[quote name='zuzlikowa']Ufff...no,to się cieszę,że coś zrozumiałas...dzis idzie mi ciężko tłumaczenie.
Jaskółeczka mówiła,że zrobi allegro,to wtedy trzeba by było jej przesłac.
Marudko,możesz poczekać momencik?...dziękujemy.:loveu:[/quote]
Spokojnie poczekam nawet dwa momenciki ;). Jak będziesz mieć konto Jaskółeczki proszę o wiadomośc na PW.