Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Zauważyłam i sią przeraziłam, dla tego też zaglądam, co z nią dalej :(.
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastrację-do-20.-06-godz20.00[/url] -- a teraz?
  3. Spróbuję jeszcze raz [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastrację-do-20.-06-godz20.00[/url]
  4. Zapraszam na bazarek dla Diego - pozbierałam na szybko co mi pozostawało ze starych bazarków - może ktoś coś sobie wybierze.Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/1874...4#post14866234[/url]
  5. Zapraszam na bazarek dla Diego - pozbierałam na szybko co mi pozostawało ze starych bazarków - może ktoś coś sobie wybierze.Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/1874...4#post14866234[/url] Poprawny link - [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastrację-do-20.-06-godz20.00[/url]
  6. Też byłam dziś w pracy :-(- odrabialiśmy zeszły piątek . Na szczęście puścili nas bardzo szybko :lol:
  7. [quote name='Jola+Rani+Sari']Znowu przepraszam za OT... Witajcie! Mam do Was prośbę: jezeli możecie, to podpiszcie tę petycję. W imieniu Braci Mniejszych, bardzo Wam dziękuję. [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL][/QUOTE] Podpisane :)
  8. Dropsik, choć idziemy sikać ;) Wszyscy świętują, grilują a my pójdziemy za potrzebą. Może Mysza wyskoczy gdzieś z krzaków??
  9. [quote name='Mysza2']No nie wiem właśnie :shake::shake::shake: A kto ci ugotuje, posprząta i wypieli jak Trufelek pojedzie do mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widzę że Kapselek griluje, Marudka pójdzie czyścić te kuwety, a ja już jestem w domu po pracy, tylko się zakrzątnę koło kuchni trochę, okurzaczem powarczę i pójdę na żebry dla Diega. No i oczywiście wujka witam. Czy wujek pozwoli mnie i Marudzie wyprowadzać go na sikanie? :roll::roll::roll:, oczywiście Diega mam na mysli a nie wujka[/QUOTE] Wujek też może z nami wychodzić ( jak ma taką potrzebę ;) )
  10. Cholercia, a ja właśnie doczytałam, ze sebzan jest rodzaju męskiego - lece na bazarek poprawić:evil_lol:
  11. Kuwety nie wyczyszczone, mąż bez obiadu....ale bazarek gotowy:evil_lol:. Zapraszam w imieniu Nes i swoim :lol:. [url]http://www.dogomania.pl/threads/187367-DIEGO-szansa-na-dom-kup-teraz.-Do-20.06-20.00[/url]
  12. A jeżeli ma, to też nie problem - załóżcie jakieś starsze ciuchy ;)
  13. Mysza, na sikanie nigdy nie jest za późno :evil_lol: , idziemy :multi:
  14. Ale się rozpisałyście od wczoraj :evil_lol:, potem się dziwię, że ptaki zaczynają śpiewać, jak się kładę:cool3:. Ale doczytałam:lol: Dieguś, zbieramy pieniądzory !!! Bazarek chętnie zrobię ( tym bardziej, że rozsyłaniem będzie zajmowac się Nes :evil_lol:). Na pewno też coś dołożę ( tzn. jakąś kasę)
  15. Dopiero zajrzałam. Z aviomarinem, to nie wiem, żeby nie przesadzić przed tą konsultacją. Nie wiem na ile badanie neurologiczne będzie wiarygodne u ,, przymulonego" psa. Może dobrze byłoby dopytać Naa? Co do szczeniora - jedzie Borysus i moja córka. Samochód niby mój, ale to oni muszą sobie poradzić po drodze, więc decyzja należy do nich ( myślę że taki maluch w transporterku to ich nie zje? )
  16. Cudowne zdjęcie państwa Lisiów :) Udało się psiakom uciec do raju:loveu: Skończył się mój bazarek w połowie przeznaczony dla zakochanych. Wpłaciłam 40zł - dajcie znać jak dojdzie bo z tego upału nie potrafiłam znaleźć konta i nie wim czy na jakąś inną biedę nie posłałam :evil_lol:
  17. Skończył się bazarek z którego połowa dochodu przypadnie Trymerkowi - wyszło tego ponad 30zł. Podajcie nr konta , przeleję 40zł. Przyda się na kastrację ;)
  18. Czyli Traktorkowi zaworki w serduchu popuszczają - dobrze, ze tylko minimalnie, z tym pewnie może spokojnie życ. Ta niedomykalność to wyszła na usg?
  19. Dziewczyny , dla ułatwienia decycji, chyba wymiary musicie jeszcze podać:evil_lol: , albo trzeba pomyśleć nad sklonowaniem Trufla ( a ja z początku myślałam, że Trufel to kot :diabloti:).
  20. Myszko, chyba pójdziemy same na te siuśki :evil_lol: Spokojnej nocy wszystkim faflunom i niefaflunom :loveu:
  21. [QUOTE=Nes2009;14848472 .....Trufelek wkurzony, bo go Diego nie słucha tylko Lotka. Ja wkurzona bo mnie Lotka nie słucha, za to Diego wpatrzony we mnie jak w obrazek. Jakie to szczęście, że bardziej seksualnych zdjęć z Diego nie wstawiłam... [/QUOTE] No to macie każde po jednym faflunie :)
  22. Podziękowania należą się Kamili :) ( za część fantów - te najlepsze ;) ) i licytującym cioteczkom :)
×
×
  • Create New...