Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. U nas dzisiaj było śliczne słoneczko:) - oby i jutro pogoda dopisała:)
  2. Szczęśliwy Dziuniek, już bezpieczny :)
  3. Biedny Pan Kot :-( Oby te wszystkie świństwa już go opuściły :kciuki:
  4. Śliczne zdjęcia:) szczęśliwy Yodzik :loveu:
  5. Zaglądam do maluszków :) Niestety nic nowego nie podpowiem:shake:, takich maluszątek to nie miałam.
  6. [quote name='asiuniab']ale co się odwlecze to nie uciecze??[/QUOTE] Niby nie:) Następny termin w czwartek - ciekawe co tym razem się wydarzy?
  7. Czyli mały wyłapany :multi:
  8. Żeby jeszcze te zwieracze ruszyły :modla:
  9. Czyli dalej gryziemy paznokcie ? Oby do piątku :)
  10. Asiu, a może jej gdzieś w kąciku poukładać gazet, papieru?? - może spróbuje tam chodzić w wiadomym celu? Te zwieracze w dalszym ciągu nic nie trzymają?
  11. Może Luśka nie korzystała wcześniej z kuwety? Nasz Lolek przez pierwsze dni też myślał, że kuweta służy do leżenia, a siusiał na posłanko, które mu rozłożyłam :p Co do reakcji na obce koty, u mnie jest w tej chwili czteromiesięczny czarnulek. Lata jak wściekły i zaczepia wszystkich. Mają go już dosyć a moje dwa najbardziej antykocie - Szeryf i Mała Kota zaczęły posikiwać gdzie popadnie patrząc mi bezczelnie prosto w oczy. Wczoraj Kota usiadła mi przy kompie na kolanach, pokręciła się, zeszła na podłogę i pod kompem się wysiusiała. A Szeryfuncio wskoczył na szafkę w kuchni gdy coś tam robiłam i stojąc obok mnie osikał mi ścianę :cool3:Zimą z okazji pobytu innego tymczasa nasikał mi w torebkę - połapałam się w pracy wkładając tam po coś rękę :evil_lol:
  12. U nas osiemnastka takich maluchów od 1-3 mies:( Śliczne buraski, tylko co je czeka? Dziewczyny, koniecznie wysterylizujcie matkę - 100zł a konto sterylki podeślę. Można by też pomyśleć o sterylizacji maluszków - dziewczynek przed wydaniem ( chyba że jakieś pewne domki się znajdą :) ).
  13. Cieszę się, że majty w końcu dotarły:) U mnie leżały i zajmowały miejsce a Luśce może się przydadzą :) Ciekawe tylko czy też będzie taka zachwycona :evil_lol: ?? Czekam na zdjęcie ;)
  14. :multi::loveu: Dziewczyny , jesteście WIELKIE :loveu::multi: a Luśka największa :multi:
  15. [quote name='toyota']Umarła mi wczoraj moja Pestusia, nie jestem w stanie się teraz niczym zajmować. Miała 3 lata i 3 miesiące, nie chorowała na nic, odeszła nagle :(.[/QUOTE] Toyota bardzo współczuję :glaszcze: Każdy z nas chyba wie, jaki to ból, gdy odchodzi kochany przyjaciel. Mój Cezek miał 13 lat i byliśmy już na to nastawieni, Pestunia [*] miała przed sobą jeszcze całe życie :-(
  16. Na dziś umówiłam sterylkę jednej z pani kotek - matki burasków. I co? - pani mnie poinformowała, że buraska od wczoraj wybrała wolność, ciekawe skąd wiedziała :cool3:
  17. To trzymamy kciuki za wyjazd Yody co nam daje szansę da Dziadzia :multi: Może by go tak jakoś sympatyczniej ochrzcić ??
  18. Jestem na zaproszenie Ewuni. Dam radę tylko jednorazowo coś podesłać - proszę o nr konta. Rodzinka miała niesamowite szczęście ze trafiła na dobrych ludzi :loveu: - noce już takie zimne, że maluchy pewnie by nie przetrwały :-(
  19. Oby... rudasków jest tam pięć, szósty z tego miotu jest czarnuszek z takimi rudymi ,, prześwitami" - mają po dwa miesiące. Jest szóstka trzymiesięcznych burasków i piątka dwutygodniowych klusek, których nawet nie fociłyśmy.
  20. Kilka fotek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/lubl.png/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8523/lubl.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/6w9j.png/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7882/6w9j.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/tnxu.png/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3844/tnxu.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/x8l9.png/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6614/x8l9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/6kuk.png/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6940/6kuk.png[/IMG][/URL]
  21. Zaglądam do Luśki. Do piątku już tylko 3 dni [URL=http://smayliki.ru/smilie-1052314887.html][IMG]http://s17.rimg.info/83a943ccaecefc6d127dc98494710c17.gif[/IMG][/URL]
  22. Będzie okrągła dwudziestka :evil_lol:
  23. Dzisiaj byłyśmy z Sonką u pani, która ma w mieszkaniu w tej chwili chyba 18 kociąt, dorosłych kotów nie wiem ile ( część wychodzi i ich nie było) i dwa duże psy. Na piątek ustaliłyśmy sterylkę jednej z kocich matek. Mamy zdjęcia ( może jutro kilka wstawię) i Sonka bierze się za ogłoszenia. Komu kociątko, komu??
×
×
  • Create New...