Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Po cichutku podczytuję :) Do transportu dołożę 50zł. Co do reszty, to pomarudziłam na pw ;)
  2. Czarnulku, oby jak najszybciej :multi::multi:. Kciuki już mnie bolą :evil_lol: Zuzliku, musisz uważać, coby Cię za ufoludka ktoś nie wziął :)
  3. Nes, trzymam mocno kciuki. Oby pani odezwała się jak najszybciej i oby decyzja była taka jak myślimy. Wyobrażam sobie co z nimi przeżywasz :shake:. Dobrze że je rozdzieliłaś Dwa walczące boksery, wolę nie myśleć jak to się mogło skończć :crazyeye:
  4. Kamila, może przeraziła sie kosztów transportu? Mnie one też przeraziły i nie dziwie się kobiecie. Może gdybyśmy sie sprężyli, jakieś bazarki ? Może nie warto tak od razu rezygnować z szansy dla Chesterka? Wiadomo na co konkretnie mąż się nie zgadza? Myślę, że tu chodzi o pieniądze.
  5. :mad::mad::mad: - protestuję !!! Ten fotomontaż to mój Cezar śpiący ze swoim przyszywanym synkiem Ryśkiem - tak sypiali, daję słowo.
  6. Zrobię chętnie :). Właśnie wszystkie mi się pokończyły, pomalutku rozsyłam. I nawet dobrze, bo w razie czego ( gdyby Kapsel coś kupiła) to Ty wyślesz :evil_lol: - jakoś mam pecha z przesyłkami do Kapsla, jak nie okradną paczki, to pokiełbaszę adres:placz: [email][email protected][/email] ps - dwie godziny wstawiałam awatar i nikt nie zauważył ???
  7. Można prosić bez ,,pani ";) ? Na blogu już byłam, boksery są cudne :)
  8. Ageralion :loveu:, dzięki. Zajrzałam na profil mirki, ale tam jak byk stoi, że blogu nie ma. A ja zdolniacha od 2 godzin usiłowałam wstawić awtar - przed chwilą odkryłam, ze jest to dziecinnie proste ( człowiek cały czas się uczy :cool3:)
  9. Dropsiku, z obu bazarków nazbierało sie dla ciebie 170zł ( bez złotówki, ale dołożę:evil_lol:)
  10. Tym przypadkiem, to pokierowała Soema :) - dała mi namiary i napisała co potrzeba. Na blog trafię ( przy moich zdolnościach komputerowych zajmie mi to pewnie kilka dni:evil_lol::evil_lol:)
  11. Mówiłam, że on super inteligentny :crazyeye:, aż strach co pokaże jutro :evil_lol:
  12. Witam :) Dostałam namiary na wątek od Kapsla. Jeszcze nie doczytałam całości, ale już muszę napisać, że jestem pełna podziwu dla tego co robisz :) Życzę zgody między czworonogami, dużo sił dla dwunożnych i 0 ataków padaczki - to marudzę ja, ta wredna baba ;) od Trileptalu ( doszła druga partia?).
  13. [quote name='Nes2009']Pewnie, że damy radę. Diego i Lotka umieją otwierać drzwi. Diego majstruje przy bramce. Próbuje przekręcić zębami klucz w bramce. Szok![/QUOTE] A mój Cezar niezguła czekał zawsze pod drzwiami, aż mu kot je otworzy - kot załatwiał klamkę, a Cezar pchał pyskiem skrzydło drzwi :) Jestem pełna podziwu dla inteligencji jego Diegowskiej mości :crazyeye:....i bardzo Wam współczuję, po nim można się spodziewać wszystkiego :evil_lol::lol::evil_lol:
  14. Ślicznie razem wyglądacie :loveu::loveu::loveu: Zeż bym tak chciała:evil_lol:
  15. Boruto z Kielc, śpij spokojnie :), tu tyle cioteczek nad tobą czuwa:multi:
  16. [quote name='zuzlikowa']Tak Marudko...na moje. Na resztę odpowiem potem...teraz idziemy z Zuzią do Berciczka...muszę mu opowiedzieć![/QUOTE] Przelew poszedł - obiecane 50zł. Ale czemu z Boruty zrobiłam w przelewie Barnabę, tego już nie wiem???
  17. Śliczna mordeczka :loveu::loveu::loveu:
  18. Jak dobrze, że już jesteście wszyscy w domu :) :) Spokojnej nocy:sleeping::sleeping::sleeping:
  19. A ja dopiero dotarłam a tu taka przeprawa :eek2: i tak błyskawiczna pomoc :). Żeby już dojechali:thumbs::thumbs::thumbs:
  20. Prawie ich nie widać w tej zieleni:) Jaki on musi być szczęsliwy :):) Zuzliku, pieniądze dla Borutu posłac na Twoje konto?
  21. Demi, mam 4 tbl Paratexu 1/10kg, niestety ważne do maja tego roku - mogą się przydać, przesłać?
  22. Niestety ważny tylko do maja tego roku, ale myślę, że spokojnie można jeszcze użyć - Paratex 1/10kg - 4tbl. Może komuś się przyda?
×
×
  • Create New...