Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Jestem na zaproszenie Ewci. Straszna bidula :( ( kicia, nie Ewa ;) ) Zdrowiej malutka i uwierz że jesteś bezpieczna:) - dajcie konto, to jakiś grosik podeślę.
  2. [quote name='Mysza2']Wenflon jak armata wygląda przy tej małej łapinie[/QUOTE] Bo mały jest naprawdę drobniutki:) Ale istny szatan :evil_lol: Szwy już mamy zdjęte, brzucho zagojone:) Mały chce mi pozagryzać wszystkie pozostałe. Niestety tylko Lolek ma do niego cierpliwość i chęć do zabawy. W przyszłym tygodniu wybierzemy się odwiedzić jego siostrę? kuzynkę?
  3. Pare złotych na karmę dla małej poszło. Nr konta było by dobrze umieścić w pierwszym poście ( ale się naszukałam ;) ).
  4. Ledwo co w tv usłyszałam, że pracodawca skatował pracownika i obciął mu cztery palce, bo upomniał się o zaległą pensję, teraz to :( Ludzie , co się dzieje z nami ??? W głowie się nie mieści jaki bydlak mógł wpaść na coś takiego. Oby sunia jeszcze była w stanie zaufać ludziom :( Zdrowiej maleńka i proszę uwierz, że człowiek to nie tylko ból. Postaram się też podesłać coś na jedzenie dla małej.
  5. Będę jutro mocno trzymać i za Majkiego i za Koffika. Będzie dobrze :) tyle ciotek mocno trzyma :)
  6. To czekam na dalsze instrukcje.
  7. Cały czas podczytuję i trzymam kciuki za super domek dla ślicznoty :).
  8. Przepraszam, nie zaglądałam :oops: Jeżeli nikt nie ma nic przeciw temu, to zaraz pieniądze przelewam ( tylko nr konta proszę ;) )
  9. Dawno u Magisia nie byłam i okazuje się, że moje stałe zlecenie dawno się skończyło :oops: Posłałam teraz 100zł, w przyszłym miesiącu też poślę i chyba jakoś to wyrówna moje zadłużenie.
  10. Fajnie Miśko wygląda:) taki zadowolony, uśmiechnięty:)
  11. Tak szybciutko - u weta. Trochę kiepskie bo z komórki. Zasypiam sobie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/rdmg.png/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7421/rdmg.png[/IMG][/URL] I już śpimy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/zn6j.png/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4268/zn6j.png[/IMG][/URL] Taka mała łapinka:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/9666.png/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5097/9666.png[/IMG][/URL]
  12. Jesteśmy po kontroli - goi się jak na psie:) Fotki powstawiam dopiero jak się nieco z tym remontem ogarnę.
  13. Smutne że nikt nie dzwoni:( Ale wcześniej czy później na pewno jakiś super domek się w Sabciu zakocha:)
  14. Do góry Yagodzinkę :multi::lol:
  15. Kotecek spał ślicznie :) On w gruncie rzeczy przyzwoity facecik;) Sonka robiła kilka zdjęć u weta, postaram się wieczorem wstawić. ( zrobię też fotkę gołego brzuszka;)).
  16. Zapraszam na bazarek dla Duszka - fanty podarowała asiuniab :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246341-Wszystkiego-po-trochu-na-%C5%9Blepego-Kubusia-do-15-09"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246341-Wszystkiego-po-trochu-na-%C5%9Blepego-Kubusia-do-15-09[/URL]
  17. Malutka :loveu: ( tak mi się z rozpędu napisało ) zdrowiej nam szybciutko. Mam w domu kilka sztuk podkładów, nie dużo to, ale pewnie się przyda. Mogę prosić o adres do przesyłki na pw ?
  18. Mały już po zabiegu :) Pojechałam bez transporterka po śpiącego kota a odebrałam istne szaleństwo :evil_lol: Zaraz po przyjeździe dorwał się do michy a potem szalał do teraz. Nareszcie padł :)
  19. SBD uprzedzała, że na jakiś czas wyjeżdża. Może balbina 51 ma jakieś nowe wieści? Na pierwszą warto chłopaka podrzucić :multi:
  20. Myszko, niestety jesteśmy nadal w trakcie :angryy: - po hydrauliku od czwartku zaczął kafelkarz. Myślałam, ze to już koniec kucia i kurzu, a tu na poniedziałek szykują się nam następne łomoty - hydraulik zajął się tylko jedną ścianą, tą w której są piony a niestety trzeba jeszcze trochę podziałać przy pozostałych. Na szczęście podobno ma się to zamknąć w jednym dniu. A potem kładzenie kafli itd. Od poniedziałku jesteśmy bez wanny i nie wiadomo jak długo to jeszcze potrwa :razz: [B]W poniedziałek na jedenastą jedziemy z małym na zabieg - trzymajcie kciuki:)[/B] Przy okazji wizyty okazało się, że niestety maluch miał jeszcze pchle niedobitki . A moja Kota jest na pchły uczulona :-( - jestem w trakcie odrobaczania całego stada. Do tego Ciniuta i Lolek są uczulone na zwykłe środki w kropelkach ( po zakropieniu robią im się rany w tym miejscu) - czyli muszę w poniedziałek poprosić o coś ekstra dla nich ;)
  21. [quote name='Nikaragua']To lek bez smaku :) A do remontu trzeba podejść optymistycznie: jak potem będę miała ślicznie :)[/QUOTE] [quote name='ewa gonzales']:multi::multi::multi:Madru kotunio , i ja tak lykam ze smakiuniem :loveu::iloveyou:sciskaneczki dla druzyny kociamberow ciudnych:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Czyli mam jasność :) Planowałam sama go sprawdzić smakowo, ale przy mojej rozhisteryzowanej tarczycy wolałam nie ryzykować :evil_lol: Co do łazienki, to jesteśmy na dobrej drodze:) - hydraulik skończył, czyli kucie w ścianach i podłodze za nami:) Trochę się przeciągnęło, ale pracowali solidnie cały czas. Zawalił hydraulik ze spółdzielni - przyszedł z opóźnieniem zakręcić zawór główny...i nie wiedział gdzie jest :crazyeye: A Jak już go znalazł to stwierdził, że jest w takim stanie, że boi się go ruszać :crazyeye: Wszystkie koty dzielnie przeżyły godziny wycia wiertarki, tumany kurzu i kręcących się obcych. Jedynie dzielny Szeryf i marudząca Maruda praktycznie bladym świtem wychodziły na dwór by powrócić po 22.00 ;)
×
×
  • Create New...