Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Dźwignę małą w strugach deszczu :multi:
  2. Na allegro są - [url]http://allegro.pl/listing/listing.php?string=preventic+obro%C5%BCa[/url] , tylko nie wie,. czy to ta sama substancja.
  3. Zgłaszam się z zaproszenia Ewuni - dołożę jakiś grosik dla rodzinki. Psiaki mają przeogromne szczęście, że tam jesteście :loveu: Na pierwszą całe sześć ogonków :multi::multi:
  4. Czytam od wczoraj, na oczy już nie widzę, ale doczytałam :multi: Darunia, piękna ta Twoja banda :loveu: Okoliczności w jakich ,, wilki" trafiły do Ciebie są niesamowite:crazyeye: Młody terrorysta chwyta za serce :loveu: Jako że od odejścia mojego boksia Cezarka zostałam z konieczności kociarą ( zostawił mi w spadku pięć kotów, potem doszły jeszcze dwa) stanowczo za mało ostatnio biało-czarno - białych piękności :) - no ale to w końcu dogomania;)
  5. Zapraszam na bazarek - jak coś utargujemy to 1/4 na potrzeby Fundacji - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242929-Ciuchy-kawa-i-słodkości-na-cztery-cele-do-10-05?p=20798474#post20798474[/url]
  6. Taki dropiaty miejscami ;) Zapraszam na bazarek - jeżeli uda się coś uhandlować, to 1/4 dla Rudego [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242929-Ciuchy-kawa-i-słodkości-na-cztery-cele-do-10-05?p=20798474#post20798474[/url]
  7. Zapraszam na bazar - jeżeli coś utargujemy, to 1/4 dla Sonika-Tajsonika [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242929-Ciuchy-kawa-i-słodkości-na-cztery-cele-do-10-05?p=20798474#post20798474[/url]
  8. Zapraszam na bazarek- 1/4 dla zwierzaków z Lubawki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242929-Ciuchy-kawa-i-słodkości-na-cztery-cele-do-10-05?p=20798474#post20798474[/url]
  9. U czarnuli coś cichutko. Jakieś nowe wieści przydały by się :) Nie przelać jej kasy?
  10. Melduję się na zaproszenie Izy. Przeczytałam na razie tylko pierwszą stronę ( siedzę w pracy :cool3: ) Ostatnio coś mam lekką hipomanię, co będzie to będzie :evil_lol: - deklaruję 20zł stałej ( ale w razie czego proszę mnie ścigać - sklerozę też mam ). Pies jest piękny, cena w hoteliku bardzo sensowna, warto spróbować:)
  11. Anula ostro działa:) - ja też od niej. Stałej się już nie zobowiążę, ale jednorazowo 100zł.
  12. Pozwoliłam sobie wkleić kilka Miśków:) Jest prześliczny :):) Dopiszcie mnie Ciotki do stałych deklaracji - 20zł
  13. Na pierwszą maleńka :multi: Pokazuj się:)
  14. Z bazarku sonek666 dla małej wyszło 52zł. Pięknie proszę o nr konta:)
  15. Zaznaczę sobie i podrzucę na pierwszą :multi:
  16. [quote name='kolejna kobietka']ja tez zagladam :) najwazniejsze, ze finansowo malenka jest zabezpieczona :multi: a jak beda nowe foteczki to ogloszenia porobimy :)[/QUOTE] W Właśnie w temacie finansów - na koncie Moli jest 260zł :):) Chyba szkoda abym to trzymała, małą przecież trzeba karmić, szczepić - na jakie konto przesłać jaj pieniądze?? A nowe fotki na pewno by nas ucieszyły :):)
  17. [quote name='asiuniab']dokładnie, ale ja o Moli pamiętam...... i tak jak pisałam, jak zaglądnie tu bazarująca ciotka, i zechciałaby pomóc, to prześlę jakieś fanty na bazarek;[/QUOTE] Asiunia, bazarek chętnie zrobię - tylko książek chyba szkoda wysyłać ( ciężkie :( ). Z tego co pamiętam, to do Ciebie cały czas wybiera się Sonka z zegarkiem z bazarku - może jakoś przez nią się umówimy?
  18. Ledwo co byłam na legnickim wątku :( - dwa schroniska, w sumie nie aż tak daleko, a jaka różnica. Dosia ma przynajmniej odpowiednią opiekę :) Kochający dom też się musi znaleźć :)
  19. Straszna bieda :( Jemu trzeba na cito czegoś szukać :( - nie dało by rady u ZuziM? Jeżeli będzie zbiórka deklaracji to się przyłączam, bazarek też jakiś mogę zrobić. Zapomniałam o kwarantannie :(:(
  20. Do góry maleńka :multi: Może jeszcze ktoś zajrzy??
  21. Jeszcze napiszę o białym Lolku ze śmietnika - chodzi krok w krok za Guciem, razem śpią w łóżku - kładąc się muszę chodzić na paluszkach i dosłownie wsuwać się pod kołdrę. Gdy Gutek- Gapek wchodzi do kuchni, wiadomo że na 99% zaraz pojawi się Loluś. Mały nadal boi się gwałtownych ruchów, podniesienia kołdry. Ale zaczął domagać się głasków - pcha się pod rękę widząc, że któryś jest głaskany :)
  22. Fakt zaniedbałam się :oops: Ale już jestem :):) - dziękuję dziewczyny za obecność na wątku :loveu: Jakoś tak wydawało mi się, że nikt tu już nie zagląda - a tu taka miła niespodzianka:) U nas bez zmian;) - ilość ogonów jak poprzednio - 7. W sobotę mieliśmy odwiedziny Nikaragui z Niką i tz-etem ( kolejność chyba nie ta :evil_lol:) i miałam nadzieję, że liczebność stada na skutek działalności Niki się zmniejszy :evil_lol: Nika to bardzo mądry i grzeczny psiak :loveu:- nadal mamy siedem kotów;) Gorzej zachowywał się mój Gapciu, który okazał się psiożercą :evil_lol: Z kotów dochodzących - przed kilkoma tygodniami widziałam Farcika - wyglądał dobrze, ale spotkałam go w zupełnie innych okolicach - chyba zmienił miejsce. Maćka nadal nie ma i obawiam się, że już nie będzie :shake:. Pojawia się nowa chyba domowa bieda - śliczny burasek z białymi łapkami. Dorosłe kocurzysko, bardzo przymilne:) domagające się saszetki;) Przychodzi co kilka dni, ale wiem, że kilka ulic dalej też jest dokarmiany ( karmi go prezeska TOZu :) ). Dzikuski dostają regularnie jedzenie, ale praktycznie ich nie widuję - wykładam im wieczorami, czasami jakiegoś widuję, ale to takie prawdziwe dzikusy, od razu uciekają.
×
×
  • Create New...