Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Czekamy z niecierpliwością i strachem :evil_lol:
  2. [quote name='kolejna kobietka']ruszajace sie robale w kale to pewnie sa owsiki, a co do tasiemca to bylyby czastki, ale one by sie nie ruszaly... obrzydliwe ble[/QUOTE] Kiedy to wcale nie jest podobne do owsika :( ,,Makaroniki" tasiemca ruszają się , póki nie wyschną - ale mamy temat w porze obiadowej :evil_lol: Oby jak najszybciej dało się wytępić paskudztwo.
  3. Serce się kraje:( Czym ona biedna zasłużyła sobie na taki los?
  4. Kupa jest a Mikusia nie ma ;) Paskudne te robale - tasiemiec jakiś?
  5. Mikuś, śliczny jesteś :) a lada moment będziesz szczęśliwy :thumbs:
  6. :):):) - coś im się chyba poprzestawiało ;)
  7. Kropeczka podejrzewam, że będzie ich odwiedzać ;) coś dziś długo jej nie było:evil_lol: A mały buszował już w ogródku z psem, zachwycony, rodzina w nim zakochana :) - nazwali go Ferduś ;) Pani dzwoniła wieczorem, mały śpi między nią i mężem na pleckach, jak dzieciak :) Żeby te moje śmietniskowce też tak miały :(
  8. Zaglądam wieczorkiem do powabnej pannicy :)
  9. Pokończyły mi się stałe zlecenia i się pogubiłam :oops: - zaczynam stopniowo porządkować. Poszło 40zł dla Wikuni - za wrzesień i październik.
  10. Też zaglądam do starszej Damy :)
  11. Zdolne stadko:) Mamusia chyba ma już dość sprzątania ;)
  12. [quote name='Ada-Vebby']Biała dziewczynka zaszyła się w jakimś ciasnym zakamrku,to może nazwijmy Ją- Szparka ;):)[/QUOTE] Nie wiem czy będzie wdzięczna za takie imię ;) Zapraszam cały czas na wyprzedaż od złotówki w moim podpisie - dla Szparki i reszty rodziny :)
  13. Kropeczka już u mnie - jednak za blisko to było i mała sobie wędrowała. Niby mogła i nic się nie działo, ale zima idzie :( Na jej miejscu jest mały krasnal ( tak mówi na niego mój tz) - mały nie wychodził dotąd, to i na razie nie musi. Boję się jedynie, czy nie wykończy psychicznie psa ( 11 letni nobliwy pan jamnikopodobny, życzliwy dla kotów). Witaj Marysiu :):)
  14. Biedne te psiaki :(:( Niektórzy ludzie muszą pokazać, że mają władzę, choćby tylko nad psiakiem :(
  15. Ale maluch musiał się cieszyć, że odzyskał rodzinę :):)
  16. :sweetCyb::bigcool::sweetCyb::bigcool::sweetCyb: Jak się cieszę Dziewczyny, nie jesteście wielkie, jesteście OGROMNE :Rose::Rose:
  17. Coś ich dalej nie ma :( Kropka od tygodnia niby w nowym domu - w niedzielę po raz pierwszy wyszła do ogródka - i tyle ją widzieli :evil_lol: Rano wychodzę przed blok ...i kto mnie wita? Kropeczka :) Warunki ma tam świetne - trzy osoby do głaskania, psa rezydenta już polubiła, domek z ogródkiem do dyspozycji i co?? Przespała cały dzień i pojechała przed godziną ponownie - to jest w piechotą jakieś 10 minut drogi więc obawiam się, że Kropka będzie miała jeszcze przez jakiś czas dwa domy;) - mam nadzieję, że w końcu się przyzwyczai. Farta ani Maćka w dalszym ciągu nie ma :( Biały nabrał ciałka, ma fajne gęste futerko. Chyba już w ogóle przestał polować, bo co wychodzę, to czeka;) Pojawił się jakiś nowy - duży bury płochliwy kocur. Mam nadzieję, że ma dom, bo za dobrze wygląda. Zobaczymy co będzie za jakiś czas:(
  18. Obawiam się, że nie :( Ale dwa główne ,, drapaki" znalazły już nowe domki, reszta myślę że jest reformowalna:)
  19. Moje koty też ,,kochają" naszą wersalkę :angryy: - wojnę przegrałam, wersalki na razie nie zmieniam ( czekam aż się zestarzeją i głupie pomysły im z łepetynek wywietrzeją ) DarkWaterku masz szansę wygrać - wcześniej zaczynasz i masz tylko jednego wroga;)
  20. Trzymam kciuki za pierwszą noc :):) Oby to był już TEN domek :)
×
×
  • Create New...