Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='DarkWater']łobuziak miewa się dobrze :), ale laczków już nie mam... :vamp:[/QUOTE] Ciesz się, że nogi zostawił w spokoju :evil_lol:
  2. Nie wiem czy Białas będzie to traktował jako szczęście, czy raczej dopust boży ;) - to jest kot, który nigdy nie mieszkał w domu. Chcę go wykastrować, zrobić przegląd a potem będę szczęsliwa jeżeli przynajmniej na noc będzie przychodził. Latem pewnie wybierze dotychczasowy tryb życia :) Maciek śnił mi się ostatnio w nocy, aż się zerwałam - przyszedł pod bramę taki zadowolony, zadbany. Nie wiem czy to dobry znak :(
  3. Dziękuję Marticzko. Właśnie koty jadły kolację, Maruda gdzieś się zaszyła i tylko cztery w kuchni były - tak jakoś pusto :( Jutro zamierzam zrobić czystkę w Soni pokoju - tzn pozbierać wszystko co ma tam na podłodze porozkładane, obfoliować leżankę i biorę Białaska spod bloku. Z doświadczenie wiem że śpi w kuwecie a sika na to co leży na podłodze :cool3: ( był u mnie dwa dni w ubiegłym roku w trakcie choroby)
  4. Maniuś [*] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/maniu.png/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4667/maniu.png[/IMG][/URL]
  5. Trzymam się Elu, dzięki. Zaraz po powrocie od weta wzięłam się za generalne sprzątanie i tak mnie jeszcze jakoś ten napęd trzyma. Dziś myłam okno i znalazłam nawet na podłodze pod balkonem plamy krwi, potem pustą butelkę po kroplówce ...i znów się popłakałam :( Pozostała piątka nie daje jednak zbyt dużo czasu na martwienie się :)
  6. Niestety w czwartek nasz Maniek przegrał walkę z mocznicą :( - choróbsko poszło błyskawicznie:( Przez ostatnie dwa dni krwawił z przełyku, dziąseł, czysta krew i ogromne skrzepy, bardzo się też męczył :( Mimo płukania kreatynina praktycznie nie drgnęła. Teraz już nic go nie boli. Z lepszych wieści - Gucio zamieszkał u Soni we Wrocławiu. Farcika ani Maćka nie widać :( - a wolne miejsce czeka.
  7. Czyli czekamy na fotki rozpuszczonego niejadka Biszkopcika :)
  8. Dzielna sunia rozpaczliwie szuka domu i opieki !! :(:(
  9. Coś cicho u błękitnookiej. Do góry :)
  10. Nareszcie bezpieczny :) - my o tym wiemy a on dopiero musi się przekonać.
  11. Uffff, jaka radość :B-fly::Cool!::B-fly: Dziewczyny:iloveyou::Rose::iloveyou: jesteście wspaniałe.
  12. Biszkopt psiaku, nie wygłupiaj się :cool3: Dziewczyny nam się poprzeziębiają :cool3: marsz do klatki :multi:
  13. Mocne, mocne kciuki za jutrzejszą akcję :)
  14. Dziękuję za zproszenie:) Śliczny on jest i taki biedny:( Wprawdzie miałam już w żadne stałe nie wchodzić, ale 15zł się też dołożę.
  15. Zapraszam na bazarek ciuszków podarowanych przez cioteczkę Atena21 - fajne rzeczy dla pociech i mam na spłatę długu - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234316-Dla-pociech-i-mam-)-na-podopiecznych-budryska-do-10-11-22-00?p=19878806#post19878806[/url]
  16. Maleńki łysolku :loveu: oby diagnoza była pomyślna :thumbs:
  17. Zaglądam z cichą nadzieją, ze coś się znalazło :shake:
  18. Podróżująca sunia:) ,, Czy brązowa panikara nie ucywilizowała" by się szybciej w towarzystwie mamusi niż tych potworów;) ?
  19. Oby coś się dla małej znalazło, trzymam mocne kciuki.
×
×
  • Create New...