Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Późną nocą zaglądam do Fenrisa i nadal trzymammocne kciuki za diagnozę ( i poprawę zachowania ;) )
  2. Jak dobrze zobaczyć znowu radosnego Biszkopta :):)
  3. Alfiku, szybciutko wracaj do zdrowia :)
  4. Przelałam 85 zł z bazarku - http://www.dogomania.pl/forum/threads/235367-Rozliczamy-na-Rudego-i-Pszczynę-ponad-100-fantów Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku :)
  5. Wiadomość z ostatniej chwili - pojawił się Farcik:):) - wracałam ze sklepu i coś miaucząc podbiegło do mnie:) Nie dał się za nadto zbliżyć, ale stał patrząc i głośno się czegoś domagał. Dostał puszki i dopiero przy jedzeniu dał się ,, obmacać":) Dopiero wtedy wpadłam na to, że to on - wygląda świetnie - zrobił się z niego kawał kocura, ma gęste zimowe futerko. Poznałam go praktycznie po umaszczeniu, białych łapkach i zachowaniu ;)
  6. Mocne kciuki :)
  7. Teraz będziemy gryźć paznokcie czekając na wynik. Biszkopciku:) jesteś już gładziutki, bez żadnych nierówności ;)
  8. Do góry ! Psiaki potrzebują funduszy ;)
  9. Biedne dziadzinki oby te domki dla was znalazły się jak najszybciej :)
  10. Zaglądam do szczęśliwego nareszcie Lukasa - Bruna- ... :)
  11. Zupełnie inny pies :) Szczęściarz:)
  12. Kciuki za Fruzinę - Bystrulę i za cierpliwość męża :)
  13. Zapraszam na bazarek - wprawdzie już trwa i w większości na inny cel, ale z dodanych od jutra poduch cztery będą na ONki z Gdańska [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236290-Legowiska-pluszaki-bi%C5%BCuteria-dla-TOZ-Z%C5%82otoryja-do-12-12-godz-22-00[/url]
  14. Trafiłam tu sama. Toż to wszystko jest chore :-( Ile te psiaki się nacierpiały:-( Zrobię przynajmniej jakiś mały bazarek lada dzień.
  15. Na dobry początek posłałam 30zł . Kuruj się Belu :)
  16. Coś mnie to nie dziwi:) Musi być waleczna skoro przetrwała z maluchami w takich warunkach :(
  17. Mała wiedziała gdzie szukać pomocy :) Trzymam mocno kciuki, aby znalazł się właściciel. Mała może zostać dłużej, czy tylko do wieczora?
  18. Cudna wiadomość :) Chłopak już bezpieczny:) Cioteczki :loveu: jesteście wspaniałe :):)
  19. Trzymam mocne kciukasy :)
×
×
  • Create New...