Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Marycha35']Kciukaczę za choruska, noo tak, Pan Kotek był chory...:) Będzie lepiej!!! A ogon faktiko rewelacja, [B]ciekawe jak to jest mieć ogon[/B];)[/QUOTE] Padłam :megagrin: Jakby to sprawdzić :evil_lol: ? Zapisuję się u ślicznoty:) Zdrowiej szybciutko Panie Kocie :loveu: Niestety finansowo nie dam rady wspomóc, ale na bazarku już byłam ;)
  2. Czarnuszka jednak czeka operacja, ale musi się odrobinę jeszcze wzmocnić.
  3. [quote name='asiuniab']a może szanowny sąsiad ma jakiś samochód, może też ten samochód mieć pięknie zarysowany bok w kształcie litery "Z"??[/QUOTE] Zmówiłaś się z Sonką ?? To samo usłyszałam od niej, jak wczoraj dzwoniłam z wiadomościami. Zamierzam go kiedyś przydybać w towarzystwie dzieci i wnucząt i zwrócę mu uwagę, że na tą stronę akurat wychodzi sporo okiem i ludzie widzą co robi ( ja niestety mam widok w zupełnie innym kierunku). Może się zawstydzi, może wystraszy? -
  4. Wielkie śmierdzące kupy to mi się z trzustką kojarzą, ale Jodzina na trzustkowca chyba raczej nie wygląda;)
  5. [quote name='Martika@Aischa']ależ słodziaki no :loveu::loveu::loveu: Marudko gdyby była potrzebna pomoc w spłacie weta i leczenia to wiesz gdzie mnie szukac ...coś wymyślę ;)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Właśnie się dowiedziałam, że mój kochany sąsiad przegania tego bezdomnego kocurka kamieniami :angryy:
  6. Nika pewnie już nie pamięta, że coś się złego działo :)
  7. [quote name='asiuniab']Marudko, urocze kociątka, a zjęcie może niewyraźne ale rzeczywiście widać tę przepukline:([/QUOTE] Widać też, że małe ma przypalone wąsy :cool3:- ktoś tam się nieźle bawił kociakami :shake::mad:
  8. [quote name='asiuniab']jestem Marcelku u Ciebie, będziemy o Ciebie walczyć, może jesteś szary, może i bury, ale los Twój nie może być ponury:)[/QUOTE] Właśnie, taki niepozorny burasek :loveu:, chwyta za serce. Miałam już nie porywać się na stałe, ale 10zł dla Marcela wyskrobię.
  9. Może dla Marcela też by się coś znalazło? :-(
  10. Jestem na zaproszenie Martiki:) Stałej nie dam, bo się totalnie gubię, ale po wypłacie 200zł na pierwszy miesiąc dla staruszki wpłacę. Strasznie szkoda malutkiej. Koszt tymczasu nie jest porażający, więc myślę, że damy radę :)
  11. Marticzka, weta i utrzymanie na tymczasie regularnie spłacam, tak że długu nie ma. Trochę mnie to szarpło po kieszeni przed pierwszym i po badaniach moich kocurów, ale dam radę. Bazarek mam nadzieję że Sonka lada moment stworzy ( taki imienno -fantowy) to coś tam mi się zwróci. Obawiam się, jedynie, czy nie trzeba będzie operować tej przepukliny :shake: Mam świetne zdjęcia i w przyszłym tygodniu może już buraskową dziewuszkę Sonia zacznie ogłaszać. Czarny maluch z tą przepukliną ( będzie ją widać na zdjęciu) póki co się nie nadaje do szukania domu. A zdjęcia wkleję, jak mi dziecko wróci znad wody, bo coś się nie umiem zalogować u niej na imageshack ( zmieniła mi przeglądarkę i teraz ciemna masa jestem ;) ). [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/5atk.png/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8154/5atk.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/541/eex6.png/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4118/eex6.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/837/beaj.png/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1180/beaj.png[/IMG][/URL] Może nie jest to za bardzo wyraźne ale pod brzuszkiem widać przepuklinkę. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/d8gt.png/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8113/d8gt.png[/IMG][/URL]
  12. [quote name='asiuniab']a to dobre, popłakałam się ze śmiechu, a mojemu mężowi dosłownie ręce opadły i mówi, że nawet nie wie jak to skomentować, ale uśmiechał się:)[/QUOTE] Dobrze, że nie skomentował ;) Wróciłyśmy przed godziną od maluchow. Wyglądają o wiele lepiej :) Buraska ( ta kolorowa) spokojniutka, miziasta śpioszka. Czarnuszek ciekawski, wszędobylski :) , zachowuje się zupełnie inaczej niż po przyjeździe. Ważą razem już dwa kilogramy - 900 i 1100g. Dziś będą odrobaczane. W trakcie następnej wizyty u weta chyba coś na świerzba. Czarnuszek ma niestety przepuklinę pępkową - jak brzuszek się zapełnił, kociak zaczął się ruszać, okazało się, że jest wcale sporych rozmiarów :shake: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/c1p7.png/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8523/c1p7.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/196/69zc.png/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6184/69zc.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/8w3s.png/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8144/8w3s.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/bykq.png/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/82/bykq.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/t9t2.png/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7986/t9t2.png[/IMG][/URL]
  13. Z bazarków , na które fanty podarowała asiuniab wyszło 130zł ( 91zł + 37zł) - jutro Sonka prześle na konto fundacji. Zawsze to już jakiś grosik będzie dla psiaków.
  14. Szkoda że po stworzeniu nas, ludzi, nic go nie zaniepokoiło :-(
  15. [quote name='Nikaragua']Wspaniałego maże masz Danusiu :) Pozdrów go serdecznie :)[/QUOTE] Pozdrowienia przekazane :) Dziękuję:)
  16. Trochę pieniążków mała ma, tylko że coś cichutko u niej, żadnych informacji :shake: Moli, co u ciebie malutka?
  17. A jeszcze opiszę Wam, jak przygotowywałam w sobotę męża, że Sonka jedzie z kociakiem ( o tym, że będą dwa dowiedziałam się jak już była w drodze). Od rana opowiadałam mu, jak to dobrze teraz idą adopcje kociąt. Koło południa opowiedziałam o biednym chorym kociaku karmionym przez dziecko na wczasach. Koło drugiej, delikatnie poinformowałam, że jeżeli nadal jest taki słaby, to Sonka go przywiezie. O trzeciej dowiedział się, że kociak jednak jedzie. Przyjął to nadzwyczaj spokojnie, więc o piątej powiedziałam o drugim kocie. Po kilku minutach spokojnie zapytał, czy to już na pewno wszystko co mam mu do powiedzenia :evil_lol:
  18. Kocięta po drugiej wizycie u weta. Przytyły po 200g :):) Mają wilczy apetyt. Oczka wyglądają lepiej. Dostają antybiotyk w iniekcji. W piątek następna wizyta. Postaramy się też z Sonką podskoczyć z wizytą do dt i zrobić nowe zdjęcia maluchów:) A jeszcze, bo bym zapomniała. Wyglądało na to, że małe, delikatne czarne to panienka a kolorowe żwawsze chłopczyk. Okazało się, ze jest odwrotnie :evil_lol: Koszty leczenia zdzisiejszą wizytą to 107zł, do tego dochodzi karma i żwirek :shake: A ja w tym miesiącu wzięłam się za szczepienie swego stada ( piątka już zaszczepiona), za badania krwi trójki najstarszych dałam około 170 zł - chyba zbankrutuję :cool3::cool3: Z badań wyszło nam, że Loluś ( Białas) ma niedoczynność tarczycy i chyba będzie musiał jednak coś regularnie łykać - po wyniki dopiero się wybieram, to co wiem, to z rozmowy telefonicznej. Chyba muszę się zabrać za jakieś bazarki dla maluchów ;)
  19. [quote name='asiuniab']cudne masz te czworonożne i tak jak mówisz, tyle ich jest a prawie nie widać, mój mąż mówi, że On stanowczo chce koty, właśnie z owych względów:)[/QUOTE] Jak się zdecydujesz - to daj znać :) - mam właśnie znów przy śmietniku następnego bezdomniaka - śmieszny, chyba roczny kocurek. Koniecznie szuka swego ludzia - jak wychodzę, tak się kręci pod nogami, tak śpiewa, mruczy, że serce się ściska :-( Odrobaczyłam, karmię, ale do domu już brać nie mogę :shake: Trudno mu zrobić zdjęcie, tak się kręci. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/p2g7.png/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4108/p2g7.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/x1fs.png/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9822/x1fs.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/9oj4.png/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/749/9oj4.png[/IMG][/URL]
  20. [quote name='sonek666']Eeee Maruda- Ty tu skarbnikujesz ?? Bo ja po dane do przelewu przyszłam :D [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245068-!!!-OSTATNIA-GODZINA-!!!-Kliker-mega-książkowisko-taca-VILLA-ITALIA-DWIE-STRONY-)[/URL] Z bazarku dla Moli będzie z 91zł ;)[/QUOTE] Czyli są już na koncie;) - w pierwszym poście zaznaczyłam:) Asiu :loveu:, Sonka :loveu: - Moli bardzo dziękuje:) ( sobie też podziękuję - ciuchy mierzyłam:evil_lol:)
  21. Moja stała dla Gaduły poleciała :) Niesamowity psiak :)
  22. [quote name='Martika@Aischa']Aniołki w kociej skórze ;)[/QUOTE] Tak naprawdę, to poza wybebeszoną wersalką, niczego złego nie mogę im zarzucić :evil_lol:
  23. [quote name='Mysza2']To miałaś wesołą noc:)[/QUOTE] Noc była już spokojna :) - po 23 wszystkie czworonożne typy grzecznie spały :)
×
×
  • Create New...