-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Szczęśliwy Dziuniek, już bezpieczny :)
-
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
Maruda666 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia:) szczęśliwy Yodzik :loveu: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='asiuniab']ale co się odwlecze to nie uciecze??[/QUOTE] Niby nie:) Następny termin w czwartek - ciekawe co tym razem się wydarzy? -
Czyli mały wyłapany :multi:
-
Żeby jeszcze te zwieracze ruszyły :modla:
-
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
Maruda666 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Czyli dalej gryziemy paznokcie ? Oby do piątku :) -
Asiu, a może jej gdzieś w kąciku poukładać gazet, papieru?? - może spróbuje tam chodzić w wiadomym celu? Te zwieracze w dalszym ciągu nic nie trzymają?
-
Może Luśka nie korzystała wcześniej z kuwety? Nasz Lolek przez pierwsze dni też myślał, że kuweta służy do leżenia, a siusiał na posłanko, które mu rozłożyłam :p Co do reakcji na obce koty, u mnie jest w tej chwili czteromiesięczny czarnulek. Lata jak wściekły i zaczepia wszystkich. Mają go już dosyć a moje dwa najbardziej antykocie - Szeryf i Mała Kota zaczęły posikiwać gdzie popadnie patrząc mi bezczelnie prosto w oczy. Wczoraj Kota usiadła mi przy kompie na kolanach, pokręciła się, zeszła na podłogę i pod kompem się wysiusiała. A Szeryfuncio wskoczył na szafkę w kuchni gdy coś tam robiłam i stojąc obok mnie osikał mi ścianę :cool3:Zimą z okazji pobytu innego tymczasa nasikał mi w torebkę - połapałam się w pracy wkładając tam po coś rękę :evil_lol:
-
Cieszę się, że majty w końcu dotarły:) U mnie leżały i zajmowały miejsce a Luśce może się przydadzą :) Ciekawe tylko czy też będzie taka zachwycona :evil_lol: ?? Czekam na zdjęcie ;)
-
:multi::loveu: Dziewczyny , jesteście WIELKIE :loveu::multi: a Luśka największa :multi:
-
[quote name='toyota']Umarła mi wczoraj moja Pestusia, nie jestem w stanie się teraz niczym zajmować. Miała 3 lata i 3 miesiące, nie chorowała na nic, odeszła nagle :(.[/QUOTE] Toyota bardzo współczuję :glaszcze: Każdy z nas chyba wie, jaki to ból, gdy odchodzi kochany przyjaciel. Mój Cezek miał 13 lat i byliśmy już na to nastawieni, Pestunia [*] miała przed sobą jeszcze całe życie :-(
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Na dziś umówiłam sterylkę jednej z pani kotek - matki burasków. I co? - pani mnie poinformowała, że buraska od wczoraj wybrała wolność, ciekawe skąd wiedziała :cool3: -
To trzymamy kciuki za wyjazd Yody co nam daje szansę da Dziadzia :multi: Może by go tak jakoś sympatyczniej ochrzcić ??
-
Psia rodzinka uratowana, pieski już w swoich domach:)
Maruda666 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Grosik poleciał :) -
Psia rodzinka uratowana, pieski już w swoich domach:)
Maruda666 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Ewuni. Dam radę tylko jednorazowo coś podesłać - proszę o nr konta. Rodzinka miała niesamowite szczęście ze trafiła na dobrych ludzi :loveu: - noce już takie zimne, że maluchy pewnie by nie przetrwały :-( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Oby... rudasków jest tam pięć, szósty z tego miotu jest czarnuszek z takimi rudymi ,, prześwitami" - mają po dwa miesiące. Jest szóstka trzymiesięcznych burasków i piątka dwutygodniowych klusek, których nawet nie fociłyśmy. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Kilka fotek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/lubl.png/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8523/lubl.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/6w9j.png/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7882/6w9j.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/tnxu.png/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3844/tnxu.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/x8l9.png/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6614/x8l9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/6kuk.png/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6940/6kuk.png[/IMG][/URL] -
Zaglądam do Luśki. Do piątku już tylko 3 dni [URL=http://smayliki.ru/smilie-1052314887.html][IMG]http://s17.rimg.info/83a943ccaecefc6d127dc98494710c17.gif[/IMG][/URL]
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Będzie okrągła dwudziestka :evil_lol: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dzisiaj byłyśmy z Sonką u pani, która ma w mieszkaniu w tej chwili chyba 18 kociąt, dorosłych kotów nie wiem ile ( część wychodzi i ich nie było) i dwa duże psy. Na piątek ustaliłyśmy sterylkę jednej z kocich matek. Mamy zdjęcia ( może jutro kilka wstawię) i Sonka bierze się za ogłoszenia. Komu kociątko, komu??