Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. BARD :shake::shake::shake::shake::shake: Czy to była jedyna nadzieja ?? pewnie tak . Erka sa u was 4 psy takie pod chmurką. bard jego towarzyszka , i suczka terierowata z beniem TAK ? Dla benia jest ratunek w postaci Jaagi, została trójka :shake:. Czy macie jakies pomysły ?? Nie ma płatnego DT ani hoteliku ?? Moze popytajcie w tzw okolicy ( Śląsk ?) moze w duzym osrodku jest wiecej mozliwosci . Sama nie wiem. moze pamietacie kogos z jakiegos "innego razu " Czy ktos pilotuje Barda na forum BC ??? Nie chcę zawracac głowy widze jakie jestescie zajete i ,ze nie dajecie rady ale ....... tak bardzo mi ich zal . Zaraz je ktos zje :-(:-(:-(
  2. 250- 300 / mies - ona jest mała ?? wiec raczej 250
  3. :shake::shake::shake: BOJE SIE TU ZAGLADAC bo coraz więcej tu tych psiaków nie wiadomo jak pomóc , ryczeć się chce. Przepraszam nie chce nikogo dołowac :mad::mad::mad:. trzymam kciuki itd
  4. CZY KTOS ZAKOCHAŁ SIE W MASKOCI , ze chciałby takie samo cudenko ?? Jest biedactwo zwiniete w kłebek pod płotem w schronie w Obornikach , pogryziona suczka :shake:. http://www.dogomania.pl/forum/f1169/maly-czarny-klebuszek-strachu-pogryziony-przez-psy-blaga-chocby-o-tymczas-148006/
  5. MAM OPCJE PŁATNEGO DT DLA MAŁEGO GRZECZNEGO PIESKA. Moze by suńkę pod to podciagnąć ? Niezbedne deklaracje !!!
  6. A macie siły na akcje , zbieranie deklaracji itd na DT płatny ??
  7. OKI Jaaga to ja jestem oczywiscie elementem tego benkowego teamu :evil_lol:. Zapłace transport i karmę.
  8. A co mam robic z tej odległosci tylko "dobre rady":mad: mi zostały .
  9. Wiem co Jaaga pisała :p ja tylko tak z rozsadku:mad:. Macie tu sporo psiakow moze by benkowe ciotki zwołac skoro to teraz benkowy DT ma być ? Kojec by sie przydał !!!!!!
  10. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/piekny-kuba-la-border-juz-w-ds-147441/[/url] o ten watek mi chodziło . Sprawdźcie kto sie od Was tym Kubą zajmował .
  11. dziewczyny to od was był psiak u ULv w Wrocku prawda ? On pojechał do DS to moze Ulv ma miejsce dla Barda ?? Tam miała kontakt chyba Goska ?
  12. Ja mogę wesprzec tego benia ale CZY JAAGA DA RADĘ ?? ONA MA 2 TYMCZASY DUZE I NIE BARDZO WIDAĆ POMOC ( CICHO NA WATKACH :shake:, mało nowych osó[B]b[/B]) A jak sie zaczna te dwa benie u Jaagi gryżć to co ona sama zrobi ??? Nie ma nawet mocnego prawdziwego kojca o ile wiem . Proponuję zrobic akcję nie co większą, zwołac ciotki benkowe i moze uda sie zebrać na benia i na kojec porzadny ?? To jest opcja " dla dobra DT u Jaagi" Same wiecie ,ze juz była sprawa tej obecnej Belli II i rodzina mowiła " ani jeden pies wiecej" . Poza tym zdaje sie samiec nie miał być nigdy bo tam króluje Wolf ?
  13. Ale była mowa o jakims hoteliku koło was (nie pmaietam dla jakiego psa ?) ale pies byl tam chyba tylko 2 dni. Jaki pies jaki hotelik ?? erka pamiętasz ??
  14. Jestem :shake: . O biedaki!!!!! I co tu zrobić juz mam chyba ze 2 psiaki "kieleckie" w sercu + dodatkowo jeszcze jedna maluda w schronie w Łodzi (chyba). Jaaga mam jedną absolutną miłośniczkę mojej Ciapy , która :" tez chce takiego psa" ale dopiero kupuje dom i za rok niestety bedzie gotowa do dania DS. Z daleka moge pomoc tylko finansowo oczywiscie :shake:.
  15. Czy zostawał sam w domu ?? Mam ew płatny DT na oku . Wiem ,ze z kasa ciężko ale nie byłoby drogo.
  16. A na forum rasy BC nie mozna go podesłać? Kto zna jakś specjalistke od tej rasy??. I jaki Bard ma stosunek do innych psow i kotow ???
  17. Od niedzieli bede w domu dajcie znac dla kogo DT potrzebne moge kombinowac , moze sie cos uda , a i moze byc stwór do leczenia .
  18. Nadzieja z CK znalazła dom wiec moge dac Fredzi 50 . W razie czego przypomnijcie mii:mad:.
  19. Bedzie OK ;). ogłoszenia !!!!:mad::mad: piszcie zdolne ludzie :evil_lol:.
  20. WOW :multi: a cos więcej Goska ?.
  21. CUDOWNIE !!!!:multi::multi::multi: Nadziejo trzymam kciuki :razz:
  22. :multi::multi::multi::multi::multi: Byłam niedowiarkiem PRZEPRASZAM . Marchewa jesteś wielka :lol::lol::lol::lol:. Myślałam ,że to będzie niemożliwe, w schronisku tyle psów :shake: i kto weźmie akurat takiego biedaka . Trzymam kciuki za aklimatyzację w domu i dogadanie z wszystkimi domownikami.
  23. Na razie trzymam kciuki zacisniete mocno , oby tarfił mu sie dom
  24. Własnie nareszcie UFF........ !!
  25. O Czarnej w ogole nic nie wiadomo. O Dt trudno choc bardzo bym chciała bo ona długo juz przy tej budziei raczej do mieszkania jej od razu dac nie mozna a gdzie tu DT z ogrodem ??!!! Z reszta rytka musiałby jeszcze namowic rodzine na jej oddanie :shake:. Marzy mi sie zapewnić jej Ok bude z kojcem i żarełko :-(.
×
×
  • Create New...