Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Zaglądam, tylko że juz tak jestem ,,rozdeklarowana", że trochę się obawiam kolejnej stałej deklaracji :shake: Spróbuję podesłać coś jednorazowo.
  2. Zrobię, zrobię Kapselku :) Ze zrobieniem to nie aż taki problem, gorzej z fantami i potem ze znalezieniem chętnych na te fanty ;)
  3. Po 20, jak skończy się na Diego, coś spróbuję zrobić . Zeusku gromowładny, pokazuj się !!!
  4. No to Diego już nieco lżejszy !!! Czekamy co by się chłopak wybudził i opowiedział jak było ;)
  5. Wpadam z nadzieją, że może po przespanej nocy wrogie zapędy małej w stosunku do reszty stada nieco zelżały?
  6. Na GPS namawiałam ją w zeszłym roku, ale stwierdziła, że [B]nie potrzebuje czegoś takiego[/B]. A zaczełam mówić o GPS gdy do Wądroża z Jawora ( około 10km) jechałyśmy przez godzinę - zaliczyłyśmy wszystkie możliwe wioski w okolicy łącznie z malowniczymi kamieniołomami ;)
  7. Lutek do niego świetnie pasuje bo, on taki bolutek :) Zuzliku ale z tym kaukazem to masz rację, on chyba coś w sobie ma takiego kaukaziego ;) Spokojnej nocki przy wtórze kołysanki - chrapanki ;).
  8. A udało sie wam na jednym tankowaniu? Z tą benzyną to będzie chyba trudno policzyć bo niby czemu ciotki z dogo mają płacić za wasze wędrówki po Polsce? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jakos się doliczymy ;)
  9. A ja to akurat znam - mój się chyba taki już urodził i taki zmarł :shake: - tylko u niego to było wszystko co równe lub większe wzrostem i nie daj boże bardziej kudłate od niego, to wróg śmiertelny i był gotów zabić. Ile ja przeżyłam starć z amstami, owczarkami, doga kiedyś też mi zaatakował :( A w stosunku do kotów, gryzoni bał się ruszyć żeby nie skrzywdzić:crazyeye:
  10. Kapselku, nie chcę krakać, ale mam obawy, że to już mu zostanie :shake:
  11. 40zł z bazarku dla Trymerka poszło przed chwilą :)
  12. Lenka pojechała :multi::multi::multi: . W schronisku byli dopiero koło 16 - zwiedzili pół Polski zanim trafili do Częstochowy :evil_lol:. Z tego co wiem konsultacja przeniesiona na jutro. Koło 19 powinni być we Wrocławiu. Dokładną relację pewnie zda Borysus.
  13. Trzymam kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
  14. A ja dopiero dotarłam - i co tu o tej porze pisać?? Spokojnej nocki i na kafelkach i w łóżeczkach :)
  15. Myszka, jesteś niezmordowana. Lepiej już się kładź, bo na poranne sikanie nie zdążysz ;) Spokojnej nocy wszystkim życzę :)
  16. A co, cwana jestem :evil_lol::evil_lol:. Zapakują w worek i nie będzie nic do prania ;)
  17. Dziewczyny, podrzućcie nr konta - chcę zamknąć bazarek. Może nie jest tego dużo, ale na pewno się przyda.
  18. Do domu, do domu :) Ja już szykuję stare koce, duże worki na śmieci - jakbym co najmniej sama miała jechać :evil_lol:
  19. Oj Mysza, kto Ci dał psa ??? Totalnie ją zmarnowałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale tak na poważnie, z powyższego jasno wynika, że najważniejsze, żeby zwierza kochać ( mądrze kochać).
  20. Czarna mordko :), bądż szczęśliwy nareszcie w swoim domu :)
  21. [quote name='Nes2009'] Marudko dziękuję za bazarki. Zaraz cykam zdjęcia następnych rzeczy. Trufelek zgodził się na wystawienie 2 poncz zrobionych przez niego na szydełku. Takiee poświęcenie! ([/QUOTE] To rzeczywiście zastanawiające :crazyeye: - widać że bardzo mu zależy na powrocie do swojego łóżka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Śliczne banerki :loveu:i śliczny Diego :multi:
  23. Mira :loveu: - witaj w klubie niebieskich łap :evil_lol: Ślicznie piszesz o swoich głodomorach :lol:
×
×
  • Create New...