Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. O Albinko ty chodzacy pechu :( No i Jaaga w tych wszystkich kłopotach z wielkopsami jeszcze to !!
  2. Li1 - doszła Twoja wpłata za kwiecien 50 PLN. Ja do jamora oczywiście przelałam opłate za hotel. Jesli zmieni sie cos w cenie hotelu z powodu Twojej nadpłaty za kastrację to daj mi znac. Li1 czy ja mam sie rozliczyć za to ogłoszenie z anett? Bo mam Twoja 100 na ogłoszenia na moim koncie .
  3. UFFF ...... Gonia miala racje rodzinka sie Bashce super trafiła !!! Nareszcie moge spac spokojnie i Bashke z głowy sobie definitywnie " zdejmuję" :).
  4. Li1 jesteś Volterkowym aniołem !!! :multi::multi::multi::multi::multi:Dzięki w w imieniu ludzi i psa ( chociaz on sam to chyba ma inne zdanie:diabloti: jak kazdy facet przywiązany do klejnotów). Oby to było to co ułatwi mu znaleźć dom !!
  5. Ewelinka na życzenie :) nie w temacie raport o dużym owczarku kieleckim czyli Belli (zwanej w Poznaniu Ciapą) . Wielkopsica jest u nas totalnie zadomowiona i szczęśliwa (a my z nią ). Wszyscy sie nią zachwycają , ma nawet fun club w gronie przyjaciół rodziny . Z moją druga suczka , odmiana małą " owczarka kieleckiego" ,dogaduje się świetnie i są bardzo zżyte. Ciapa to pies uosobienie spokoju. Widok leżącej Ciapy działa wręcz terapeutycznie na przykład na mnie czyli zapracowaną, wiecznie zabieganą , kobietę z dużego miasta :). A... ostatnio Ciapa była u profesjonalnego mycia, u fachowca !! jest piękna wygląda na jak duuuży PLUSZAK SŁODZIAK pozdr J
  6. Erka co z mojej kieszeni to z mojej idzie [B]w całosci [/B] ! Przelałam szybko 110 bo chciałam , zeby Jaaga miała ( nie mozna zakładac ,ze zawsze moze kredytowac psiaki) jednak teraz poczekam z dopłata i zapłace te 20 + ew koszty benzyny . Dobranoc SZKIELETCZYZNO :) - tak mowi o Klielcach mój kolega muzyk , ktory pochodzi z tych stron Polski .
  7. Ja tez podniose moja sympatię- ona cudem naprawdę uratowana z bezdomnośc ( ile to było podchodów i starań) i tak fajna sie okazała , zasługuje na szansę ! Idealna suczka do mieszkania .
  8. Hej , hej jak wiadomo ja jestem największym wielkopolskim miłośnikiem "owczarkow kieleckich"( w domu mam dwie sztuki:)) a juz DUZE , CIAPOWATE I w Dt u jaagi to [B]baardzo w moim typie[/B] !! Dlatego Bary ma juz kastrację w kieszeni - mojej :). Konto znam . Pozdrowienia od mojej kieleckiej Ciapy J.
  9. Hej , ostatnio nie bywałam tu za dużo ale już się poprawiam ; oto ostatnie wpłaty na hotel ; 26.02 - 50 PLN [B]od Li1[/B] ; 8.03-100 PLN [B]od Beci ; [/B]18.03 - 150 PLN [B]od Agusi P[/B] bardzo wam dziękuję ;). Poniewaz ja często wyjeżdżam i czasami bez dostępu do neta i potem nie nadrabiam wszystkiego to umówmy sie , że ja na pewno wpłacam 2 lub 3 każdego miesiąca 360 PLN do jamora i jesli nie upominam się to znaczy ,ze przelewy od Was dostałam ( nie jest nas wiele :( więc nie trudno spamietać ). Postaram sie oczywiscie potwierdzac potem na watku ale w razie czego mi przypomnijcie na PW ( dzieki Agusia:) ) [B]Teraz sprawa ogłoszeń[/B]- [B]Li1[/B] dostałam od Ciebie przelew 3 marca 100 PLN na ogłoszenia . Poniewaz ja sie tym nie zajmuję ( czytaj nie umiem ! ) ale ofiarowałam 100 PLN anett na ogłoszenia jakie ona proponuje i to miały byc moje 100 PLN to prosze napisz co zrobic z tą "Twoją" stówą ? Chyba ,że z powodu nieobecnosci czegos nie zakonotowałam i gdzieś wisimy 100 PLn za ogłoszenia ??? Czy ktos potrafi sensownie wybrac fotke i napisac to ogłoszenie
  10. anett proponuję ogłoszenie na 1 dzień ( pn lub wtorek jak radzisz) i na piatek na region. Podaj mi na pw namiary do przelewu i kwote . DZIEKI :) za pomoc
  11. No samiec ideał :) NIESPOTYKANY egzemplarz [B]w kazdym gatunku !![/B]
  12. Ktos pisał na watku kieleckim ,ze w Krakowie jest DS poszukujacy kudłatej suczki , moze Terri tez pokazac ?
  13. jesli zdąże przed wyjazdem to napiszę i kupię ten tekst do ogłoszeń z bazarku tylko nie wiem jak tam stan ogłoszen wyglada trzeba by zapytać się piromanki
  14. Ja niestey jestem 0 zdolna do pisania tekstow ( i nowicjuszka :). Ale telefon kontaktowy chyba musi zostac na Jamora bo nikt inny go nie widuje i nic o psie nie powie !
  15. Ja też jestem za , dzięki Li
  16. To już coś !! reszta wiadomo:evil_lol::evil_lol: Poczekamy, zobaczymy .
  17. Kamien z serca , Poker dziękujemy . Co do reszty - świat jest pełen nieporozumień :) jest tez pełen złych chęci skoro ich tu nie było to juz i tak cudowny kawałek swiata !
  18. Hopaj do góry Wilczek - uratowany w porę z dworca PKS ( zanim np wpadł pod autobus albo co ) i teraz siedzi i czeka bo nie ma dramatu ? E.... bezlitosne te żelazne prawa medialnego rynku ( kto ciekawszy to na 1 stronie :( ) !!
  19. Jestem i moge opłacic PIromanka dzięki , w razie czego przypomnij o kasie na PW :)
  20. Basha pojechała do DT mam nadzieję ,że teraz jej pech sie odwróci będzie krótko czekała na nowy super DOM
  21. Basha zaszczepiona pw wsciekliżnie + 1 komplet szczepień wirusowek ( do powt za miasia). odpchlona także .Weterynarz nie widzi nic niepokojacego. W samochodzie piszczy chyba ,ze cały czs głaskana na kolankach :) U weta dosc spokojna ale nie lubi jak " cos jej robia". W domu czystośc bez problemu , grzeczna i miła , bezproblemowa tylko nie wiem jak z " separacją" bo u mnie ciągle ktos sie kręci. Nadaje sie do domu z kotem i z innym psem , jest czujna ale nie szczekliwa NO I JEST SŁODKA !!!:) :) TERAZ MUSI SIE DOCZEKAC DOMU PRAWDZIWEGO sprawdzonego na 100% ! Zasługuje na to, ma zadatki na naprawde sensowna sunie ale bedzie większa i wymaga wychowania
  22. Sunia u mnie, od 20 godzin wiec trudno coś powiedziec ale opisze co było. Miła , lubi byc głaskana ale to nie jest piesek na kanapke !! Duzo biega niespokojnie, z moimi suczkami bawi sie grzecznie jak to sczeniak ale potulnie , kota olewa. W domu zachowała czystość ale b czesto ją wypuszczamy z naszymi suczkami . W domu grzeczna ale niespokojna. Na dworze troche strachliwa, nie umie chodzic na smyczy i nie przychodzi na zawołanie , tj przychodzi w okolice człowieka ale trzyma dystans.Je grzecznie ale suche zjedzone rano całe zwymiotowała , teraz dałam jej puszke i zobaczę co dalej . Wymaga wychowania ale jest dośc bystra i zgodliwa. KONIECZNIE MUSI SIE NAUCZYC ZOSTAWAC SAMA BO STRASZNIE SZCZEKA I PISZCZY !! W Ndz przekazuje ja do DT gdzie bedzie jedynym zwierzakiem i to jej dobrze zrobi w sensie nauczenia sie współpracy z człowiekiem i znoszenia separacji MAM NADZIEJĘ
  23. A ...." krwi wymaga " nie dziękuję, nie jadam :) ale ta zniewaga może fotek PKS wymaga ! No nie żarty oczywista ale w takim razie prosimy o relacje ( może się wątek co nieco ożywi i coś się ruszy :)
  24. Ja tez pozdrawiam Guffiego Kate, Bea w wszystkich znajomych z tego wątku nie zapomniałam ani Saby , ani Guffiego ani Was tylko oiekuje sie chorym dzieckiem( więc sorki za milczemie ). Ajula mozesz do mnie sie odezwac ( nie mam czasu nawet na pw :( ) Rytka napisze jak tylko znajdę ułamek minuty POZDRAWIAM J
×
×
  • Create New...