Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. OKI Leni dzięki ;). No to tylko transport i sprawa kosztów sterylki do załatwienia. Czekam na znak zycia od ana666 i ustalenia po rozmowie z DS.
  2. Ale Wy sie potraficie nakręcić:cool3:. Już nawet mam paranoję i to zbiorową :evil_lol: BARDZO CHCEMY WYDAC JOKO !!! Nikt nie mowi ,ze do domku gdzie Pani ma wysterylizowane zwierzaki nie moze pójść JOKO. Oczywiscie szkoda takiego domu tym bardziej ,ze to Joko sie podoba a ja z kolei wiem ,ze JOKO jest Ok dla kotow ( nawet na spacerze za nimi nie biegnie co moje suczki robia zawsze mimo ,ze w domu żyja z kicią ). Mamy więc tylko :evil_lol: 3 problemy do rozwiązania 1)Transport bo Joko jest w Poznaniu nie w Warszawie wiec szukamy transportu. 2) Szukamy Dogomaniaczki w Warszawie ,ktora pomoze i przypilnuje sterylizacji. 3) prawdopodobnie trzeba by miec kase na sterylkę bo Pani moze nie miec na to srodków. No i ana666 czy Ty masz umowy adopcyjne ? Sunia ma ksiazeczke ze mna jako włascicielem oraz ma też " na mnie " zrobione szczepienie ale umowa adopcyjna moze byc z TOZu chyba ??
  3. Ajula KOJEC jest tez moim marzeniem :razz::razz:!! Możemy zbierac "do konca swiata i 1 dzien dłuzej" ale uzbieramy może . Czarna zabieramy - Rytka oceni na miejscu jak jest . Szukamy hotelu dla Czarnej i finansowania kojca bo moze to bedzie motorem postępu cywilizacyjnego :evil_lol:.
  4. Sunia jutro pójdzie do szczepienia ( do transportu moze sie przydac ). Mała zgreda suchego jesc nie chce :evil_lol: a dostała wypaśną karmę" dla psow pracujacych " wielce tuczącą !! Lika - kasa doszła , dzięki :loveu:na razie nie rozliczam bo poczekam na nastepne decyzje i jak długo sunia bedzie w DT . Potem wszystko skurpulatnie rozliczę.
  5. Ok to prześlij namiary ( nr tel. DS) do ana666 i niech ona porozmawia z panią . Transport do Warszawy dla takiej malizny to chyba znajdziemy.
  6. Jasza - gratuluję LOLusiowi - oby teraz było wszystko OK. Żadnych pokus :mad:.
  7. Wszystko jasne tylko ani ja ani założycielka watku nie wiemy nic o tym DS. Ani gdzie jest ten DS ani czy chce te konkretna sunie czy to po prostu DS chetny na " mikrusa". Dlatego czekam na wieści . Joko nie ma tez szczepienia pw wsciekliźnie a to juz dla przyzwoitosci powinno być . Dlatego potrzebne sa info o DS ( gdzie , na ile ma doswiadczenie z psami i kontakt z wetem itd). Co do zobowiazan sterylkowych to.. niejedno juz widziałam , nawet mili i fajni nowi własciciele nie chca sie potem zgodzic na wysterylizowanie suczki nawet w ramach akcji fundacji ( czyli dla nich za friko ) bo " po co ma cierpiec , nic jej sie nie przydarzy , jest pilnowana" itd . A jak wygląda rzeczywistość to widac po allegro pt. "oddam szczeniaki" robione nie przez dogomaniakow itp dla bezdomnych szczeniat tylko dla szczeniat od " domowych", zadbanych suczek , ktorym "jakos tak sie przytrafiło" !!. Zeby było jasne wcale nie mam zamiaru " pominąc" fajnego DS , wiecej bede strzegła tej mozliwosci jak oka w głowie ale ustalenia musza byc pewne.
  8. Taak! Ani o Czarnej ani o jej następcach nie moge mysleć bez poczucia beznadziejnosci :shake:. Ale trzeba pomoc jej jednej bo bez tego jej sie skroci zywot a nastepnca i tak przybędzie po niej .
  9. Wiesci wet: Joko ze skora jest OK . Tak więc mamy sunie zdrowa , ale wychudzoną , gotową do adopcji w sensie zachowania itd ALE JEST BEZ STERYLKI( i bez szczepien ) I NA STERYLKE MUSI POCZEKAC AZ PRZYTYJE ! CZY ZDECYDUJEMY SIE NA ADOPCJE DO DS BEZ STERYLKI ?? Oto jest pytanie !!. Leni Ty cos wiesz o tym domku jakie jest Twoje zdanie ?? A moze zostawic Joko w Dt a ten domek by wziął inne maleństwo ??
  10. Hi :mad:miało być dziewczy[B]ny[/B] a nie dziewczyna bo mi jakaś gramatyczna konstrukcja południowochińska wyszła !!
  11. Prosze dziewczyna ja trzymam finanse napiszcie do specjalistek od ogłoszeń!! . Moge zapłacic za allegro wyroznione, pogrubione i co tam trzeba !
  12. Dokładnie takie mam "przemyslenia" odepniemy Czarna a za kilka miesiecy rytce serce peknie na widok np. 4 kg szczeniaka na łancuchu :shake::shake:. Ale moze jest jakis pies , ktory na takie miejsce czeka : nie naj.. miejsce pod słoncem ale sam ma gorzej i tylko na podworko sie nadaje ??. Niektore psy ze schronu wiele by dały za własna bude nawet z łancuchem tak mysle ( moze głupio). Czy to marzenie i zbyt skomplikowane do zrobienia ?
  13. Hej jestem, sunia jest do adopcji gotowa poza pytaniem o skóre : jest tam coś czy nie ? Jutro bedę znała wyniki badan i dam znać. No i jest pytanie o sterylkę czy ew DS to zrobi ??. Joko na razie ma niedowagę i do zabiegu od razu sie nie nadaje raczej. A bez gwarancji sterylki ja psiny nie wypuszcze bo mam lekiego swira na tym punkcie ( bo uwazam ,ze bez masowych sterylek wszystko co robimy jest bez sensu :oops:) Co do następnego tymczasa do DT jesli Joko znajdzie dom to musze sie zapytac jaką mają odpornosc psychiczną na takie szybkie zmiany bo to ich debiut w roli DT. Prosze o odrobinę cierpliwosci ;)
  14. Jestem, poźniej sie odezwę bo mam przemyślenia dotyczące Czarnej.
  15. OKI to trzeba ja jakos inaczej rozleklamowac:mad: Fotka psa przy budzie nieco zniechęca potencjalne domki w typie mieszkanie w bloku ,bo buda sugeruje nietrzymanie czystosci itd . Sama bym tak pomyslała przegladajac pobieznie ogłoszenia .
  16. ana666 do ogłoszen dawaj swoje namiary bo Hania z DT ma zero doswiadczenia i nie ma co jej wpuszczac we wstepne rozmowy o adopcji. Jak juz ktos bedzie chciał Joko zobaczyc w Poznaniu to wtedy damy namiary na DT.
  17. A zapomniałam:mad:. Lika BARDZO DZIEKUJEMY dzieki Tobie sunia jest bezpieczna w ciepełku, nakarmiona itd .
  18. Wiesci z DT : wszystko OK( UFF !!) Joko grzeczna ale bardzo boi sie mężczyzn, spacery OK , noc przesypia bez problemu. No i standard sucha karma jest be :evil_lol: zjadliwa tylko wymieszana z mokrym albo inna zachetą ( rosołek:razz:).
  19. jestem za sprawdzeniem warunkow na miejscu to po pierwsze ,a po drugie w takich warunkach chyba niemozliwa jest sterylka a jej zrobienie to koniecznosc ( ona jest przywiazana do budy wiec o amanta nietrudno jjak bedzie miała cieczke )
  20. Ej co tu tak cicho !!!?? Ciotki DS trzeba szukac bo długo go w hoteliku nie utrzymamy :mad:.
  21. O Boze Bard cos narobił psiaku ! Nie mogę tego czytać :placz::placz::placz: ale zrobić coś trzeba. Mama Clo nie może mieć takich kłopotów a Bard nie ma gdzie wrócić. Pewnie w Wawie łatwiej o hotel dla psa - zapłace 300 PLN . Mam nadzieje ,ze na poczatek to rozwiaze problem tylko potem zeby nie został bez wsparcia porzucony w hotelu . I jak wiele pecha moze miec pies ?:shake:
  22. No i mam wiesci z DT. Wszystko OK- grzeczna . miła sunia, zachowuje w domu czystośc , nie wariuje , na spacerze grzecznie chodzi na smyczy. Je co dadzą ale za sucha karma nie przepada :cool3:. Czesto robi kupki co moze byc spowodowane zmianą otoczenia albo tez jednak to wychudzenie ma też źródło w problemnach z przewodem pokarmowym. No zobaczymy.
  23. WOW :multi::multi:. Dotychczas uważałam ,że po przybyciu Ciapy od Jaagi ja mam naj... superową psią parę w ogrodzie :evil_lol: ale po powyższych fotkach muszę przyznać ,ze razem takich 2 "beniopysiaków " świat nie widział . Gratulacje , powodzenia Bella:multi::multi:.
  24. Jaaga Ty niesamowita jesteś :lol: .
  25. Joko już w DT :lol: u Hani. Była tak grzeczna u mnie ,ze nie miałam watpliwosci ,ze to zadna "dzikuska" i da rade w mieszkaniu nawet w DT bez doświadczenia. Byłam tez u weta: 1) uszy OK;) 2) skóra nie wiadomo :shake: :sporo "łupiezu " drobnych strupków albo innych zmian ( oprocz sladow po pogryzieniu). Materiał do badania pobrany , wyniki w srode. 3) Aniprazol - jutro pdrobaczenie . 4) szczepienie za kilka dni .[B]WIECIE ,ZE ONA W SCHRONIE NIE MIALA NAWET PW WSCIEKLIŹNIE SZCZEPIENIA ?? CZY TO W OGOLE MOZLIWE ??? [/B] 5) przewód pokarmowy do obserwacji bo sunia jest wychudzona chorobliwie . 6)Sunia w życiu nie przezyłaby 1 mrozów w schronisku - jest mała i wychudzona , nie miała szans !
×
×
  • Create New...