Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Koło 22 zaczęła się ulewa - Szeryf z Kropką wrócili przyzwoicie, ledwo zaczęło padać. Po Marudę wychodziłam trzy razy z parasolem, brodząc po kostki w kałużach w szalejącą ulewę i wśród trzaskających piorunów:mad: Kropa podfotelowa [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/id56.png/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3686/id56.png[/IMG][/URL] Szeryf podłogowy : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/tg8.png/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3959/tg8.png[/IMG][/URL] I po godzinie już na swoim stałym miejscu, czyli krześle męża w kuchni : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/k3z.png/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3051/k3z.png[/IMG][/URL] Maruda uciekła przy wycieraniu i zaszyła się na szafce w sypialni, zasłoniła się paprotką i udawała, że jej nie ma ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/ucdw.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9711/ucdw.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze stare zdjęcie Kropy:) nie mogłam się oprzeć:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/nrua.png/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1333/nrua.png[/IMG][/URL]
  2. Postanowiłam zaprezentować znów całe swoje stado - latałam po mieszkaniu szukając poszczególnych sztuk :evil_lol: Pod tym względem koty jednak są bardzo wygodne:) - prawie ich nie widać, praktycznie mało co słychać ;) Te zdjęcia robiłam o godz czternastej. Jeszcze był upał, więc okna pozasłaniane, stąd lampa i kiepska jakość. Pierwsze cztery to osobniki niewychodzące. Pozostała trójka w tym czasie gdzieś buszowała po okolicach. Mała Kota balkonowa:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/7dg0.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/416/7dg0.jpg[/IMG][/URL] Lolek ( Białas) łóżkowy [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/mkl.bmp/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8154/mkl.bmp[/IMG][/URL] Gutek podłogowy :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/2kzi.png/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/6829/2kzi.png[/IMG] [/URL] I Ciniuta, której się nieźle naszukałam ( przy okazji stwierdziłam, że trzeba posprzątać pod łóżkiem:evil_lol: ) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/sht8.png/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4018/sht8.png[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Mysza2']Ale miałaś szczęście z tym dt dla maluchów:)[/QUOTE] Tak jakoś dobrze trafiłam, że akurat dojrzała do ponownych tymczasów :):) [quote name='Martika@Aischa']To się maluszkom udało ...zdrówka kochane maleństwa :*[/QUOTE] Maleństwa po przeglądzie - mają między 2-3 miesiącami. Nie wiemy, czy pochodzą od jednej matki - tam kręciły się trzy kotki. Mniejsze waży 600g, większe 800g. To mniejsze, czarne jest wyraźnie słabsze, cały dzień głównie śpi, wstaje do jedzenia ;). Zapomniałam jeszcze, że ma przepuklinę pępkową ( edytowane). Po antybiotyku oczka czarnego się poprawiły, rudawego niestety nadal bez zmian - takie jakby opuchnięte. Kaszlą, kichają, ale po osłuchaniu wygląda na to, że to tylko górne drogi oddechowe. Na razie zostały tylko ,, osypane" od robactwa zewnętrznego, w środę następna wizyta - jak będą ciut silniejsze, to wtedy ,,życie wewnętrzne", uszy ( mogą mieć świerzbowca ). Apetyt małym dopisuje, mokrą karmę wciągają równo, wypiły jogurcik, spałaszowały rybkę. Dostały witaminki i na razie czekamy - muszą się wzmocnić, przytyć.
  4. Mocne kciuki za gojenie :) I jeszcze o kotach ;) Maluchy wczoraj przypadkowo trafiły na dt - zadzwoniłam do znajomej, żeby zapytać o lecznicę...i zaoferowała, że je przyjmie ( ma blisko dobrego weta, akurat czasowo pożyczony wolny kenel i ma ogromne doświadczenie w kocich biedach), muszę się tylko postarać o środki na leczenie. W ubiegłym tygodniu miałam przyjemność :evil_lol: gościć 24 godziny Farcika. Zwinęłam go wieczorem - ręce jeszcze się goją :evil_lol: wyglądałam jak po spotkaniu z tygrysem . Jako że wylądował w większej klatce, noc miałam do tyłu - koniecznie chciał się wyrwać na swobodę. W ciągu dnia wypuściłyśmy go...i okazał się całkiem spokojnym kotem, tylko niestety nie wie do czego służy kuweta :( . Pojadł do woli, zaliczyliśmy weta, został odrobaczony wszechstronnie. Jak go znów spotkam wieczorkiem, mam dzwonić do weta, jeżeli będzie miał ,, okienko" będziemy ciachać i czyścić zęby.
  5. Dzięki Elu :loveu: Wygłaszcz Nikę:) - oby się szybko zagoiło :cool3:
  6. Biedna Nikula :-( Ta rana wcale mała nie jest :shake: i jeszcze potężny stres do tego, nie dziwię się, że tak się zachowuje.
  7. Swoich mam siedem i mam nadzieję, że tak zostanie :evil_lol: Maluchy wczoraj przypadkowo ;) trafiły do Legnicy na dt - zadzwoniłam do znajomej, żeby zapytać o lecznicę...i zaoferowała, że je przyjmie ( ma blisko dobrego weta, akurat czasowo pożyczony wolny kenel i ma ogromne doświadczenie w kocich biedach), muszę się tylko postarać o środki na leczenie.
  8. :oops::oops: Skorzystam z okazji i pochwalę się :cool3: jakie ,,myszy" Sonka przywiozła z wakacji - chude że aż strach, chore :shake: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/8o74.png/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4867/8o74.png[/IMG][/URL]
  9. [quote name='ewa gonzales']oj trzymamy za kochane istotki:modla::modla::modla::calus:[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG]jak dobrze Marudko ze masz corcie janielice wszelkusna[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG][/QUOTE] Kciuki na pewno się przydadzą :loveu: One są bardzo chudziutkie :shake:Jak wyjmowałam to czarne z klatki, to miałam obawy, że się połamie - skóra i kosteczki jak zapałki :-( Maluszki są na tymczasie, póki co w kenelu, ale dość sporym. Zaraz po przyjeździe spałaszowaly sporo jedzenia. Ten kolorowy nawet próbował się trochę bawić, ale czarne maleństwo jest bardzo słabe. Praktycznie większość czasu spędzają śpiąc wtulone w siebie. Dziś przegląd weterynaryjny .
  10. Nasze nowe myszy :shake: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/8jtg.png/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5777/8jtg.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/g2s.png/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9364/g2s.png[/IMG][/URL] To kolorowe oczka ma gorsze niż czarnulek, cały pyszczek jakby opuchnięty. Futra nawet nie przeglądałam, ale widać na czarnym wszoły. Apetyt mają, cały dzień śpią. Jak dobrze pójdzie, to wieczorkiem pojadą na tymczas, gdzie jest tylko jeden starszy spokojny kocur. Póki co leczone nie są - przyjechały wczoraj nocą, dziś niedziela, a tymczas woli zacząć wszystko już u swojego zaufanego weta. Trzymajcie kciuki za kruszynki :) Zdjęcia kiepskie, bo w klatce i nocą, przy lampie.
  11. Ile tych biednych maleństw znów się wysypało :shake:
  12. Śliczna ta mała :loveu: obie śliczne - i blondyna i czarnulka :) W rozliczeniu te ostatnie 480zł to z bazarków sonek666 ( szło z mojego konta stąd imię się nie zgadza).
  13. Te psiaki to Chojraczek u Kikou [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177091-Stary-dobek-Chojrak-odszedł-za-TM[/url] i Zenek, który końcówkę życia spędził u Lilu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195482-Staruszek-Zenek-zbiera-grosik-do-grosika-Dołożysz-do-hotelu-Zenio-bezpieczny-u-Lilu[/url] Oba życie miały ciężkie, ale odeszły kochane i zadbane.
  14. Zaglądam nocą do kiciusia. Ale o wypiękniał:) Mogę prosić o nr konta? - jakąś dyszkę na ten dług wyskrobię.
  15. [quote name='pikola']Czy pieniazki sa juz zbierane?[/QUOTE] Też zapytam;) - odeszły dwa psiaki [*] na które miałam stałe deklaracje więc 20zł mogę zadeklarować.
  16. Biegaj szczęśliwy Chojraczku [*]
  17. Nie wiedziałam, że Zenuś odszedł :( Śpij spokojnie piesku [*] Moja ostatnia wpłata poszła w maju - skończyło mi się stałe zlecenie, czego nie zauważyłam. Jak tylko dostanę kody z banku ( myślę, że do kilku dni) poślę 60zł na poczet długu.
  18. Moje pierwsze wrażenie też było takie hienowate :) Śliczny Hienek ;)
  19. Melduję się u przystojnego inaczej dziadzia :) Asiu, może jak skończą się te bazarki, rzucę to wszystko co zostało + coś tam jeszcze na niego?
  20. [quote name='asiuniab']ale dom Jagódki sprawdzony?? skąd się ten dom znalazł??? ja oczywiście nie mam nic przeciw przekazaniu ewentualnych dochodów z bazarku na inną żorską bidę;[/QUOTE] Jak tylko dotrę na bazarek zmienię wstęp - 25% Jagody będzie ogólnie na potrzeby zwierzaczków pod opieką Stowarzyszenia.
  21. Tych bied naprawdę jest coraz więcej :shake:
×
×
  • Create New...