Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. Jako" podgladacz" watku i wierny kibic Fredki bardzo , niesamowicie itd sie ciesze !!! :lol: Oby Fredzia znalazła szczesliwy dom dla niej a Panstweo trafili na tę własnie bratnia psią duszę we Fredce . Kciuki zacisnięte i wiele dobrych mysli dla nowego DS.
  2. Li jestes tu Ok z deklaracjami i mamy jeszcze Twoje 25 PLN na ogłoszenia. Piromanka a z watku hotelowego galerie zdjęć ogladałas , czy te sie nie nadają ? ja niestey nie umiem ani wybrac fotek ani skopiowac dla kogos :(
  3. Hej rytka w razie czego rezerwuję sobie prawo do eskortowania Czarnej ( wiadomo dlaczego - to moja protegowana nr 1 na dogo) dogadam sie z Ajula jak będzie potrzeba. Jasne ,ze Gniezno to Poznań ja w koncu z Poznania czyli z Gniezna jestem :)
  4. z Obornik ( to jest 35 km od W) jest ana666, mozesz do niej napisac Ona ma doswiadczenie
  5. O tak sobie gadajciie :) ale dom od Pancy na wage złota !! Dziekujemy za pamięć !! Saba / Czarna jest " moją osobistą protegowaną" ( nie mogłam o niej zapomniec podczas całej akcji na watku Guffiaka - zbieranie kasy, DT, operacje itd. ). To super suńka i DS dla niej rytka i ja prześwietlimy na 1000% :) !!!
  6. a wpisałas na watek transportowy ?
  7. Byłam dzisiaj u chłopaka . Wszystko jest OK: rany w porządku tj zagojone. Apetyt ma wielgachny ( jada 3x dziennie jak na rekonwalescenta przystało) poza tym spi , nie szczeka , nie rozrabia = pies ideał :razz:. Bardzo chciałby już poszaleć= pobiegac na spacerku ale Pańcia go nie puszcza , bo się boi - chyba słusznie nie wiadomo czy nie ma natury " uciekiniera" albo "samodzielnego" a nawet jesli nie to nie wiadomo co zrobi w miescie , moze sie przestraszyc ! Pies ma tez inne imie w DT - bardzo na czasie ( i swietne marketingowo do ogłoszen ) wołaja na niego House( oczywiscie z[B] dr[/B] przed :diabloti:). Moim zdaniem on jest chodzacym spokojem i pasuje do domu z dziecmi , gdzie chcą miec wiekszego psa ale z kolei nie groźnego i nie rozrabiakę.
  8. Ach Maskociu moja malutka ja tez Cie pamietam słodziaku ! A guza miałas okropnego i bardzo sie ciesze ,ze juz go nie masz !!
  9. AGUSIA kasa doszła ;) dzieki i przepraszam ,ze nie napuisałam wczesniej . Rozliczenie hotelowania ( 360 PLN/ miesiąć) od 3 .10 do 2.11.2009 -becia222 [B]100[/B] ( wpł 24.09) - Li1 [B]50[/B] (wpł 25.09) -AgusiaP [B]120[/B] ( wpł 25.09) - jkp[B] 30[/B] -+ jednorazowo szarotka ok 70 PLN ( 30$ kanadyjskich) od 3.11- 2.12. 2009- becia 222 [B]100[/B]( wpł 2.11) -Li1 [B]50[/B] ( wpł 25.09) -AgusiaP [B] 120[/B]( wpł 10 .11) -jkp [B] 90[/B]( deklarowałam 30 ale....) DODATKOWO doszło 50 PLN od Li1 na ogłoszenia . Wydałam dotychczas 25 PLN na ogłoszenia robione przez Piromankę. Li1 jesli masz jakies osobiste preferencje ogłoszeń to napisz, jeśli nie to prośba do Piromanki ,zeby zrobiła nastepne , ew modyfikacje , wyróznienia itd bo mamy jeszcze 25 PLN na ogłoszenia . :shake: Mało sie tu dzieje( do siebie tez to "mowię") boje sie , ze nam sie psiur zasiedzi w hotelu :cool1:.
  10. Jakie ta Gajka ma jednak szczęście - najpierw ktoś jej nie przegonił spod baraku , potem pracownicy ja dokarmiali , potem ktos przejał sie , ze po ich wyjeździe zginie sama w lesie i wreszcie trafiła do takiego :) DT . Po prostu same dobre ludzie !
  11. Hmm.... Guffiaku Komuś :)? skradłeś serce !! A tak w ogóle to OBIE ( mama i córka ) jestescie niesamowite. Powtorzę: Guffi duzo miał w zyciu pecha ale do ludzi to ma szczęscie teraz niesamowite !!
  12. ja kupowałam ostatnio budy w Stolldrew ( ma aukcje na allegro) nie sa tanie ale dość solidne i w cało sci nie trzeba składac. Do samodzielnego montazu sa w innych firmach tez tańsze.
  13. jestem poza domem i nie mam mojej buchalterii ze soba jak wroce to w czw wpisze ok ?
  14. Biedny Guffiaczek. Kate i Bea jesteście CUDOWNE. Guffi w swoim nieszczęściu to ma do ludzi szczęście :)
  15. Ajula, witam. Dobrze ,ze dajesz radę , ogólnie to miejsce jest brrr... ( wiem cos o tym bo to mój zawodowy matecznik :). ALE ALE WYCZYTAŁAM ( efekt poszukiwan na ślepo po nowym dogo !!) ,ze Ty z TZ jesteście zwierzolubni "de novo"!!!!! Naprawde Hexia jest Waszym 1 psem ?? Nie do uwierzenia - wyglądacie na " zapsionych emocjonalnie " na maksa. Ha, jednak sa choroby zakaźne duchowo !! A w ogole juz wiem czemu jesteś tak zakochana w Guffim - toż te Twoje to takie typowe gładkowłose i kwadratowo pyskate psiaki sa !. Szkoda ,ze nie zdazyłas poznac mojego Lampacynka - był w Twoim typie . Teraz u mnie bardziej jest kudłato , brak gładkiego pychola!
  16. Dzieki to czekamy i szukamy
  17. Teraz bedzie wypowiedź surowej ciotki z Poznania ( czytaj zasadniczej):diabloti:- kochana rytko pliiiss nie daj sie rozpuscić Sabie jak dziadowski bicz bo bedzie jej trudno domek znaleźć:razz:. Przy budzie pewnie swoje przezyła :shake: skoro taka jest "doludzka" ale teraz moze ( musi :evil_lol:) zrozumiec ,ze nikt jej nie ucieknie , nie zostawi na długo itd. Najlepiej nagradzac ja za pozostawanie samej nawet w drugim pomieszczeniu tylko . No to szukamy domku - domu raczej emeryckiego niż zapracowanych pracownikow najemnych:eviltong:. Czy Saba ma ogłoszenia ? majga do ciebie specjalistko to pytanie :lol:
  18. Ajula , witamy, dobrze ,ze jestes . A w sprawie zdrowia nie tylko za Guffiaka trzymamy kciuki:cool3:. KateBono czy ja dobrze wyczytałam na watkach ze , z trzema psiutami jechałas na pokładzie ?? I co jak było ? Ja jechałam kiedys w zestawie 1 + 3 do Kazimierza - niezapomniane wrażenia :evil_lol:
  19. kciuki lapy , ogony itd zacisnięte z samymi dobrymi myślami
  20. Skoro mi sie udało na nowym DOGO odnaleźć Guffiaczka :) to trzymam kciuki , uściski dla psa , pozdrowienia dla DT itd
  21. No znalazłam subskrypcje to sobie teraz po podnoszę !!. hej fredka nie zapominamy o Tobie !!
  22. HUURRRAAA odnalazłam subskrypcje !!! A ja poznałam sunie osobiscie!!! Saba ( dla mnie zawsze Czarna ;) jest super sunią i wiedzialam , ze jest powód dla którego nie moge o niej zapomniec przy tej budzie !!! rytka DZIEKI za jej wyciągniecie i za wszystko. Mam nadzijee , ze przebieg pooperacyjney nadal prawidłowy i DT nie ma z nia problemow
  23. O a ja tez znalazłam SUBSKRYPCJE i z tego szczęscia podniose sunie:multi:
  24. No ja tez nie mogę niczego znaleźć. Ja znalazłam nie wiem jak swój profil:mad::mad:
  25. No ja tez nie mogę niczego znaleźć. Ja znalazłam nie wiem jak swój profil
×
×
  • Create New...