-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Mikuś pojechał więc powinno by być sucho - ale nadal mokro :angryy: Szeryfowi coś odpaliło, chyba musi odreagować wizytę innego samca - wrednie, złośliwie zaczął też sikać. A robi to celowo i w bardzo dziwnych miejscach - np w kuchni na półce obsikał radio wcale się nie kryjąc, w pracy wkładam rękę w torebkę - a tam mokro :mad: Mam nadzieję, ze mu to już przechodzi - od wczoraj już tak jakby się uspokoiło. Chciałam jeszcze wyjaśnić kwestię finansów - wszystkie koty u mnie, łącznie z Lolkiem są na moim wyłącznym utrzymaniu - wizyty u weta, kastrację, jedzenie opłacam sama. Z bazarków które robię na TOZ pieniądze idą bezpośrednio do weta na poczet długu za sterylki. Lolek jest kotem pod opieką TOZU ( głównie ze względu na sąsiada) ale na moim utrzymaniu. I jeszcze coś - Lolek zaczął się dziś bawić myszką :):) - nawet nie wiecie jak mnie to ucieszyło. Biedny kociak, który przez kilka lat mieszkał na ulicy, głodny, zziębnięty, niczyj, nareszcie może się beztrosko bawić :) -
Jakie ślicznoty :):) - dziewczynki czy parka?
-
Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!
Maruda666 replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Najlepszego domku Bruniu a Cioteczkom życzę szczęścia , radości i samych słonecznych dni [url=http://www.picturesanimations.com/newyear][img]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/proost19.gif[/img][/url] -
[COLOR=#0000ff][B][SIZE=3]Szczęścia, zdrowia i dużo dobrych domków dla podopiecznych [URL="http://smayliki.ru/smilie-56072871.html"][IMG]http://s.rimg.info/83d1d02e85296908582f0ea7cda7d397.gif[/IMG][/URL][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B][SIZE=3][URL="http://smayliki.ru/smilie-1112020071.html"][IMG]http://s18.rimg.info/7e3abf046a0748c38783f66a4aebd5af.gif[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR][IMG]http://s.rimg.info/83d1d02e85296908582f0ea7cda7d397.gif[/IMG][COLOR=#0000ff][B][SIZE=3] [URL="http://smayliki.ru/smilie-1112020071.html"][IMG]http://s18.rimg.info/7e3abf046a0748c38783f66a4aebd5af.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smayliki.ru/smilie-56072871.html"][IMG]http://s.rimg.info/83d1d02e85296908582f0ea7cda7d397.gif[/IMG][/URL][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B][SIZE=3] [URL="http://smayliki.ru/smilie-1112020071.html"][IMG]http://s18.rimg.info/7e3abf046a0748c38783f66a4aebd5af.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smayliki.ru/smilie-56072871.html"][IMG]http://s.rimg.info/83d1d02e85296908582f0ea7cda7d397.gif[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR]
-
Kotek w Zabrzu pod chmurką - znalazł DOMEK :)
Maruda666 replied to __Lara's topic in Kotki już w nowych domach
Śliczna koteczka :) Bidula, ktoś się pozbył problemu na zimę :( Jeżeli w schronie jest szansa na przeleczenie i sterylkę, to chyba najlepsze wyjście na teraz. -
Pies, który łapał stopa... by ratować przyjaciela!
Maruda666 replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
50 złociszków akonto trwającego już bazarku Soni poszło do chłopaków :) Zapraszamy do podnoszenia i kupowania [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237745-książki-WILKOŁAK-i-KOBIETA-W-CZERNI-ciuszki-filmy-dla-ATOSA-I-BARTONA-do4-01-21-00[/URL] -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
Maruda666 replied to Buell's topic in Już w nowym domu
Z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236290-Rozliczmy-Legowiska-na-onki-z-Gdańska-i-TOZ-Złotoryja[/url] poszło 85zł. Jak dojdzie, bardzo proszę o potwierdzenie albo tutaj na wątku albo na bazarku. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Martika :loveu: dziękujemy:) Oby nam Wszystkim te Święta upływały w zgodzie i pokoju :):) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Farcik był złożyć życzenia - dostał pół puszki kitty -keta. Z okna pokazałam go Soni - potwierdziła, że to on i zdziwiła się, ze tak dobrze wygląda :):) Wrocławski Mikuś, który przyjechał z Sonią na święta, daje nam ostro popalić. Wyje na nasze koty jak prawdziwy kocur marcowy - w dzień to pół biedy, gorzej nocą :mad: Do tego znaczy okolice ( np nasze łóżko, posłanie Małej Koty itd) a teraz już niestety czuć, ze kastrowany jeszcze nie był:cool3: Nie wiem jak my te święta przetrzymamy :cool1: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Javena'][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f790358fd41495b296c5cdb622bf9881.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smayliki.ru/smilie-1081121511.html"] [/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-910321959.html"][IMG]http://s16.rimg.info/319bf0fbca2a24b251cde641c171221d.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-910321959.html"][IMG]http://s16.rimg.info/319bf0fbca2a24b251cde641c171221d.gif[/IMG][/URL][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2449/kartka130.jpg[/IMG]. [FONT=comic sans ms][SIZE=5][COLOR=#800000]Zdrowych i spokojnych Świąt, jak najmniej bezdomnych biednych psiaków i kociąt na drodze i w schroniskach[/COLOR][/SIZE] - [COLOR=#2f4f4f][SIZE=5]dla Maruda666 [/SIZE] [/COLOR] [SIZE=4]życzy Mysza2 [URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"] [/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1249984359.html"] [/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-1112027463.html"][IMG]http://s18.rimg.info/cd3dea3103323c83881e6c50f4f7b01b.gif[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT] [URL="http://smayliki.ru/smilie-910321959.html"][IMG]http://s16.rimg.info/319bf0fbca2a24b251cde641c171221d.gif[/IMG][/URL][URL="http://smayliki.ru/smilie-910321959.html"][IMG]http://s16.rimg.info/319bf0fbca2a24b251cde641c171221d.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękuję za prześliczne Życzenia :):) [SIZE=4][B][FONT=century gothic][COLOR=#008000]Wszystkim Cioteczkom życzę radosnych Świąt w miłej rodzinnej atmosferze. A naszym braciom mniejszym ciepłych kochających domów z pełnymi miseczkami i głaszczącymi rękami i aby na swojej drodze spotykali tylko dobrych ludzi[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]. [URL="http://www.picturesanimations.com/christmas_animal"][IMG]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_animal/reindeer3.gif[/IMG][/URL] -
Pies, który łapał stopa... by ratować przyjaciela!
Maruda666 replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
Ściągnęła mnie tu Iwonka. Zryczałam się jak bóbr. Wspaniałe psiaki :loveu: Miały szczęście i trafiły na wspaniałych ludzi :loveu: Wiem że pomoc potrzebna na już - zrobię przez święta bazar, a póki co podeślę 50zł pod ten bazarek. Tylko nr konta proszę. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Jest jeszcze wystraszony. Myślę, ze niczego dobrego dotąd nie zaznał. Męża nadal się boi i często ucieka na jego widok ale bywa że siedzi koło niego na wersalce :). Zaskoczony reaguje sykiem i ucieczką ale coraz rzadziej. Dziś kolejny raz wypuściłam go na dwór. Nadal boi się wejść z moimi do bramy i muszę go wnosić na drugie piętro. Róża:) wymiziałam go od Ciebie :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Kawał to go jest:) - swoje waży. Taki klocek kwadratowy na krótkich nózkach :):) Koło 11 widziałam z okna Farta - coś chyba na stałe wrócił :) Próbowałam nawet zrobić zdjęcie, ale co się przymierzyłam znikał mi z obiektywu. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Nie jest brzydki , tak bym to ujęła ;) To jest taka niby miniatura kocura - z wyglądu kocur pełną gębą ale jest mniejszy od mojej Ciniuty. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
I jeszcze trochę Lolka :) Pierwsze dni spędziłem pod fotelem [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/203/lolek1.png/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6974/lolek1.png[/IMG][/URL] Ale do jedzenia to oczywiście wyszedłem:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/lolek2.png/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8369/lolek2.png[/IMG][/URL] I tutaj cały Lolek - najczęściej jest taki jakby skulony :( Prawą szparę powiekową ma ciut mniejszą. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/201/lolek3.png/"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2031/lolek3.png[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Farcik był dzisiaj znowu na kolacji :) - on tak jakoś ,,schodzi " się z moją Marudą. Koło 20 poszłam zawołać Rudzię i przyszły oba. Farcik w specyficzny sposób domaga się jedzenia - stoi, patrzy na mnie i się wydziera - po tym między innymi go poznałam bo to w tej chwili naprawdę inne kocisko:) Nasz Lolek ( to o białasie;) - Sonka wymyśliła że będzie Bolek, a ja stwierdziłam, że Lolek będzie krócej ;) ) całkowicie opanował kuwetę. Śpi już na wersalce z resztą kotów, nawet któregoś dnia spał ze mną w łóżku - ale wystarczyło że się ruszyłam i czmychnął. To jest dziwny kot - praktycznie całe dnie leży, przychodzi tylko coś zjeść. Podobnie zachowywał się na dworze - całe dnie leżał gdzieś obok bloku, w trawie czy w śniegu. Maćka nie ma i cały czas się boję, że już nie będzie:(