[quote name='kamilqax95x']nr konta ktos ci pewnie wysle bo ja nie znam :P a można wiedziec ile bym zaktualizowała 1 str[/QUOTE]
Postaram się wyskrobać 30zł, trzymam mocno kciuki.
[quote name='kamilqax95x']A znasz może skróty na dogo ??
jak nie to ja co napisze te które znam:
DT-Dom Tymczasowy
DS-Dom Stały
TM- Tęczowy Most
ONEK- Owczarek Niemiecki
DONEK- Długowłosy Owczarek Niemiecki
BOS-Biały Owczarek Szwajcarski
AA-Akita Amerykańska ( lub Anonimowy Alkoholik :evil_lol:)
AST-American Staffordshire Terrier
TTB-Terriery Typu Bull
TOZ:eviltong:-Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
to chyba wszystkie które znam :P[/QUOTE]
Zapomniałaś dodać - Tz ( mąż, partner, też zwierze ?):evil_lol:
Dzięki za zaproszenie. Mogę tylko wspomóc jednowazowo, proszę o nr konta ;)
Zuzliku, sterylki trzeba zgłaszać na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)-ZMIANA-KONTA-[/url]!!!
- Soema miała ostatnio zapchaną skrzynkę.
Jak świetnie, że u Lenki taki ruch :). Może wreszcie coś sie zacznie dziewczynie układać :thumbs::thumbs:
Deklarowałam się na wpłaty comiesięczne, ale nie mam nr konta ( chyba że wyczyściłam przy okazji?) Bardzo proszę o konto :)
Brawo Diego :multi::multi::multi:, a właścioie to brawa Nes :loveu::loveu::loveu:, bo to dzięki Twoim nie przespanym nocom jest poprawa.
Nes, obiecane ,,cosik" podeślę po niedzieli ( czekam na wypłatę).
Dieguś, jak tam poranek? Miska z wodą już nie gryzie?
Może Diego się nie obrazi jak zareklamuję u niego bazarek dla z ciuszkami dla malucha ( maluszki) - fajne ciuszki, a dziewczyny zbierają na sterylkę dla Mili [url]http://www.dogomania.pl/threads/188131-Malusie%C5%84kie-CIUSZKI_nie-tylko-dla-dziewuszki_NA-sterylizacj%C4%99-MILI_rozm62-gt-wzwy%C5%BC_2.7.?p=14936083#post14936083[/url]
Biednie to ucho wygląda :( Nes, ja do pierwszego zastrzyku przyczajałam się kilka godzin, a jeszcze w połowie podawania kot mi zwiał. Najgorszy początek :) Jeszcze troszkę a będziesz mogła asystować przy zabiegach ;)