jkp
Members-
Posts
1247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jkp
-
A ta Pani z Poznania , której nr podawałam Ci ( dzwoniła o Lalę), miała ew Paulina sie z nią spotkac i wybadac ten domek .Pani szuka małego pieska .
-
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
jkp replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a tu zupełna cisza !!!!:( i i ogłoszen odzewu brak. Bardzo sie martwię bo psiak jest w DT a nie w DS a się zaraz zasiedzi i w ogole . Moze trzeba by nowe ogłoszenia ?/ zmienic tekst , wiecej napisac o psie ( jaki jest w domu itd ) Niestety nie jestem sprawna ogłoszeniowo ale tekst moze by sie nowy udało wymyslic . ktos chetny do pomocy ?? -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Dla porzadku dodam,ze płatnośc za hotel u jamora na styczen oczywiscie zapłaciłam. PKS Ty nie brykaj z powodu suczki, bądź dobrze wychowanym chłopakiem z ulicy ( patrz łzowyciskacz "Titanic": ) i podrywaj raczej potencjalnych nowych włascicieli !!!!! -
PO prostu jestem w amoku szczęśliwosci :) Czy Wy pamietacie ,ze rytka uwolniła Sabcie z łancucha tak niedawno ( co prawda w akcie całkowicie nierozsadnej :) desperacji !!!!) i przez niecałe 3 miesiace tak sie psiuni udało !!! NO rytka jutro napisze na pewno dokładne sprawozdanie ( jak sie otrząśnie z łez rozstania !!)
-
rytka wybaczcie ze mnie nie było ale miałam mały zamęt z tymczasowiczką . ZA DOMEK DLA SABY BARDZO TRZYMAM KCIUKI. Mam znajomych koło Milicza ale nie psiarzy niestety :( Jesli elza zrobi wizyte to chyba solidnie :)
-
Lala ma dom = DS w Poznaniu i to cieszy . Niestety mam trochę kaca bo super domek ( recze głową) pojawił sie niespodziewanie w postaci dotychczasowego " sylwestrowego" DT !!!! No po prostu sie zakochali i we 3 ( 2 dorosłe osoby + psia :crazyeye: ) postanowili ,ze nie moga sie rozstać ! PRZY CZYM SZKODA TEGO SUPER DS W WAWIE DLA MAŁEJ SUCZKI , rozmaweiałam z Pania Grazyną na prawdę szkoda jej domku . Miałam nadzieję ,ze Lala pojedzie do Warszawy a młodzi ludzie z Poznania wezmą następną biedę . Niestety tym razem wybór był natychmastowy i nic nie mozna poradzic na to ,ze tu 1 pies + 2 domy chetne i gotowe a wokół inne super psiaki CZEKAJA:-(:-(. E.... życie !!!! A w ogole to szkoda bo mys;lałam ,ze " młodzi" raczej zdecydują sie na bycie DT i to był by czysty zysk !!! Swoja drogą jednak Frodo i Lala prosto ode mnie szybko pojechali do DS i to mnie pociesza :lol:. [B]snuszkak[/B] - obydwa psiaki były z " Twojej reki" mam nadzieje ,ze sie cieszysz !!
-
Do mnie pisała Tola ( z polecenia any) niestety ten "mój" DT jest zajety przez trzyłapka i nie widac szans na DS na razie :shake:. A jakie macie deklaracje ? Bo jest hotelik u ZuziaM do rozwazenia i też miejsce chyba w Szczecinku ? ( Staszek go nie zajął prawda ?) Ile kg ma Czarek ?( Tak nawiasem mówiąc szukam pieska do 4 kg do bardzo fajnego domku w Wawie)
-
O to fajnie :lol:. Lala w DT zgadzała sie u mnie z psinami i teraz tez dogaduje z drugą suczka we wspólnym ogródku .
-
A rozumiem nie wiedziałam ( rozum w piętach) ,ze podałas mój tel w ogłoszeniu !! Myslałam ,ze dzwonia najpierw do Ciebie. Ja to mowiąc szczerze jeszcze na rozmowy pierwsze z ogłoszen sie nie nadaje- albo wszystkich wystrasze albo zgodzę sie na wszystko :(- NIE MAM WPRAWY !! Więc mnie Gosia z tym nie zostawiaj PLISSS !! ALE jako informator o cechach psa bardzo proszę . Na razie na wszelki wypadek kazdy tel odbiore , nie chce marnowac szans adopcyjnych małej !!
-
Napisałam maila o nr te;lefonu :) , daj mi tylko SMSa jaki nr bedzie ew dzwonił OK ?
-
Ten numer do mnie sie nie odzywał. W tej historii pasuje ten szczegół ze szczeniakami bo mała ma powyciągane sutki wyraźnie :shake:. Moze to nie sasiad tylko w domu psy komus z rodziny przeszkadzały i dlatego je wywiózł daleko do lasu ?? Pinczerek pewnie zginął :-(. Smutna historia. Na razie mała nadal wakacjuje w swoim "sylwestrowym DT" - młodzi postanowili na razie dac jej DT . Dla niej nawet lepiej niz u mnie bo jest tam jedynaczką ( druga suczka u rodzicow) i bedzie tez uczyła sie zostawać sama itd. Na razie wiadomo ,ze Lala jest grzeczna, zachowuje czystośc, ale [U]żebrze przy stole i pakuje sie do łóżka oraz obawia sie facetów [/U].
-
Hej Gosia a jaki kontakt na mnie podawałaś ?? Bo ja nieznanych mi numerow nie odbieram (chyba ,ze jestem z kims umówiona ) Masz nr tej kobiety ? Moze sprawdze w rejestrze czy dzwoniła ?
-
jestem nikt się do mnie nie odzywał !!!!!!!!! poczekam do jutra !!!!!
-
Ania - next time :)
-
Ania , Gośka na razie macie wolnego sylwestra bo właśnie małej załatwiłam DT na te kilka dni :lol:. Zobaczymy jak będzie ale u mnie troche szczeka i to wszystko, poza tym bardzo grzeczna( mozna jej nakazac np lezenie na miejscu ) I jak najbardziej daje sie zaprzyjaźnić nie jest zaczepna i zadziorna jakos specjalnie , mimo ze bardzo chce byc pogłaskana i zauwazona w moim zwierzecym tłumie to nie robi awantur :evil_lol:. Kota nie goni TYLE MOZNA NAPISAC W OGŁOSZENIU :razz:
-
PROSZE ZŁOZYC SPECJALNE PODZIEKOWANIA MOIM SDUCZKOM I HOŁDY POCHWALNE BO TO KOLEJNY TYMCZASIK KTOREGO NIE ZJADAJĄ :crazyeye:. [B]TAAAKIE GRZECZNE[/B] I WYCHOWANE ZNAKOMICIE :evil_lol::evil_lol:
-
Mała dobrze , moje suczki jej nie przesladują, ona nie jest zaczepialska i na kota tez tylko patrzy ze zdziwieniem !. Ogolnie grzeczna , tylko to 1 pies ktoremu nie moge wcisnąc leków doustnych !! Kot to rozumiem ,ze sie nie da ale zebym takiemu małemu szkrabowi nie dała rady :mad::mad:.
-
Maleńki Frodo, zupełne dziecko, już bezpieczny we własnym domu!
jkp replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
melduje ,ze Frodo pozostał z imienia Frodem i bardzo sie zaaklimatyzował w nowym domu . Ponoć bardzo grzeczny nadal i duuuzo spi (:evil_lol: kto nie lubi jak dzieci , także psie, grzecznie spią ). Słodki psiak chodzi za Panem krok w krok i siada nie obok ale na stopach ;). Musiał miec przedtem ciężkie dziecinstwo skoro teraz tak korzysta ze spokoju i opieki człowieka :multi: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ajula a Ty co tu robisz ? miałas byc daleko :) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Guffi TY SZCZESCIARZU !! Kate i BeaBono rozumiecie chyba ,ze zawsze mozecie liczyc na naszą pomoc ( dobra napisze za siebie - moja pomoc :) -
Oki jesli mozesz od jutra to ok , ja moge od ndz lub jesli u Ciebie bedziecie wytrzymaywac to w pn do weta i potem do mnie. Na okres sylwestrowy jeszcze jedna opcję ew mam. A potem do 20 stycznia tp moze cos wymyslimy. Znacie jakies płatne DT ( bo ja znam jeden ale zajęty) ?? koniecznie dla tego chorego psiaka , ma fundusze na 2 mies i na leczenie!
-
Goga, snuszkak więc ja moge od ndz od godziny 12.00 bo od wtedy jestem w domu, potem byc moze wyjade na sylwestra ( od srody do sb) i nie mogę miec dodatkowego stwora bo juz z moimi sukami nie mam co zrobić. Potem jestem do 20 stycznia stale, wiec moge ja mieć. Dzis jest 1 swieto ale mam pewna opcje na przechowanie jej takze około sylwka ale dzis nie mam odwagi dzwonić do kolezanki. No i popatrzcie jeszcze na ten watek :( moze macie jakas opcję okołopoznańską na płatny DT
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jkp replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Przepraszam,.ze sie wtrące ale deprim to czysty marketingowy chwyt , szkoda opierac na nim nawet takkie puste Świeta . Moze jednak jak już cos brac , to cos co działa ? Chociaż NA TO lekow 100% działajacych nie ma ( wiem po sobie ). Nie mniej są lepsze niż deprim. -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
NIEE to była po prostu kasa na transport a nie pozyczka ! Hmm... zostawię na następny nagły wypadek guffiaka lub Sabci . Kochane Ciotki i zwierzaki życzę Wam Świętego spokoju w Święta :)