Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Dawno nie zaglądałam do małego i chyba zalegam z wpłatami - poszło 50zł. Zaraz poczytam co słychać u Rastiego :)
  2. Białas chyba już w porządku. Od dwóch dni mam sucho na wersalce :) - teraz po raz pierwszy właśnie na niej śpi :) ( wcześniej najczęściej koczował pod fotelem). Ale wczoraj trochę mnie nastraszył, bo zaczął podkrwawiać z ranki po kastracji.
  3. [quote name='Hope2']UWAGA UWAGA! Frodo na dworze podnosi łapkę i siusia:multi: w domu nie podnosi-[B]siusia jak dziewczynka[/B]:eviltong:[/QUOTE] Bo on jeszcze dzieciuch mały :):)
  4. Śliczna bieda:( Nie mam jak pomóc:( - mogę pobazarkować i jednorazowo coś wspomogę jak będzie jakiś pomysł.
  5. [quote name='Mysza2']Dobre:):):), i jeszcze będziemy pytać czy szczepiona :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Dobrze, że poczucie humoru Was nie opuszcza :):) W końcu jakiś mądry domek na pewno zadzwoni :)
  6. Mocne kciukasy :) Maleńki, miałeś szczęście, że takie wspaniałe osoby spotkałeś na swojej drodze :)
  7. Zaglądam to słodziaka, a tu ze słodziaka robi się paskuda :):)
  8. [quote name='Mysza2']Na pewno się poprawi po ciachaniu Danusiu:)[/QUOTE] Przynajmniej nie będzie tak cuchnąć :cool3:
  9. Dobrze że się znalazł. Na pewno lepiej mu tam, niż na ulicy.
  10. Czy to na pewno ten bidulec spod wiaduktu? :):)
  11. Biały - Lolek już po kastracji. Czuje się dobrze, nawet już sobie podjadł:) W ostatnich dniach nieźle dał nam popalić - niby wie do czego służy kuweta, czasami tam chodzi, ale najbardziej pasuje mu wersalka i fotele - latałam z folią, domestosem i ścierką :cool3:
  12. Agusia :) brawo:multi: Od jakiegoś czasu obiecuję sobie, że też spróbuję, ale coś mnie to przeraża:cool3: Rodzinka Demolkowa do góry :multi: Czekamy na [B]odpowiedzialne, kochające [/B] domki :)
  13. Zaglądam co kilkanaście minut i mocno trzymam kciuki.
  14. Jeżeli uda się i trafi do Emiś, psina wygra los na loterii życia. On ma takie przejmująco smutne oczy :( Dokładam też 10zł, tylko trzeba mi czasem przypomnieć ;(
  15. [quote name='Mysza2']Ja mam nadzieję że nic paskudnego, że wytniemy i chłopak będzie jak nowy.[/QUOTE] Wyreperuje się chłopaka i będzie nawet lepszy jak za nowości:lol:
  16. Trzymam kciuki za wynik jutrzejszego przeglądu super faceta :lol:
  17. To na brzuszku, to może blizna po sterylce? :evil_lol: Kiedyś był taki wątek na miau - kotka po porodzie z wypadniętym odbytem - okazała się dorodnym kocurem :evil_lol: To tak dla rozładowania emocji ;) Czekamy cierpliwie do jutra.
  18. Poszło dla Keksa 50zł. Spakowane już ciasteczko ?
  19. Też proszę o nr konta - obiecałam coś jednorazowo.
  20. Chudzinko :loveu: walcz, dużo jedz i obyś jak najszybciej zamachała nam ogonem :) Czy jest jakaś szansa, aby sąd nakazał takim ,, ludziom " chociażby zwrot kosztów leczenia ??
×
×
  • Create New...