-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopiero teraz trafiłam a przed chwilą złożyłam deklarację na sparaliżowana Lenkę - więcej już naprawdę nie mogę :(. Podniosę przynajmniej i kciuki trzymam za powodzenie całej akcji :thumbs::thumbs: -
[quote name='zuzlikowa']Już się zabieram...a Ty kochana wysyłaj...czekam na zdjęciuffy, cenuffy o opisuffy!!! Dzisiaj dotareło 58zł...50zł Znad Zalewu i 8zł z ul.Kochanowskiego...niestety nie moge wpisać celu,bo dopiero jutro bank wpisze mi tytuł wpłaty:oops:...takie cyrki robi pekao sa...wybaczcie,że wpisy będą nieco opóźnione...[/QUOTE] Znad Zalewu - cel Lucek :)
-
Nes, nic nie pisałam o złej woli z Waszej strony. W życiu róznie bywa i nie wszystko można przewidzieć ( gadam jak stara baba ;) ). Ale nie warto się kłócić, na dogo jest zbyt dużo złych emocji a to niczemu dobremu nie służy. Musicie chyba jakoś się dogadać, umówic na jakiś realny termin. Mała ma u Was jak w raju, tylko te nieszczęsne szczepienie.
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Lenka pokazuj się na pierwszej !! Dopiszcie mnie do stałych deklaracji - 20 zł. Konsultacja we Wrocławiu na 30? -
[quote name='Trufelek'] ..... Trzeba mieć wiele tupetu aby na podstawie nieistniejącej umowy adopcyjnej straszyć kogoś konsekwencjami. i upierać się jak krowa przy swoim zdaniu. Teraz powinienem leżeć jeszcze w szpitalu i wracać do zdrowia ale niestety edit_f mi na to nie pozwala. [B]Jeszcze jedna sprawa w myśl umowy adopcyjnej wydawane są psy zaszczepione i wysterylizowane.[/B] Czy są jeszcze jakieś pytania???[/QUOTE] To zależy od tego jaka była między Wami umowa - często domy stałe zobowiązują się , że w określonym terminie wysterylizują zwierzaka. Myślę, że teraz to nie ma co się kłócić, tylko trzeba by Goję przede wszystkim jakoś zaszczepić. Sterylka może poczekać , do następnej cieczki jeszcze jest trochę czasu. Goja wychodzi, wącha różne ustrojstwa, różności też wnosimy cały czas do domu na obuwiu i praktycznie cały czas jest narażona. Diego pewnie pójdzie już szybko na swoje nowe włości, może dogadacie się tak, że wtedy priorytetem będzie szczepienie i sterylka Goi? Zdaję sobie sprawę, że w tej chwili podróż z dwoma psami przy małym dziecku i braku transportu jest praktycznie niemożliwa.
-
Przyznam, że trochę mnie zastanawia kwestia odstępu sterylki od terminu ostatniej cieczki. Nie mogłam nic znaleźć na ten temat -przypuszczam, że chodzi o zaburzenia krzepliwości? Ktoś wie ile powinno się odczekać? Nie siedzę w temacie - owszem przeszłam niejedną sterylkę, ale kocią, psa jedynie kastrowałam. Dwie kotki praktycznie sterylizowaliśmy w trakcie rujki, nie było innego wyjścia. Wszystko przeszło bezboleśnie. Trufelku, jakby na to nie patrzeć, nie odważyłabym się wprowadzać do stada kolejnego w moim przypadku teraz to już tylko kota ;), gdyby moje stado nie było szczepione. Nes, nie chcę abyś odebrała to co piszę jako osobistą wycieczkę, cały czas trzymam kciuki za Was i Wasze zwierzaki, ale z własnego doświadczenia wiem, że cały czas się uczymy( najczęściej niestety na własnych błędach ) i że nieraz warto posłuchać co mówią inni.
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Maruda666 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Chłopak się rozruszał ;) -
Dziewczyny, deklarowałam coś jednorazowo - proszę o nr konta póki jeszcze coś mam
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Beee, a ja właśnie jem kolację :cool3: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nes, ucałuj Trufelka i Diegusia. Mają szybko zdrowieć :loveu::loveu: -
Też proszę o konto - obiecałam coś jednorazowo.
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest i taki kochany :) Typowy boksiu. Aż się popłakałam. -
Mój Cezar tak pił na sterydach :shake: Ograniczałam mu już wodę w domu do 2 litrów, za to odbijał sobie to na spacerach - potrafił wypić wszystko, wylizać każdą trawkę :shake: I z sikaniem miałam to samo - podnosił nogę i przedpokój czy kuchnia zalane :-(. Proponowano kastrację, tylko serducho było juz za słabe. Próbowaliśmy kastracji farmakologicznej, ale to już niestety były jego ostatnie dni ( miał bez miesiąca 14 lat)
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia :) Oj, ciężko będzie Wam się rozstać :loveu: -
Rusałeczko, ty jeszcze nie w domku??
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Obłożymy lodem ;) ;) -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nazbierałam ze trzy bombonierki - jak myślicie, czy słodycze jeszcze pójdą ?? -
Kciuki za oboje :thumbs::thumbs:
-
[quote name='andzia69']Zuzlikowa...wiesz co...tak patrze i patrzę na to jego ostatnie zdjecie z Zuzką...i siakoś mi nie pasuje kaukaz do niego...głowa bardziej benkowa...chyba jednak benek - ino w oryginalnym czarcim kolorze:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Dla mnie z profili na benka, en face ma coś z kaukaza - takie rozdwojenie jaźni:evil_lol::evil_lol: