-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Nutusia replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Uffff... nie ja jedna - tyle, że ja to już taka głupia jestem, że aż się bałam przyznać :) -
[quote name='Ellig']To zalezy od dawki ta jest na 45 kg, lek podaje sie tak: 1 tabl po 14 dniach 1 tabl i potem co miesiac nie mniej niz 6 razy 1 tabl. Na pewno zapytam - obu lekarzy (tak na wszelki... :)) Tosina waży w granicach 30 kg (jak dobije do 32 to jest święto!). Choć akurat w kwestii kręgosłupa, to lepiej. Aaaa, zapomniałam napisać: od kiedy nie bierze encortonu je jak cywilizowany pies - spokojnie, wolniutko, a jak ma gotowane, to nawet kilka kluseczek na dnie zostaje!!! Jednym słowem ksywka "Smoczyca" przestała być aktualna :)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']Wiśnia ma coś takiego w sobie, że rozwiewa wszystkie smutki. Gdy patrzę na tego wielkoluda z piłeczką, gęba sama mi się śmieje, mimo iż od śmierci Rudzi mam cały czas gulę w gardle.[/QUOTE] Po to właśnie takie Wiśnie są. Wiśnie i wiele, wiele innych... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny... na wątku Azy (tej chudzieńkiej ONeczki, co to najlepszym miejscem na szukanie jej domku miało być schronisko) Shania napisała, że telefony się w sprawie dziewczynki urywają i że trzeba się rozejrzeć kto ma jeszcze ONki do adopcji, bo może któraś bida skorzysta z "popularności" :) -
[quote name='Shania'] Trzeba przetrzepać dogo z onkowatymi , bo Aza jedna a tu szansa, że kilka psiaków znalazłoby nowy domek..do tej pory z telefonów i pw wybrałabym wstępnie na potencjalnych opiekunów 3 osoby:eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] Może dać znać na forum owczarek.pl (ja niestety nie mogę się tam zalogować :() Na dogo to chyba Beka jest od ONków...
-
Pilnie potrzebny DOM dla KaukazoBernardyno Coś, OROŃSKO k/Radomia
Nutusia replied to ruru's topic in Już w nowym domu
Też uważam, że "kaukazo" w tytule niektórych może odstraszyć... Zjawiskowy psiak, ech... -
[quote name='Ellig']Hej, dziekuje bardzo ale nie mam nic dla Łodzi a dla niektorych to juz nawet jak bede miala to nie dam:shake:[/QUOTE] O masz, ale się narobiło... :( Założyłam temat na wątku transportowym, ale gdybyście Dziewuszki słyszały o potrzebach jakowychś na trasie Wwa-Łódź-Wwa 23 października - piszcie lub dzwońcie!
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Się odezwałam, choć Warszawianką jestem od 10 lat tylko w połowie :) Jedno mnie tylko zastanawia (ale z tym czekam na następny wpis), dlaczego nie przyjadą, nie zobaczą i dopatrzywszy się szeregu karygodnych zaniedbań, nie zabiorą psa w bardziej "odpowiednie" miejsce. Przypuszczam też, że gdyby Sonia nie była Sonią, Marta już dawno spakowałaby jej walizkę. Przykre... -
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
Nutusia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Beeee tam Mike! Dla mnie zawsze będzie radosnym Radusiem (a nawet Radosławem!). Najszczęśliwszą na świecie superstar! :) -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
Nutusia replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak się alkoholizować przed południem?!?!?!? :) Pół roku... dla tego psa to całe życie! -
No koniec świata, Pani Popiołkowa! Co to za wojna krakowsko-warszawska? Z nikim nie zamierzam polemizować, ale odczucie mam jedno: gdyby Sonia nie była żywym, czującym stworzeniem, w dodatku po takich, a nie innych przejściach, Irena czy ktokolwiek inny mógłby se tego psa wziąć i umieścić w innym, lepszym, cierpliwszym, tańszym i nie wiem jeszcze jakim hotelu czy DT. Ale jakoś nikt tego nie robi, a Ronja tego od nikogo nie żąda - ba, nawet nie oczekuje! Więc o co tak naprawdę chodzi, bo jakoś się sedna nie mogę doszukać?...
-
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
Nutusia replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Ekiano, Ty się zdecydowanie na Michaśku powinnaś... DOKTORYZOWAĆ!!!!! Minęłaś się z powołaniem, Dziewczyno! Młodziutka jeszcze jesteś, może pomyśl o zmianie planów zawodowych!:) Byłoby to z pewnością dla dobra psiolubnej potomności :) -
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
Nutusia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
O matko moja! Jaki cudny Radosław! I koleżkę nowego ma, i Pana, i na zloty jeździ - no brak słów po prostu! -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
No i masz... złożyła samokrytykę! :) A co Wy się wątku Soni czepiacie?... Przecież tam ruch jak w ulu, pieniądze płyną wartkim strumieniem i wszyscy (no, prawie...) się bardzo losem suni przejmują. Nie ma to jak towarzystwo wzajemnej adoracji przecież! Nawet się zastanawiałam czy ich do naszej Łośki nie zaprosić, bo ustawiczne podnoszenie wątku (częściej niż raz na kilka dni) jest jej bardzo potrzebne... :) -
Zależy w jakiej kondycji był psiak przed chorobą (która atakuje, gdy bardzo spada odporność). U naszej Tosi nie da się wyleczyć "na amen" - dr Dembele od razu uprzedził, że będą nawroty. Zresztą problemy skórne, które są u niej odkąd do nas przyjechała też wciąż nawracały. Tyle, że Tośka ma chorą tarczycę, co prawdopodobnie leży u źródła problemu. Dziewczyny - królestwo za rady i wskazówki co robić na bolące stawy i zmasakrowany kręgosłup - Łośka coraz gorzej chodzi, że o wstawaniu nie wspomnę (dziś się przewróciła) :( Staram się od tego opędzać, ale przed oczami mam wciąż naszego Oskara... Cholera, powinno się jej podać steryd, ale nie można przez tego gada nużeńca! :( W czwartek pojedziemy z tym do weta.
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Po ostatnim zdaniu mój Sławek tylko ciężko westchnął... :) Bardzo się cieszę, że wszystko OK. O tak, Kretko to miziak i pieszczoch pierwsza klasa - najlepiej mu jak czuje bliskość człowieka. Zdjęcia dostałam - wszystkie "w ferworze walki" :) Chłopcy cudni - jak pozytyw i negatyw, black and white. Też jestem odporna technicznie, a w dodatku nieprzemakalna na wiedzę, więc... komu mogę przesłać zdjęcia do wstawienia?... Kto chce zobaczyć te dwie psie piękności?...