Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Zaglądam poniedziałkowo do ślicznoty:) Oby z każdym dniem było lepiej [URL=http://smayliki.ru/smilie-1283233575.html][IMG]http://s20.rimg.info/0087e245783523af5f071c4136182f59.gif[/IMG][/URL]
  2. Już poszło :)
  3. Jak coś będzie, to jasne że podeślemy:) Póki co, odezwała się pani o malucha z TOZu - mała 6 tyg. klucha- jednak im mniejsze tym większe szanse na domek.
  4. Dawno do Keksika nie zaglądałam, a tu taka bieda :cool3: Jednorazowo coś podeślę - proszę też o konto.
  5. I dalej pieniążki małej są u mnie :roll:
  6. Kociaki dziękują za słowa uznania:) Żeby jeszcze jakieś domki się znalazły. Sonka działa z ogłoszeniami...i zobaczymy co z tego wyniknie.
  7. No i obiecane zdjęcia Młodej :) Zaraz sobie skoczę :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/571/n3bl.png/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/9246/n3bl.png[/IMG][/URL] Czyż nie jestem śliczna? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/n2gf.png/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5761/n2gf.png[/IMG][/URL] Tu się śpi najlepiej :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/03v5.png/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3205/03v5.png[/IMG][/URL] Ciekawe co piją ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/7qiv.png/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5826/7qiv.png[/IMG][/URL]
  8. W końcu się zmobilizowałam :) Zdjęcia czarnego Edzia: Tak wyglądało brzusio :shake: ale już zagojone :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/rvto.png/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8232/rvto.png[/IMG][/URL] Taki piękny jestem :) ( małemu często wypada języczek) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/uufm.png/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7921/uufm.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/196/jifc.png/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3890/jifc.png[/IMG][/URL] To moja miska, nie zbliżać się :cool3: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/kyfj.png/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8370/kyfj.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/g3b1.png/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3359/g3b1.png[/IMG][/URL]
  9. Jeszcze tylko 2 dni będzie trwał bazarek dla Kubcia - zapraszam:) Mamy już 108zł :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246341-TNIEMY-CENY-%21%21%21-na-%C5%9Blepego-Kubusia-do-15-09"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246341-TNIEMY-CENY-%21%21%21-na-%C5%9Blepego-Kubusia-do-15-09[/URL]
  10. [quote name='joanka40']Tak jest, w ramach rehabilitacji tylnymi łapami :evil_lol:.[/QUOTE] Dobrze jej to wychodzi ;)
  11. Śliczny zadowolony pycholek:) A te oczka to ona sobie sama tak co rano maluje??
  12. [quote name='joanka40']Omijają z daleka, Kret syczy, Skrzat ma deprechę, a Miśka znosi myszy w darze. Tylko pies działa w ruchu: "Ratujmy bezdomne zwierzęta".[/QUOTE] Czyli pies okazał się najbardziej prokoci :)? Pampersy wreszcie dziś poszły, ale widzę, że coś się u małej nie sprawdzają :shake:
  13. [quote name='milagros19853201']biedactwo szkoda psiaka sliczny finansowo to slabo ale jakby ktos robil bazarekl to [B]z checia z fantami sie dorzuce[/B] tego zawsze pod dostatkiemn sama niestety nie umiem zrobic bazarku i brak czasu podam tez link do histori psiaka dalej[/QUOTE] Biedny psiak. Jak tylko skończę mój nieszczęsny remont wezmę się za bazarek - połowę dam dla niego. Milagros, mogę dołożyć Twoje fanty, ale tylko wirtualnie ( nie mieszczę się już w mieszkaniu:evil_lol: ) - jakby co, to [email][email protected][/email]
  14. Nie wiem, czy się cieszyć, że nie jest gorzej, czy martwić . Czyli nadal nic nie wiemy i cierpliwie czekamy aż zwieracze zmądrzeją ;) Luśka, nie roznoś paskudztwa po domu :cool3:
  15. [quote name='joanka40']Marudko dziś przyszło 50 zł na leczenie Lusi. Bardzo dziękuję :loveu:. Rozliczenie Twojej wpłaty zaraz wpiszę w poście nr 1. Jeszcze raz serdecznie dziękuję :loveu:.[/QUOTE] A ja już spakowałam pampersy...i dopiero teraz do mnie dotarło, że skoro robiłam przelew, to przecież adres miałam i niepotrzebnie się znów upominałam :evil_lol: Skoro malutka rano ,,kojarzy" kuwetę, to chyba dobry znak :):)
  16. [quote name='Mysza2']teraz 5400 gram:)[/QUOTE] Hi, hi :) Mój Lolek ze śmietnika waży 6900 :evil_lol: ( a jest mały, taki góra 40cm długości ;) )
  17. Zaglądam co nowego słychać .
  18. Się przypomnę ;)
  19. Zaglądam do maleńkiej z rana:)
  20. Mogę tylko podnieść staruszka. Jeżeli coś się dla niego znajdzie, moje 20 zł stałej od Yody dam dla niego.
  21. Podaj mi adres na pw, postaram się jutro, pojutrze podejść na pocztę. U mnie leżą zupełnie niepotrzebnie - jest tego chyba 9 sztuk, to na kilka dni może wystarczy.
  22. Mam kilka sztuk pampersów 1-4kg, S ( 38 x27 cm)- czy to się nada dla niej? Chętnie podeślę bo u mnie już długo leżą.
  23. Biedne maleństwo :( tak chciałoby normalnie biegać. Co do zwieraczy, to zupełnie nie mam doświadczenia, ale mocno za nie trzymam kciuki.
  24. [quote name='Marycha35']Hi, hi, Zochna doniesie więc co tam w artykule było:) Poproszę! Suche info, prośba o kontakt, gdyby coś ktoś wiedział, głos oburzenia???? Edit: A tu doprawiony smacznie bazarrrrrrrrrr z filmami i muzą:smile:;)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/thread...domnaków_14-9"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...domnaków_14-9[/COLOR][/URL][INDENT] [/INDENT] [/QUOTE] Link nie wchodzi :razz: ( chyba że to u mnie coś nie tak?)
×
×
  • Create New...