Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. halo halo BeaBono a niby po co ja mam dostawać przelew ???
  2. Racja , tylko nie wiem czy jamor może ro zorganizowac chyba nie :(
  3. :multi::multi::multi::multi: Powodzenia mała !! A ja Gajanke "śledzę " od poczatku tak sie beznadziejnie zaczynała ta historia , ze" nie ma jak jej wziąc ani gdzie " ,ze zostanie sama w lesie , ranna . Tak bardzo sie wtedy bałam ,ze taka z tych historii ,ze po prostu nie da sie nic zrobic. [B]Malagos wielkie dzieki:loveu::loveu::loveu: [/B]!! Tobie mała zawdziecza ,ze w ogole dozyła ,zeby teraz mieć takiego farta !! Panu ,który ZNAŁ JA W TYM LESIE I " nadał jej temat " tak ,ze trafiła na dogo i dobrych ludzi mozna powiedziec ,ze moze siadac do Wigilii z radoscia w koncu uratował ( nie sam :cool3:) jedno zycie !!
  4. o ja tez mocno trzymam kciuki za Milusię w nowym domku , powodzenia malutka !!
  5. A jest tu Piechcia ?? ona ma rozeznanie w okol łodzi . Napiszcie do niej ja na razie spadam ale wroce
  6. Sprawdzałyscie taki hotelik AlinaS ? Bo mi się on kojarzy z centrum Polski , no moze bardziej Wawa niż łodź cos tak około tego .
  7. Mowe mi odjęło JAK BARDZO JESTESCIE DZIELNE :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. PO PROSTU REKORD SWIATA . Nawet nie wiem jaki by tu powiedziec dziekuję !. Guffi ty nawet nie wiesz ( a moze wiesz ??)jakie masz szczęscie !!
  8. :multi::multi: Mam juz telefon z DS Froda - jest bardzo gzrzeczny fajny itd , Tata czyli pan DS Frodzia jest nim zachwycony . UFF.........................:loveu:
  9. Frodus kochany pojechał do DS z miłymi młodymi ludzmi. Mam obiecane wiadomosci i zdjecia . Oby wszystko sie udało bo znam dorosłe studenckie dzieci ale ich rodzicow nie znam a to w ich domu Frodo bedzie mieszkał. Trzymajcie kciuki bo ja bardzo nerwowa jestem czy bedzie mu wystarczajaco dobrze !! Jet bardzo kochanym stworkiem . Snuszkak , Frodo jak najbardziej zasłużył na Twoją akcje ratunkową .
  10. dziewczyny K & B Bono ALE DZIEN WAM SIE TRAFIŁ !!! WSZYSTKIE SAMOCHODZIARSKIE KCIUKI ZACISNIETE !
  11. Nowosci:razz:,. Frodo jest bardzo grzecznym szczeniakiem !! Jeszcze tylko nauka czystosci nie zakonczona tj wie juz co nalezy robic na trawce ale nie bardzo rozumie że w domu NIE:evil_lol: nie wariuje , nie rozrabia chodzi za człowiekiem krok w krok i kładzie sie lub siada u stóp tam gdzie sie człowiek zatrzyma. bardzo grzeczne dziecko sie zrobiło tylko na koty chyba będzie polował :diabloti:. Własnie sie dowiedziałam. Frodo jutro jedzie do mojego kuzyna na 1 dzień i z tamtąd odbieraja go nowi własciciele :multi::multi:. Będzie mieszkał w domku pod Poznaniem , DS nie widziałam ale Ci ludzie sa przyjaciólmi mojego kuzyna i byli tu specjalnie Froda zobaczyć w środku nocy . Poproszę koniecznie o relacje z DS mam nadzieję ,ze Frodowi sie uda bo jest śmieszny i grzeczny.
  12. Chiiiba nic z tego nie wyszło :(
  13. Frodo OK . Bardzo się boi zostawać sam, nawet jesc nie chce sam zostawia żarełko i biegnie za mną . Na spacerze biegnie tuz przy nodze. Na zawołanie w domu podchodzi ale czasami na odległość 1 m. W nocy sie budzi i płacze, bo nie chce byc sam, nie może jednak spac z innymi zwierzakami bo im dokucza. Na kotke poluje ale raczej zabawowo. Jednak nikt nie moze mu wchodzic w drogę na jego miejscu itd. Kupki zalatawia na dworze raczej ale sikania jeszcze nie opanował. Niestety u nas nie ma kto sie nim porzadnie zając i wychowac , rosnie dzikus trochę ( a to nie taki charakter co sie sam wychowa) [B]Pilnie do ogłaszania bo nie ma wiele czasu [/B]
  14. No to bardzo proszę o nr konta KB.
  15. Do weta nie dojechałam (z powodu kłopotow rodzinnych ) ale rozmawiałam przez tel wszystko jest zdrowotnie OK. Leki podam do konca ,przedłuzac nie trzeba .
  16. Nie umiem wstawiac zdjęć !! Z tym nowym dogo jest inaczej :( Probowałam z mojego kompa ale jpg nie bierze pewnie za " duze " a z imageshack odpowiwdnio przykrojone nie umiem wstawic . Kiedys było łatwiej :(
  17. OKI to jestem spokojna
  18. Frodo w domu . Niestety bardzo nerwowy, taki typ ADHD NO I WARCZY NA MOJE SUCZKI I KICIĘ:shake: na razie wzięłam go na kolana i w ten sposób " socjalizuję" , bo on biega za mna cały czas ale w bezpiecznej odległości Typ przytulaka to to nie jest:shake: co przy tych gabarytach jest trochę dziwne no bo co psem obronnym na podworku ma być ?
  19. Nie odzywam się ale czytam i tak mysle ze trzeba chyba jechać do Wawy w te pedy . Zadzwoncie moze prosze w pn do dr. Garncarza co robic ? Czy wy w ogole macie czas zeby z nim pojechac ?? Moge wyłozyc na koszty transportu, wizyty w Wawie itd bo jest przed swetami i portfele puste a ja mam oszczednosci na wakacje zimowe czyli na po 16 stycznia .
  20. Jej ale ona jest sliczna !! A na forum collakowym ja pokazałyscie ?? Kurcze rok temu sponsorowałam taka jedna sheltie i wtedy znałam te dziewczyny od colie a teraz nie pamietam :(. Jej trzeba koniecznie napisać w ogłoszeniu ,ze to odwrotna historia "Lessie wróć " tj ona szuka ale nikt nie czeka !! Najlepiej w tytule bo moze rzuci sie tytuł w oczy komuś !!
  21. Chyba nici z tego ??? Nadal czekamy:( .Na natępna szansę ?
×
×
  • Create New...