jkp
Members-
Posts
1247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jkp
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Agusia P- Ty wywiazujesz sie ze swoich niemałych zobowiązan wiec nie ma o czym mowić. Jesli sie nie skarże to widocznie tak musi zostać. Bede wdzieczna za pomoc w szukaiu domku . Troche nas tu mało :( i nikogo nie ma " na miejscu" . Moze znacie kogoś kto bywa u jamora i mogłby pomóć fotkami i opisami ? Przepraszam jesli nic nie napiszę ale mam dziecko ze złamana noga i po zab operacyjnym więć ani czasu ani wolnej głowy do myslenia nie mam :( -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
NO tak ..... nie pozostaje mi nic innego , jako " skarbnik PKSa "jestem odpowiedzialna przed Jamorem (dokładnie pisze na wątku hotelowym ,ze prosi PRZED PRZYBYCIEM PSA DO HOTELU o zastanowienie się czy na pewno nas stac na utrzymanie psa ). Nie skarże się jednak na watku bo obie osoby sponsorujące też płacą niemało. -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Pisałam juz na wątku , ze jesteś zawsze w porzadku :) -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Przelałam do Jamora 360 PLN za nastepny miesiąć -
Tragedia. Basha wraca z adopcji - psi dzieciak znalazł własny dom
jkp replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety Gosia dziś w nocy wyjeżdżam bedę dopiero w lutym :( -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
jkp replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Piromanka DZIEKUJEMY ZA OGŁOSZENIA :) . BECIA DZIEKUJĘ ZA WPŁATY bo tylko Ty i ja utrzymujemy Woltera w hotelu -
Tragedia. Basha wraca z adopcji - psi dzieciak znalazł własny dom
jkp replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kurcze , kurcze kurcze !! Ja postaram sie zadzwonić do niej jutro , mam gdzieś ten numer ale ja niestety mało asertywna jestem. -
Tragedia. Basha wraca z adopcji - psi dzieciak znalazł własny dom
jkp replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzięki a za info , to poczekam i ma nadzieję ,ze wszystko OK -
Tragedia. Basha wraca z adopcji - psi dzieciak znalazł własny dom
jkp replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo cos o losie Bashy ?? Nikt nie widział jej DS i bardzo się martwię ( ja ją " wydałam " do DS ale nawet nie było umowy adopcyjnej ) -
[B]NA WSI " KIELECKIEJ" JEST TAKA SUNIA COLLI:( MOZE ZNACIE MIŁOSNIKA RASY Z TYCH OKOLIC ?? Gdyby była fizyczna możliwośc zabrania jej , przechowania to kasa na sterylkę będzie ! Dziewczyny z Kielec juz nie wyrabiają i mają wszystko zapchane [/B]. (przeklejam pst z kieleckiego watku ) Eneda wstawiła zdjęcia tej bezdomnej mix collie w zaawansowanej ciąży! Sunia gdzies na wsi. Czy możecie zawiadomic kogos od kolaków, może mogli by pomóc. Może jeszcze by się dało zrobić sterylkę, ale gdzie ja przechowac. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7589/colli.jpg[/IMG]
-
[B]NA WSI " KIELECKIEJ" JEST TAKA SUNIA COLLI:( MOZE ZNACIE MIŁOSNIKA RASY Z TYCH OKOLIC ?? Gdyby była fizyczna możliwośc zabrania jej , przechowania to kasa na sterylkę będzie ! Dziewczyny z Kielec juz nie wyrabiają i mają wszystko zapchane [/B]. (przeklejam pst z kieleckiego watku ) Eneda wstawiła zdjęcia tej bezdomnej mix collie w zaawansowanej ciąży! Sunia gdzies na wsi. Czy możecie zawiadomic kogos od kolaków, może mogli by pomóc. Może jeszcze by się dało zrobić sterylkę, ale gdzie ja przechowac. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7589/colli.jpg[/IMG]
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Każdemu się przyda kasa więc nawet jak nie wiadomo co wybrać to nie ma złych wyborów !!! KAZDY JEST DOBRY -
Do schronu ??? :( Przeciez tam bedzie tez marzła i wogóle wiadomo jak jest. Moze fotki i wątek jednak ? Kurcze w Czw wyjeżdżam ale od 1 lutego jestem to moge pomóć jakoś , moze coś się na wątku wymyśli ??
-
Wiesci z domku ( tel): Wszystko OK , mała sie zaaklimatyzowała, wariuje na sniegu ( nikt nie rozumie dlaczego takie CHucherko lubi snieg :crazyeye: ). Zżarła co prawda kilka rzeczy ale " włascicielesie się podłożyli" z głupoty zostawili do zjedzenia :mad::mad:. Własnie została zaczipowana i zaszczepiona. Sterylka " rozpoznana finansowo" i jest w najbliższym planie. W domu jest superowa , aktualnie " podrywa " Babcie coby zostawac u Niej w czasie nieobecnosci włascicieli :evil_lol: spryciara !! Dodam jeszcze ,ze młodzi własciciele nie byli specjalnie obyci w psim swiecie i pewnie w koncu kupiliby psiuta z interentu ( Rodzice kupili na giełdzie w Poznaniu = BRRRR.......:-() A tak ,teraz poczytali i chodza cali dumni ,ze zakochali sie w psie " uratowanym" , juz znaja wiele tragicznych historii ( takze te dlaczego sprawdza sie DS !!!!) i w ogóle ŚWIADOMI są:multi::multi::multi:. To fajnie bo na całe swoje " rodzinne zycie " pewnie to zapamietają i mamy kolejnych Ludzi przez duże L ,ktorzy wiedza o co chodzi ;). Snuszkak - dopisz sobie do kolejnych "uratowanych ŻYĆ " takze tę sunię :loveu:
-
Jak Gufii trafił do rytki i był potem operowany itd to ciagle myślałam o Czarnej/ Sabie ,ze tak niesprawiedliwie tam została przy budzie a przecież bez niej Guff nie miał prawa przeżyć !!!( rytka wie bo do niej wypisywałam PW:mad::mad: w sprawie karmy dla Czarnej itd ) Ciagle myslam ,ze Guffiego moze uratujemy ale Czarna to juz " o jedną biedę za duzo" do ratowania ( tym bardziej ,ze nie tak skrzywdzona więc nie tak bardzo chwyta za serca) . Wiadomo ,ze bez rytki i bez BeaBono( bo przejęła odpowiedzialnośc za Guffiego) by sie to nie udało :multi::multi::multi::multi:. A Saba jest moja DOGOMANIACKA MIŁOSCIĄ I jestem przeszczęśliwa ,ze ma taaaki :multi::multi:dom. Pani Iwono BARDZO DZIEKUJĘ , gratuluję ( drugiej takiej suczki to ze swiecą szukać !! ). Sabuniu - POWODZENIA w nowym zyciu :cool3: !!! Prosimy równiez pamietac ,ze gdyby pojawił sie jakis problem albo pytanie o zwierzaka to nawet jesli Saba jest w DS to my służymy pomocą:lol:
-
Ha, na moja suczke Fiolkę :) tez mowimy "vel Ampułka "
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ajula dzieki za link !!( Kielece to rodzinne strony moich suczek i troche tam pomagam)[B] zajrzyjcie prosze tam [/B]dziewczyny wszystko robia same a jest np. tylko 1 osoba z samochodem i kasy brak . -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
No tego kołnierza to chyba z powrotem nie polubi , biedny chłopak :(. -
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
jkp replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
OKI to zadaję "zadanie domowe ":) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
jkp replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Ajula ma RACJE WIELKA , dziewczyny prosimy o wykorzystanie tego co macie ! -
PS rytka a jak ja bede teraz funkcjonwac bez Twoich "zwierzęcych opowieści na dobranoc" !??!!
-
[B] RYTKA[/B] podziekowania przede wszystkim [B]Tobie sie należą[/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::iloveyou: , nie zostawiłas Saby mimo,ze było przecież wystarczająco dużo zamieszania i kłopotow "Guffiakowych". Nawet w pewnym momencie ja sama sobie tłumaczyłam,ze po pierwsze całego swiata nie da sie uratowac ,ze Guffiaka trzeba przypilnowac ,ze nie wypada Cie w ogole pytać o Czarna bo przecież masz az nadto swoich zyciwoych spraw itd. WIĘC WSZYSTKO DZIEKI TOBIE. Fakt ,ze miałas przeczucie co do Saby - rzeczywiscie uwolniona z łancucha w domu okazała sie ideałem!. [U]Proponuje wybrac Cie dogo- ekspertem od oceniania psow " na nosa"[/U] :lol::lol:. Drugie[B] duuuże podziekowania:multi::multi::multi: [/B]należą sie[B] Bea i Kate Bono, [/B] bo wydaje mi się ,ze ich idealny DT dla Guffiego , ich superowa opieka pooperacyjna , ujeżdzanie do Warszawy i wszystko to co doskonale pamietamy spowodowało ,ze odetchnęłysmy z ulga w sprawie Guffiego i to umozliwiło Czarnej złapanie swojej zyciowej szansy ( a dokładniej serca rytki :evil_lol:). [B] Rytka i "Duet Bono"[/B] ( + cała rodzina !) - DZIĘKUJEMY I CZAPKI Z GŁÓW:loveu::loveu::loveu:
-
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
jkp replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
A..i jak trzeba to sfinansuję wyroznienia itp :) -
Housik w nowym super domu! Kto nie zdążył niech żałuje!!!!!!!!!!
jkp replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - napiszę Wam dlaczego się pytam.Otóż zrobiłam razem z koleznaka krotki internetowy rajd w poszukiwaniu hipotetycznego psa : ja ze swojego punktu widzenia , ona ze swojego ( troche inne domy). I co ? i Pancho / House w ogole nie wpadł nam w oko!!!! Nawet w koncu znalazłam jego ogłoszenie ale .... mało z niego wiem . Wy patrzycie inaczej , jesteście w srodku wszystkiego , znacie ratowane psy, wozone przez poł Polski, akcje ratunkowe itd. , natychmiast polubicie takiego skrzywdzonego trzyłapka .Przecietny ew DS nic o tym nie wie , trzyłapek kojarzy mu sie z inwalida !!. Moim zdaniem ( i nie tylko moim - koleznaka jest spoza Dogo więc własnie taka" z zewnatrz") On musi by c dokładnie opisany ( charakter , kogo toleruje, JAKI JEST SPRAWNY, co lubi , co nie itd ) jego smutna historia to moze dopiero częśc druga. W ciągu ostatniego 1,5 roku do mnie trafiły na DS 2 psy z Dogo - oba ja wybierałam : jeden szczeniak " najbardziej potzrebujący " i duzy pies bo " wielkopsa ciężko wyadoptowac, kto ma zabrac takiego jak nie ja". Taki był MÓJ tok myslenia ale ja jestem mocno psiolubna i nieco walnieta :evil_lol: dogomaniaczka . Reszta ludzi jednakw takich kategoriach nie wybiera psa. A przeciez nawet ja dobierałam psa do domu , sprawdzałam jego cechy mozliwe do opisania, stosunek do ludzi i reszty swiata itd. Reasumując moim zdaniem Dt powinien opisac Housa jako psa , powinnismy go zareklamowac jako siłe spokoju albo znaleźc jakąs inną chwitliwa , marketingowa cechę ktora ZAINTERESUJE ew DS akurat tym psiakiem . Tak sie rozpisuję , bo ja sama jestem ogłoszeniowym zerem ( nic nie umiem zrobić ) ale czytałam całe masy ogłoszen rok temu i wiem CHYBA , ktore przyciagaja uwagę. Ania moze namoewie DT do napisania rozprawki pt " HOUSE w domu " i z tego cos wybierzesz ? I co myslicie ,zeby to imie HOUSE wpisac - jest chwytliwe:cool1: ! [B]CHYBA ze szukamy DS wybitnie na DOGO [/B]( czyli wśrod zakreconych psiolubnych :cool3:) to wtedy trzeba ozywic watek . (PS a teraz mnie zlinczujcie - to watek bedzie żywy jak trzeba :diabloti:) -
Ajula dzieki za info , rytko ZDROWIA ZYCZYMY .Kurcze z infekcjami z taka goraczka nie nalezy zartować a rytka zamiast lezec to jechała przez całą Polskę !!!! ( więc czekam na wiesci o jej zdrowiu !!!:))