Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Też z zaproszenia Martiki. Stałej nie dam rady, ale jednorazowo podeślę 30zł.
  2. Wygląda na to, że zapaliło się dla psiaków światełko nadziei :) Przymierzam się do bazarku - ewu, czy to co mi zastało z ciuchów od Ciebie mogę rzucić dla tych psiaków? ( właściwie po co pytam, chyba wiem co odpowiesz ;) ).
  3. Zapisuję się u kudłaczka:( Jak będzie szansa na jakieś miejsce dla niego finansowo coś wesprę - tylko tak mogę :(
  4. Oba strasznie biedne :( Oby z Wątku Węgielka był jakiś odzew mały miałby wtedy szansę :(
  5. Myszko zawstydziłam się :oops::oops: A u mnie pod balkonem od dwóch dni budka TOZowska. Wczoraj poszłam tam wieczorem wsypać coś do jedzenia w nadziei, że zwabię na noc coś kudłatego- a tam już ktoś zamieszkał. Wyskoczyło coś burego dużego ( ślepa jestem, to tylko zauważyłam jasne łapki), nie uciekło, przyczaiło się za budką. Wsypałam jedzenie i poszłam sobie, żeby go nie straszyć. Dziś też tam byłam - znów coś wyskoczyło, ale już nie chowało się, tylko zawyło mi prosto w twarz ,, miaaaau" - po tym go poznałam :) Farcik mieszka pod balkonem :)
  6. Wystarczy kilka dni nie zajrzeć, a tu tyle się pozmieniało :multi::multi: Tempo zawrotne :) - kilka miesięcy temu dzikie maluchy głodne latały po hałdzie a teraz do góry kołami bajki oglądają w swoich domkach :):)
  7. Dziewczyny, napiszcie czy doszło 100zł z mojego bazarku?
  8. I ja dokładam głaski dla panienki:) Ukłony do ziemi przed wszystkimi cioteczkami :iloveyou: zaangażowanymi w akcję ratowania Daszy
  9. [quote name='DarkWater']noooooooooooooo... :loveu: oczywiście mowa o moim mężu :cool3:[/QUOTE] Obaj przystojni :)
  10. Mała czarna kupka nieszczęścia:( Podniosę małego. Będę zaglądać i coś dołożę, tylko nie wiem jeszcze czy stać mnie na stałą:(
  11. Szczęśliwa ta sobota :multi: Kilka kolejnych piesków śpi już dziś bezpiecznie :lol:
  12. Patrzę co nowego u Maciejki - a tu ciasteczka były :) ciekawe czy się załapał :)
  13. Moje 10zł za grudzień poszło, a 30zł od stycznia do marca pójdzie w poniedziałek. Pokończyły mi sie stałe zlecenia i pogubiłam się. Argusiu, na pierwszą :multi:
  14. Ściągnęła mnie tu bakusiowa. Straszna chudzinka :( 30zł na konto lecznicy poszło.
  15. Trzymam kciuki za jutrzejszą podróż :) - szczęśliwej drogi :lol:
  16. Same dobre wieści u Biszkopcika :):) Wobec tego swoją stałą przekażę dla Stefci - ona też zasługuje na szansę :)
  17. Zaprosiła mnie Ewcia G. ;) do biednej Stefci. Swoje 15 zł od Biszkopcika mogę zadeklarować dla niej.
  18. Szkoda małego:( Nie mam jak pomóc:( - jedynie ogłoszenia na bazarku mogę opłacić.
  19. Jestem na wezwanie MALWY. Co ona biedna przeszła :( Coś jednorazowo podeślę, ale czekam na jakiś przypływ gotówki:(
  20. Żeby te psiaki umiały czytać , aj waj ;), co by się działo :evil_lol:
  21. Poszło 100zł - jak dojdzie potwierdź proszę na bazarku:)
  22. A ja proszę o nr konta - mam do przesłania pieniądze z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237546-Rozliczamy-słodkości-straszne-filmy-i-inne-do-30-grudnia-22-00[/url]
  23. Straszne to wszystko :( Na teraz mogę tylko zaglądać, ale od lutego postaram się też coś dołożyć.
×
×
  • Create New...