NA 4 H MOZE BYC PROBLEM Z OGRODZENIEM A NIE WIEMY CZY BARDZIK NIE JEST TYPEM UCIEKINIERA ?? No i trzeba poszukac na Dogo kogos z Bydgoszczy do wizyty poadopcyjnej :cool3:.
×
×
  • Create New...