Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Biedna mała :(. Czy już coś wiadomo? Poślę też 25zł - z wujkiem i ciocią będzie razem już okrągłe 50;)
  2. Lalka, gdzie jesteś???
  3. Było by super!! Tylko cały czas brak diagnozy.
  4. Na spacer za gorąco, to przynajmniej wygłaskamy :)
  5. [quote name='Nes2009']Marudka a wszystko ok:) Gubi sierść. Takie upały że chyba sama wylnieje:D Je ładnie pije w normie. Kupencje ładne. Czego więcej chcieć?[/QUOTE] :lol::lol::lol:
  6. Piękne ucho :loveu::loveu:, śliczny Dieguś i dzielna Nes:loveu::multi::loveu:
  7. Malutka, wszyscy o tobie zapomnieli :( ?? Tak tu cicho, pusto . Co u ciebie słychać ?
  8. Mogę tylko trzymać mocno kciuki. Mała, wracaj do domu :modla::modla::modla:
  9. Zeusku, dzień był paskudnie gorący, ale teraz możesz sobie pospacerować - zaraz jakaś dobra ciotka sie z tobą przebiegnie :)
  10. A ja sobie z nim pójdę na sikanie - właśnie byłam po kociska, jest przyjemnie, cieplutko :) Można pospacerować. Dziewczyny, podnieście czasem, plissss [url]http://www.dogomania.pl/threads/188794-KSIĘGARNIA-NA-BASIĘ-do-18.07.2010-godz.22-[/url])
  11. Diego, życzę ci nareszcie zdrowego ucha :) i oby Twoja pani robiła szybkie postępy w aportowaniu :cool3:. Dieguniu, te potwory nie chcą dla ciebie źle :loveu:
  12. Abi, mocno trzymam kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
  13. Ok, już się poprawiam - Abi, Abi trzymaj się :)
  14. Coś nie ma szczęścia ten Chesterek :( Mały, pokazuj się, domek na pewno już gdzieś czeka. Przy okazji cichutko zaproszę na bazarek dla Stacyjki Maltusia, Chester może się nie obrazi ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/188794-KSIĘGARNIA-NA-BASIĘ-do-18.07.2010-godz.22-[/url])
  15. Posłałam 30zł. Piesku, trzymaj sie.
  16. Furagin w niektórych aptekach można dostac bez recepty, warto spróbować. Tylko na taką kruszynkę to chyba jakąś część tabletki? Przy okazji cichutko zaproszę na bazarek książkowy na Stacyjkę Maltusia - http://www.dogomania.pl/threads/188794-KSIĘGARNIA-NA-BASIĘ-do-18.07.2010-godz.22-)?p=15005099
  17. Podanie witamin z grupy B na pewno nie zaszkodzi -co by to nie było , jest to jakiś proces uszkadzający tkankę nerwową i należałoby ją ,,wspomóc" przynajmniej e ten sposób.
  18. A ja albo ślepa jestem, albo dalej nr konta nie mam :(
  19. [quote name='Mysza2']Marudko :loveu::loveu::loveu::loveu: jak dawno razem z tobą w krzaczorach nie byłam. jak wysikiwanie niepotrzebne to wymyziamy Diegusia razem :lol::lol::lol:[/QUOTE] Myszko :loveu::loveu:, teraz to chyba zostanie nam tylko mizanie - nocki zimne i komary tną, co będziemy się narażać :evil_lol:
  20. Ja też chcę wymizać kosmitę :) :) :)
  21. [quote name='zuzlikowa']Się robi!~Dzięki! ...a tę piszczołę zauważyłaś????...lata bidokowi koło już strapionego pycha...fe- niedobra piszczoła![/QUOTE] Aż się wróciłam stronę wcześniej co by tą piszczołę zobaczyc i co sie okazało - jest piszczoła :) - a ja sądziłam, że to blizna na pyszczolu
×
×
  • Create New...