Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Może przed wizytą byloby dobrze nałapać trochę moczu do badania?
  2. [quote name='kamilqax95x']nr konta ktos ci pewnie wysle bo ja nie znam :P a można wiedziec ile bym zaktualizowała 1 str[/QUOTE] Postaram się wyskrobać 30zł, trzymam mocno kciuki.
  3. [quote name='kamilqax95x']A znasz może skróty na dogo ?? jak nie to ja co napisze te które znam: DT-Dom Tymczasowy DS-Dom Stały TM- Tęczowy Most ONEK- Owczarek Niemiecki DONEK- Długowłosy Owczarek Niemiecki BOS-Biały Owczarek Szwajcarski AA-Akita Amerykańska ( lub Anonimowy Alkoholik :evil_lol:) AST-American Staffordshire Terrier TTB-Terriery Typu Bull TOZ:eviltong:-Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami to chyba wszystkie które znam :P[/QUOTE] Zapomniałaś dodać - Tz ( mąż, partner, też zwierze ?):evil_lol: Dzięki za zaproszenie. Mogę tylko wspomóc jednowazowo, proszę o nr konta ;)
  4. Zuzliku, sterylki trzeba zgłaszać na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)-ZMIANA-KONTA-[/url]!!! - Soema miała ostatnio zapchaną skrzynkę.
  5. Diegunia, wytrzymaj jeszcze . Ma się ochłodzić, może wreszcie deszcz spadnie ? Zobaczysz, bedzie lepiej.
  6. Jak świetnie, że u Lenki taki ruch :). Może wreszcie coś sie zacznie dziewczynie układać :thumbs::thumbs: Deklarowałam się na wpłaty comiesięczne, ale nie mam nr konta ( chyba że wyczyściłam przy okazji?) Bardzo proszę o konto :)
  7. Borysus, to Ci się rodzina powiększyła :) I wszystkie czarne ;). Czy pies samotnik też czarny?
  8. Śliczny sierściuszek :) Czyli jutro pełna diagnostyka?
  9. Brawo Diego :multi::multi::multi:, a właścioie to brawa Nes :loveu::loveu::loveu:, bo to dzięki Twoim nie przespanym nocom jest poprawa. Nes, obiecane ,,cosik" podeślę po niedzieli ( czekam na wypłatę).
  10. Chester, uspokój się :cool3: Pokochaj boksera !! Dużych się nie gryzie :evil_lol:
  11. Mogę wspomóc tylko jednorazowo - posłałam 30zł. Wizus, trzymaj się staruszku :)
  12. Dropsik, idziemy na wieczorne sikanie ;) Następne chyba koło pierwszej ?
  13. Póki co idziemy na spacerek :painting:
  14. Bo on biedny już chyba ma dość kołnierzy, opatrunków.... Ale jeszcze trochę i będzie dobrze :)
  15. Dzięki za zaproszenie. Postaram się wyskrobać 20zł jednorazowo, niestety przeliczyłam się troszkę ze stałymi zobowiązaniami. Prosze o konto.
  16. Mogę tylko trzymać kciuki za zdrowie kaszlaczków. Mam nadzieję, że po przespanej nocy już trochę lepiej?
  17. Dieguś, jak tam poranek? Miska z wodą już nie gryzie? Może Diego się nie obrazi jak zareklamuję u niego bazarek dla z ciuszkami dla malucha ( maluszki) - fajne ciuszki, a dziewczyny zbierają na sterylkę dla Mili [url]http://www.dogomania.pl/threads/188131-Malusie%C5%84kie-CIUSZKI_nie-tylko-dla-dziewuszki_NA-sterylizacj%C4%99-MILI_rozm62-gt-wzwy%C5%BC_2.7.?p=14936083#post14936083[/url]
  18. Czyli pomalutku do przodu :multi::multi::multi:
  19. Napił sie wody z miski :) :) ???
  20. Nes, a może będzie pił z prysznica ?- mój szalał za wodą ,, prysznicową"
  21. Biednie to ucho wygląda :( Nes, ja do pierwszego zastrzyku przyczajałam się kilka godzin, a jeszcze w połowie podawania kot mi zwiał. Najgorszy początek :) Jeszcze troszkę a będziesz mogła asystować przy zabiegach ;)
  22. Trufelku, jak te złe baby tak mogą ??? I Diego przeciw Tobie ? :) :) :) To jakaś zmowa !!
×
×
  • Create New...