-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Jestem na zaproszenie Ewci. Straszna bidula :( ( kicia, nie Ewa ;) ) Zdrowiej malutka i uwierz że jesteś bezpieczna:) - dajcie konto, to jakiś grosik podeślę.
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']Wenflon jak armata wygląda przy tej małej łapinie[/QUOTE] Bo mały jest naprawdę drobniutki:) Ale istny szatan :evil_lol: Szwy już mamy zdjęte, brzucho zagojone:) Mały chce mi pozagryzać wszystkie pozostałe. Niestety tylko Lolek ma do niego cierpliwość i chęć do zabawy. W przyszłym tygodniu wybierzemy się odwiedzić jego siostrę? kuzynkę? -
Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!
Maruda666 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Pare złotych na karmę dla małej poszło. Nr konta było by dobrze umieścić w pierwszym poście ( ale się naszukałam ;) ). -
Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!
Maruda666 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Ledwo co w tv usłyszałam, że pracodawca skatował pracownika i obciął mu cztery palce, bo upomniał się o zaległą pensję, teraz to :( Ludzie , co się dzieje z nami ??? W głowie się nie mieści jaki bydlak mógł wpaść na coś takiego. Oby sunia jeszcze była w stanie zaufać ludziom :( Zdrowiej maleńka i proszę uwierz, że człowiek to nie tylko ból. Postaram się też podesłać coś na jedzenie dla małej. -
To czekam na dalsze instrukcje.
-
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
Maruda666 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Cały czas podczytuję i trzymam kciuki za super domek dla ślicznoty :). -
Przepraszam, nie zaglądałam :oops: Jeżeli nikt nie ma nic przeciw temu, to zaraz pieniądze przelewam ( tylko nr konta proszę ;) )
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Tak szybciutko - u weta. Trochę kiepskie bo z komórki. Zasypiam sobie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/rdmg.png/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7421/rdmg.png[/IMG][/URL] I już śpimy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/zn6j.png/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4268/zn6j.png[/IMG][/URL] Taka mała łapinka:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/9666.png/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5097/9666.png[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Jesteśmy po kontroli - goi się jak na psie:) Fotki powstawiam dopiero jak się nieco z tym remontem ogarnę. -
Smutne że nikt nie dzwoni:( Ale wcześniej czy później na pewno jakiś super domek się w Sabciu zakocha:)
-
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
Maruda666 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Do góry Yagodzinkę :multi::lol: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Kotecek spał ślicznie :) On w gruncie rzeczy przyzwoity facecik;) Sonka robiła kilka zdjęć u weta, postaram się wieczorem wstawić. ( zrobię też fotkę gołego brzuszka;)). -
Malutka :loveu: ( tak mi się z rozpędu napisało ) zdrowiej nam szybciutko. Mam w domu kilka sztuk podkładów, nie dużo to, ale pewnie się przyda. Mogę prosić o adres do przesyłki na pw ?
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Mały już po zabiegu :) Pojechałam bez transporterka po śpiącego kota a odebrałam istne szaleństwo :evil_lol: Zaraz po przyjeździe dorwał się do michy a potem szalał do teraz. Nareszcie padł :) -
SBD uprzedzała, że na jakiś czas wyjeżdża. Może balbina 51 ma jakieś nowe wieści? Na pierwszą warto chłopaka podrzucić :multi:
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Myszko, niestety jesteśmy nadal w trakcie :angryy: - po hydrauliku od czwartku zaczął kafelkarz. Myślałam, ze to już koniec kucia i kurzu, a tu na poniedziałek szykują się nam następne łomoty - hydraulik zajął się tylko jedną ścianą, tą w której są piony a niestety trzeba jeszcze trochę podziałać przy pozostałych. Na szczęście podobno ma się to zamknąć w jednym dniu. A potem kładzenie kafli itd. Od poniedziałku jesteśmy bez wanny i nie wiadomo jak długo to jeszcze potrwa :razz: [B]W poniedziałek na jedenastą jedziemy z małym na zabieg - trzymajcie kciuki:)[/B] Przy okazji wizyty okazało się, że niestety maluch miał jeszcze pchle niedobitki . A moja Kota jest na pchły uczulona :-( - jestem w trakcie odrobaczania całego stada. Do tego Ciniuta i Lolek są uczulone na zwykłe środki w kropelkach ( po zakropieniu robią im się rany w tym miejscu) - czyli muszę w poniedziałek poprosić o coś ekstra dla nich ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nikaragua']To lek bez smaku :) A do remontu trzeba podejść optymistycznie: jak potem będę miała ślicznie :)[/QUOTE] [quote name='ewa gonzales']:multi::multi::multi:Madru kotunio , i ja tak lykam ze smakiuniem :loveu::iloveyou:sciskaneczki dla druzyny kociamberow ciudnych:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Czyli mam jasność :) Planowałam sama go sprawdzić smakowo, ale przy mojej rozhisteryzowanej tarczycy wolałam nie ryzykować :evil_lol: Co do łazienki, to jesteśmy na dobrej drodze:) - hydraulik skończył, czyli kucie w ścianach i podłodze za nami:) Trochę się przeciągnęło, ale pracowali solidnie cały czas. Zawalił hydraulik ze spółdzielni - przyszedł z opóźnieniem zakręcić zawór główny...i nie wiedział gdzie jest :crazyeye: A Jak już go znalazł to stwierdził, że jest w takim stanie, że boi się go ruszać :crazyeye: Wszystkie koty dzielnie przeżyły godziny wycia wiertarki, tumany kurzu i kręcących się obcych. Jedynie dzielny Szeryf i marudząca Maruda praktycznie bladym świtem wychodziły na dwór by powrócić po 22.00 ;)