Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Ciasteczkowy potworze :) trzymaj się. Teraz już jesteś w dobrych rękach. Wczoraj wyskrobałam też dla ciebie jakiś grosik, może już doszło.
  2. Ale akcja :), trzymam kciuki. Bilbo, szerokiej drogi :)
  3. To może ogłosić powszechną zbiórę na paliwo dla Bilbiego ?
  4. To może część pieniędzy tu uzbieranych przeznaczyć na pomoc tej małej, może starczyło by na kilka dni w lecznicy? Tutaj było juz za późno, to może przynajmniej tą maliznę uda się uratowac?
  5. No to wszechstronnie się nawzajem edukujecie - i aport i śpiew :p
  6. Trzymam mocno kciuki i za Kajtula i za sunię. I czekamy na informacje jak przebiegło wypędzanie złej ropuchy :diabloti:
  7. Ness, to ja z Tobą, w zastępstwie Myszki, idę na sikanie;)
  8. Zleciłam stały przelew 30zł, ale pójdzie dopiero piątego - i tak co miesiąc.
  9. Śliczna trójca :loveu:. Wygląda na to, że Traktorek jest na właściwym miejscu - w polu:evil_lol: Jak to zielone się przy nich uchowało?
  10. Zagladam późnym wieczorkiem do Laluni :)
  11. Ślicznie Chester wygląda w nowym wydaniu :) i te sterczące uszyska:)
  12. Nie wiem co można jeszcze napisać...płakać się chce :( Teraz już nie cierpią - tylko tak chyba można się pocieszać :( Moją wpłatę użyjcie na pomoc dla jakiejś innej biedy w potrzebie z tego miejsca.
  13. Wysłałam już to coś ;)- póki mnie rodzina ( na szczęście już śpią :evil_lol:) lub wyrzuty sumienia nie dopadną :evil_lol:( posłałm 100zł).
  14. Nie wiem jeszcze ile, ale coś jednorazowo poślę. Proszę o nr konta.
  15. Oby już był piątek ;) Trzymam kciuki za czwartek:thumbs::thumbs::thumbs:
  16. [quote name='UBOCZE']Czemu Bilbo ząbki szczerzy? Bo w swe wyjście mocno wierzy!!!;) Wierzy w wyjście swe ze schronu, potem szybki myk do domu :) !!!
  17. Szkoda :( Kajtun już miałby szczupły karczek. Jemu to bardzo przeszkadza? Jeszcze kolejne 3 dni będzie się musiał męczyć :(
  18. Mały do góry!! Coraz więcej ciotek myśli o tobie :)
  19. Negrulcu, a ty pewnie śpisz :lol: i nawet nie wiesz co Ci się szykuje :loveu:
  20. To juz dzisiaj. Trzymam kciuki. Kajtuniu, trzymaj sie i zdrowiej :)
  21. Do góry pręgusie !! Proszę też o nr konta, postaram się zrobić stały przelew na 30zł - tylko Bilbasku, szybko szukaj domku bo zbankrutuję :evil_lol:
  22. Kapselku, dotarłam wreszcie. Obiecałam sobie wczoraj, że przeczytam wątek, ale jeszcze nie miałam kiedy. Dołożę jakąś stałą deklarację , tylko muszę się zorientować jak stoję. Na razie podniosę i obiecuję, że przeczytam całość ( tylko najpewniej dopiero w środę :( ).
  23. No widzisz Nes, nawet aportowania można się nauczyć :multi: - wystarczy zdolny nauczyciel :cool1: Ciekawe jaki bedzie nastepny etap edukacji :evil_lol: Udanego wypoczynku :loveu: Wracajcie zdrowi, zadowoleni i opaleni :p
  24. Czyli Dieguś czyściutki i pachnący :)
×
×
  • Create New...