Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Uffff... nie ja jedna - tyle, że ja to już taka głupia jestem, że aż się bałam przyznać :)
  2. Matko przenajświętsza - z Rekina zrobić Fafika?!?!?!?!? Niewiarygodna nonszalancja! :)
  3. [quote name='Ewa Marta']Nutusiu, napisz do Moderatora i poproś o pomoc:-) Ja ostatnio na swoim bazarku napisałam do Viris i natychmiast otrzymałam pomoc:-) A jak się szuka moderatorów?... Boże, jaka ja jestem niereformowalnie tępa!!!!!
  4. [quote name='Ellig']To zalezy od dawki ta jest na 45 kg, lek podaje sie tak: 1 tabl po 14 dniach 1 tabl i potem co miesiac nie mniej niz 6 razy 1 tabl. Na pewno zapytam - obu lekarzy (tak na wszelki... :)) Tosina waży w granicach 30 kg (jak dobije do 32 to jest święto!). Choć akurat w kwestii kręgosłupa, to lepiej. Aaaa, zapomniałam napisać: od kiedy nie bierze encortonu je jak cywilizowany pies - spokojnie, wolniutko, a jak ma gotowane, to nawet kilka kluseczek na dnie zostaje!!! Jednym słowem ksywka "Smoczyca" przestała być aktualna :)
  5. [quote name='ronja']Wiśnia ma coś takiego w sobie, że rozwiewa wszystkie smutki. Gdy patrzę na tego wielkoluda z piłeczką, gęba sama mi się śmieje, mimo iż od śmierci Rudzi mam cały czas gulę w gardle.[/QUOTE] Po to właśnie takie Wiśnie są. Wiśnie i wiele, wiele innych...
  6. Dziewczyny... na wątku Azy (tej chudzieńkiej ONeczki, co to najlepszym miejscem na szukanie jej domku miało być schronisko) Shania napisała, że telefony się w sprawie dziewczynki urywają i że trzeba się rozejrzeć kto ma jeszcze ONki do adopcji, bo może któraś bida skorzysta z "popularności" :)
  7. [quote name='Shania'] Trzeba przetrzepać dogo z onkowatymi , bo Aza jedna a tu szansa, że kilka psiaków znalazłoby nowy domek..do tej pory z telefonów i pw wybrałabym wstępnie na potencjalnych opiekunów 3 osoby:eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] Może dać znać na forum owczarek.pl (ja niestety nie mogę się tam zalogować :() Na dogo to chyba Beka jest od ONków...
  8. Też uważam, że "kaukazo" w tytule niektórych może odstraszyć... Zjawiskowy psiak, ech...
  9. [quote name='3 x']ech tak tymczsowi w głowie mieszać zmianami imion ;)[/QUOTE] No właśnie! A potem mu w DS jeszcze inne imię dadzą do co będzie????.... :)
  10. No ni diabła nie mogę zmienić tytułu! Wchodzę w zaawansowaną, zmienia się ten jakby "podtytuł" na początku pierwszego postu, a sam tytuł ani drgnie :(
  11. Zapisuję nazwę i dopytam. Cena... zabójcza :(
  12. [quote name='Ellig']Hej, dziekuje bardzo ale nie mam nic dla Łodzi a dla niektorych to juz nawet jak bede miala to nie dam:shake:[/QUOTE] O masz, ale się narobiło... :( Założyłam temat na wątku transportowym, ale gdybyście Dziewuszki słyszały o potrzebach jakowychś na trasie Wwa-Łódź-Wwa 23 października - piszcie lub dzwońcie!
  13. O, Eluś, dobrze, że Cię "widzę" :) 23-go października jadę do Łodzi, jakby co... :) Wracać będę tego samego dnia.
  14. Się odezwałam, choć Warszawianką jestem od 10 lat tylko w połowie :) Jedno mnie tylko zastanawia (ale z tym czekam na następny wpis), dlaczego nie przyjadą, nie zobaczą i dopatrzywszy się szeregu karygodnych zaniedbań, nie zabiorą psa w bardziej "odpowiednie" miejsce. Przypuszczam też, że gdyby Sonia nie była Sonią, Marta już dawno spakowałaby jej walizkę. Przykre...
  15. Robię dokładnie tak jak piszesz i... nic :( Mnie też bardzo martwią jej stawy. Na pewno spytam dr Dembele w przyszły poniedziałek. Może już w czwartek nasz Doktor coś wymyśli... Wyć mi się chce - nigdy więcej owczarków!!!! :)
  16. Beeee tam Mike! Dla mnie zawsze będzie radosnym Radusiem (a nawet Radosławem!). Najszczęśliwszą na świecie superstar! :)
  17. Tak się alkoholizować przed południem?!?!?!? :) Pół roku... dla tego psa to całe życie!
  18. No koniec świata, Pani Popiołkowa! Co to za wojna krakowsko-warszawska? Z nikim nie zamierzam polemizować, ale odczucie mam jedno: gdyby Sonia nie była żywym, czującym stworzeniem, w dodatku po takich, a nie innych przejściach, Irena czy ktokolwiek inny mógłby se tego psa wziąć i umieścić w innym, lepszym, cierpliwszym, tańszym i nie wiem jeszcze jakim hotelu czy DT. Ale jakoś nikt tego nie robi, a Ronja tego od nikogo nie żąda - ba, nawet nie oczekuje! Więc o co tak naprawdę chodzi, bo jakoś się sedna nie mogę doszukać?...
  19. Ekiano, Ty się zdecydowanie na Michaśku powinnaś... DOKTORYZOWAĆ!!!!! Minęłaś się z powołaniem, Dziewczyno! Młodziutka jeszcze jesteś, może pomyśl o zmianie planów zawodowych!:) Byłoby to z pewnością dla dobra psiolubnej potomności :)
  20. Mój mąż jeszcze zdjęć Dudusia nie widział, ale powiedział, że za samo imię mógłby go nawet adoptować! :)
  21. O matko moja! Jaki cudny Radosław! I koleżkę nowego ma, i Pana, i na zloty jeździ - no brak słów po prostu!
  22. No i masz... złożyła samokrytykę! :) A co Wy się wątku Soni czepiacie?... Przecież tam ruch jak w ulu, pieniądze płyną wartkim strumieniem i wszyscy (no, prawie...) się bardzo losem suni przejmują. Nie ma to jak towarzystwo wzajemnej adoracji przecież! Nawet się zastanawiałam czy ich do naszej Łośki nie zaprosić, bo ustawiczne podnoszenie wątku (częściej niż raz na kilka dni) jest jej bardzo potrzebne... :)
  23. Zależy w jakiej kondycji był psiak przed chorobą (która atakuje, gdy bardzo spada odporność). U naszej Tosi nie da się wyleczyć "na amen" - dr Dembele od razu uprzedził, że będą nawroty. Zresztą problemy skórne, które są u niej odkąd do nas przyjechała też wciąż nawracały. Tyle, że Tośka ma chorą tarczycę, co prawdopodobnie leży u źródła problemu. Dziewczyny - królestwo za rady i wskazówki co robić na bolące stawy i zmasakrowany kręgosłup - Łośka coraz gorzej chodzi, że o wstawaniu nie wspomnę (dziś się przewróciła) :( Staram się od tego opędzać, ale przed oczami mam wciąż naszego Oskara... Cholera, powinno się jej podać steryd, ale nie można przez tego gada nużeńca! :( W czwartek pojedziemy z tym do weta.
  24. Fakt... z "domatorstwem" mu baaaaardzo do twarzy (mordki :))
  25. Po ostatnim zdaniu mój Sławek tylko ciężko westchnął... :) Bardzo się cieszę, że wszystko OK. O tak, Kretko to miziak i pieszczoch pierwsza klasa - najlepiej mu jak czuje bliskość człowieka. Zdjęcia dostałam - wszystkie "w ferworze walki" :) Chłopcy cudni - jak pozytyw i negatyw, black and white. Też jestem odporna technicznie, a w dodatku nieprzemakalna na wiedzę, więc... komu mogę przesłać zdjęcia do wstawienia?... Kto chce zobaczyć te dwie psie piękności?...
×
×
  • Create New...