-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
[quote name='kolejna kobietka']Doszła, bardzo dziękujemy!!! :kiss_2:[/QUOTE] Dziękuję :) Czyli konto Moli wyzerowane.
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales']Marudenko odwiedzam z milionem pozdrowien cala ekipe kocinkowa:kociak::kociak::kociak::kociak::bye::buzi::buzi:[/QUOTE] Kociaste też pocdrawiają:) Byłam wczoraj u Kumpla - ma bardzo fajny dom:) Pani z kajecikiem siedziała i zapisywała co mówiłam odnośnie karmy :evil_lol: Maluch sprawuje się dobrze, od razu załapał gdzie teraz stoi kuweta:) U rudych maluszków niestety gorzej - nie ma ich :( Zostały wydane, nie bardzo wiem gdzie:( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Już zaglądam do Pana KOTA :) Waga rzeczywiście imponująca :crazyeye: -
Pomysłowe te kociate :evil_lol: - ja w zeszłym tygodniu schowek na ,,płynne" znalazłam w rogu pokoju za drapakiem, a jako że niedaleko stoi kuweta, to od jakiegoś czasu się dziwiłam, co ten żwirek tak jedzie :evil_lol: Biedny Krecio :loveu: jakaś Lampucera go wygryzła z fotela i jeszcze na dworze w mordę walą :shake:
-
Bokser Bruno walczy o wszystko - Fundacja SOS Bokserom
Maruda666 replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
Mocne kciuki za Bruncia. Postaram się grosik na leczenie wpłacić. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
To ten maluch na wsi? Szkoda maluszka, Bilbuś [*] Może go ktoś podtruł :-( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Hope2']Zaglądam do kociastych :) Marudko-chciałabyś może 5 kocich szczylków-dzikusków co to je ich mamunia przytargała bezczelnie jak już na ślepia widza i syczą, prychają i ludzia nie lubią? ;)[/QUOTE] He, he, nie chce ;) Kocięta u pani chorują, niby ludzie są chętni, ale jak je widzą rezygnują :shake:albo pani nie odbiera telefonów :cool3: Jutro albo pojutrze postanowiłam przejąć trójkę rudasków - jak je doleczę szybko znajdą domki a pozostałym będzie lżej. A nasz Kumpel przed kilkoma godzinami poszedł do nowego domku :multi::multi: Tfu, tfu żeby nie zapeszyć ;) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Maruda666 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Juldan ma bazarek ogłoszeniowy - mogę wykupić dwa pakiety. Zadecydujcie na którego, to zaraz tam piszę. -
Do Inki poszło 100zł - Kolejna Kobietko, jak dojdzie, proszę o wiadomość tutaj na wątku - ,,zamknę " konto Molly;)
-
A ja zaraz robię przelew dla Inki - mam pw od kilku dni, ale sobie ubzdurałam, że chodzi o naszą Inkę33 z dogo i totalnie zgłupiałam :evil_lol: Molly już zostaje tam gdzie jest? :)
-
Z tym to trudno się pogodzić:( Młode psiaki, całe życie jeszcze było przed nimi :(.
-
To może zabrzmi brutalnie, ale przychodzimy i odchodzimy :(. Robimy miejsce dla następnych pokoleń Najbardziej boli tych co zostają i nas opłakują :(. Przelew do weta poszedł. Czekam na dyspozycje co do reszty pieniędzy - czyli konto dla Inki :)
-
Dramat Misi to juz przeszłość - jest w dobrym domu stałym
Maruda666 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Ewy. Nie mam jak pomóc :(, jedynie finansowo . -
[quote name='toyota']Zestawienie od wetki: Razem wychodzi: 50 zł za Moli + 210 zł za rodzinkę, tj. 260 zł trzeba przelać na konto lecznicy.[/QUOTE] Miejscowość Grudziądz, a w temacie mogę napisać ,, za szczenięta i matkę"? [quote name='kolejna kobietka']A ja z taką bardzo nieśmiałą prośbą :oops: czy jakby zostało coś w skarbonce po Moli, można by było prosić o pomoc Ince? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239793-Petunia-teraz-Zosia-w-DS-)-Inka-w-DT-u-Hałabajówki-szuka-DS-[/URL]! sunia wyciągnięta również przez toyotę, sunia nie jest stara i jest zdrowa, więc niestety na fb zbiórka w ogóle nie idzie, tylko że nam zaczyna być naprawdę bardzo ciężko :sad: zobowiązałyśmy się opłacać pobyt Inki w kwocie 135 zł miesięcznie, a mamy tylko jedną stałą deklarację od cioteczki obiezyswiat75, w ostatnich dniach pomoc zadeklarowały dwie inne cioteczki (bazarek i jedna, albo dwie wpłaty), tylko co dalej? :sad:[/QUOTE] Czekamy na odpowiedź Toyoty:) Fajnie byłoby pomóc i Ince.
-
Tylnymi łapkami rusza całkiem sprawnie:):) Żeby jeszcze te zwieracze zaczęły działać.
-
Biedna kicia z działek i kocie dziecko w potrzebie
Maruda666 replied to joanka40's topic in Kotki już w nowych domach
Nie ma chęci wychodzić? ;) Czyli czuje się u siebie:):) -
A Joanka w roli pokojówki :evil_lol: Dla miłośników onków :), zobaczcie :) - [URL]http://www.youtube.com/watch?v=3CqVIVWjSVc[/URL]