Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Nawet nie wiedziałam, że jest taki fajny wątek :) Ja już matka nieco stara, ale miło popatrzeć na rosnące zastępy młodych dogomaniaków. Dziewczyny :loveu: gratuluję pociech :loveu: Biorę się za czytanie ( przynajmniej kilka ostatnich stron ;) ) a póki co zapraszam na bazarek z nowymi ciuszkami [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240916-Trochę-nowych-ciuchów-dla-maluchów-)-do-25-marca-22-00[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/404/jedynkat.png/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7527/jedynkat.png[/IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/dwjka.png/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5570/dwjka.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/trjka.png/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2846/trjka.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/czwrka.png/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6185/czwrka.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/pitka.png/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/9484/pitka.png[/IMG][/URL] [/URL]
  2. Dawno u Maciusia nie byłam :oops: Co u ciebie rudzielcu:) ?
  3. Mocno trzymam kciuki :lol:
  4. Fajną masz córę :loveu: i jak im dobrze razem :) Wykładzina ,, znudziła " mi się już przy moim Cezarze ( to większe z awatarka, nie żyje od czterech lat) - z brązowej zrobiła się pręgowana ;) jak on, więc wyrzuciłam ( wykładzinę ).
  5. Na zdjęciach wcale nie wygląda na ,, gumolitożercę " ;)
  6. Popłakałam się patrząc na zdjęcia malutkiej :loveu: Oby to guzisko okazało się jakimś tam tłuszczakiem ;) Bazarek dla malutkiej skończył się wczoraj - dzięki wspaniałym kupującym nazbieraliśmy chyba 160zł :):)
  7. Z bazarku dla suńki jest już 115zł :):) Zapraszamy, jeszcze tylko do 22:00 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240384-Yves-rocher-kawa-i-rózności-dla-suni-z-ogromnym-guzem-do08-03-22-00[/url] Też jestem ciekawa skąd ten guz się wywodził i jak rozległy był zabieg. Skoro mała może już jeść, to chyba jelitka były czyste?
  8. Nareszcie :multi::multi: Zdrowiej maleńka :loveu:
  9. Zaglądam z nadzieją, że już po zabiegu . Mocne kciuki za jutro :):)
  10. Zobaczyłam apel Anettty na jakimś wątku. Coś zaraz przeleję dla psiuni. Poszło 50zł jako ,, darowizna dla bernardynki"
  11. [quote name='sonek666']No to już dzisiaj drugi wątek, na którym widzę moje "cudeńka" :evil_lol: Gapkowi się ogon zawieruszył :evil_lol:[/QUOTE] Nie zawieruszył się :) jest ale taki coś cieniutki ;)
  12. Tych oczu nie da się zapomnieć :( Jak można być tak podłym ??
  13. Byłyśmy już :) bardzo dziękujemy :) - zdobyte pieniążki pójdą bezpośrednio do weta na sterylki. TOZ jeszcze nie ma konta - coś to kulawo Prezesce idzie, szuka najtańszego w obsłudze banku. Znalazłam taki grupowy portrecik naszych domowych kotów sprzed kilku lat w wykonaniu Soni [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/gapek.png/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9339/gapek.png[/IMG][/URL]
  14. Przesyłka na szczególnych warunkach ;)
  15. I jeszcze kilka fotek. Guciek w całej krasie( oczywiście na ławie, bo gdzie by indziej kot leżał?) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/guciek.png/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8644/guciek.png[/IMG][/URL] Gucio z nowym kumplem - Lolkiem [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/guciekilolek.png/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4034/guciekilolek.png[/IMG][/URL] I jeszcze raz koledzy :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/515/guciekilolek2.png/"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8308/guciekilolek2.png[/IMG][/URL] No i Ciniuta spakowana do wysyłki :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/ciniuta.png/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9348/ciniuta.png[/IMG][/URL]
  16. Dzięki dziewczyny, że jesteście :):) U nas po staremu. Ciniuta już zdrowa, czeka ją zabieg usunięcia zbędnego uzębienia ( po prawej stronie został jej tylko jeden trzonowiec u dołu, który uraża jej górne bezzębne dziąsło). Biały Loluś ze śmietnika całkiem się zadomowił - sypia w łóżku ;) Trochę jeszcze się boi gdy ktoś się kładzie - patrzy wtedy co robi Gucio i to że Gucio nie raczy się nawet ruszyć wyraźnie go uspokaja :) Od grudnia walczyłam z pchłami - Lolek przyniósł jakąś odporną nację - co cztery tygodnie całe stado kropiłam i dalej znajdowałam żywe robactwo :( Okazało się, że Mała Kota jest uczulona na pchły :( - praktycznie na niej nic nie znalazłam, może 1 -2 pchle osobniki gdzieś tam były, ale zareagowała zapaleniem skóry :( Wygryzała się uparcie i teraz wygląda nieciekawie - miejscami jest prawie łysa :( Nie jestem pewna czy to tylko reakcja na pchły, czy też może domestos? - w związku z tym przed tygodniem Mała Kota została Wrocławianką :) - u Soni jest jednym z dwóch tylko kotów, nie wychodzą, domestosu Sonia nie używa, a i Kota jest raczej typem kota, który nie przepada za licznym towarzystwem. Farcik się pokazuje, przychodzi często na kolację. W domku pod balkonem zamieszkuje jednak od czasu do czasu inny kiciek - duży bury kocur z białymi łapkami i podgardlem. Całkiem proludzki, też domaga się jedzenia jak mnie widzi. Skąd się wziął? nie wiem.
  17. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś ludzkim niemowlakom takie pępkowe przepukliny zaklejało się plasterkiem ( pod plasterek jeszcze odrobinę czegoś - co by to wystające wepchnąć do środka ), żeby się nie powiększały. Wtedy jest szansa, że samo się zmniejszy w miarę wzrostu ,,osobnika " ;)
  18. Śliczne te kruszynki:) ale kot przebija je wszystkie :):)
  19. Dzisiaj do schronu trafiła szeciomiesięczna ruda sunia zabrana z ulicy - czy jest szaansa na jakąś informację o niej od czasu do czasu?
  20. Taki dom to dziś igła w stogu siana. Dropsiaku,ale ci się udało :):) Wprawdzie przed pierwszym, ale coś dla małego ( tzn. dużego:) ) jeszcze wyskrobię ;)
  21. Zaglądam nocą co słychać u Niuni:)
  22. To ja też tak króciutko ;) - z bazarku mamy już dla małej 55zł [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240384-Yves-rocher-kawa-i-rózności-dla-suni-z-ogromnym-guzem-do08-03-22-00[/url] - serdecznie zapraszam :)
  23. To nie była wirtualna diagnoza - była badana!! - Nie ,, na oko" tylko ,,na rękę" . A jak chcesz inaczej rozpoznać przepuklinę ? Dziewczyny, czytajcie wątek ( albo już sama nie wiem co czytałam;) ? A póki co zapraszam na szybki mini bazarek dla małej - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240384-Yves-rocher-kawa-i-rózności-dla-suni-z-ogromnym-guzem-do08-03-22-00?p=20503034#post20503034[/URL] - na razie dałam to co miałam pod ręką, Sonka obiecała dorzucić coś z książek i będę jeszcze szukać po półkach.
×
×
  • Create New...