-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
KROPKA PIĘKNA KUDŁACZKA - znalazła wspaniały dom !!!
Maruda666 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zaproszenie. Zapisuję sobie ślicznotę, taki większy puchaty kociak ;). Na razie wyjeżdżam na dwa dni - po powrocie coś wspomogę. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Maruda666 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
To Alice i dziewczyny są wielkie - ja miałam akurat tylko przypływ gotówki ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Maruda666 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Obiecałam 100, ale okazało się, że przyszły mi na konto pieniądze, których jeszcze się nie spodziewałam - więc poszło 150. Mały, do góry!! -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Maruda666 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Alice. Przeczytałam całość - miał psiak rzeczywiście farta, albo wiedział komu wpaść pod rower ;). Stałej deklaracji już chyba nie dam rady, ale jednorazowo coś prześlę. Trzymam kciuki oby zdarzył sie cud - może ktoś się zakocha, może jakiś domowy tymczas - on tak chce mieć swojego dużego. -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Maruda666 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chojrak na pierwszą :) -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Maruda666 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Trochę się ochłodziło, może faflunom będzie łatwiej :). -
Losieq, Traktorku - wielkie buziaki :loveu::loveu: starowinka dopłynął w końcu do spokojnej przystani :multi::multi:. Też się wypowiem co do picia wody, a co :evil_lol: - mój Cezar pił, odchodził, ja biegłam ze ścierką aby wytrzeć podłogę - on to brał za zaproszenie do wypicia jeszcze choćby odrobiny, znów odchodził, ścierałam, on pił .......w końcu go wyganiałam z kuchni ;) A przy zmianie wykładziny, z nosem przy podłodze odkryłam, że przez te lata jak był u nas, z jednokolorowej zrobiła się brązowa pręgowana:evil_lol::evil_lol:
-
Losieq, Traktorku - wielkie buziaki :loveu::loveu: starowinka dopłynął w końcu do spokojnej przystani :multi::multi:. Też się wypowiem co do picia wody, a co :evil_lol: - mój Cezar pił, odchodził, ja biegłam ze ścierką aby wytrzeć podłogę - on to brał za zaproszenie do wypicia jeszcze choćby odrobiny, znów odchodził, ścierałam, on pił .......
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Jestem ale mam i obowiązki. W końcu mam 4 dzieci w domu. I każdemu trzeba jakoś uprzyjemnić czas. [B]Diego gania z patykami i za piłką. Teraz wreszcie padł i śpi jak dziecko;) Natuś spał jak dziecko a teraz rozrabia jak Diego. Trufelek i Goya udają, że ich nie ma:D[/B] To nie zimne kraje, to Meksyk:D:D:D[/QUOTE] Jak dobrze sie coś takiego czyta :) :) -
[quote name='dar_ling']Wiecie co, tak przeglądałam sobie ostatnio forum i jak zobaczyłam początkowe zdjęcia tzn jak wyglądał Dropsik kiedyś a jak wygląda teraz to bez porównania po prostu. Na tym ostatnim zdjątku tak troszkę się zaokrąglił chyba, oby tak dalej!!! Bo same kości były :( Cieszę się, że trafił na Was dziewczyny :D[/QUOTE] On się chyba więcej niż trochę zaokrąglił ;)
-
Jak dobrze czytać takie wiadomości :multi::multi: ( mam na myśli zdrowie małej, nie mordowanie :evil_lol:, choć w razie czego dajcie znać - przyłączam się:mad:)
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
No tak, pieniądze :(
-
A wet nie brał wymazu z ucha ?- świerzbowca świetnie widać pod mikroskopem i całe badanie trwa kilka minut ( kilka lat temu miałam okazję pooglądać to paskudztwo przy okazji wizyty z moim kotem, widok niezapomniany - do teraz mnie otrząsa jak sobie przypomnę te ruszajace się stwory)
-
Trzymam kciuki z całych sił, Przyznam się , że mnie trochę ta cisza przeraża :(
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A marudź, marudź - o to chodzi :)
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Diegula przynajmniej nie masz juz choinkowych ozdóbek na uszku. Jeszcze trochę i anteny satelitarnej się pozbędziesz :evil_lol::evil_lol: Dziewczyny, zajrzyjcie proszę na bazarek dla Kory i Luny w moim podpisie - moje dziecko dało sie wreszcie namówić na zalogowanie na dogo i to jej pierwszy oficjalny bazarek ( wprawdzie pierwsze moje to ona robiła, póki ja się ni nauczyłam, ale to się nie liczy :evil_lol: ;) ) -
Nie ma to jak dobrze huknąć :evil_lol::evil_lol: Zajrzyjcie proszę na bazarek dla Kory i Luny w moim podpisie - moje dziecię dało się w końcu namówic do zalogowania na dogo.
-
Kamień z serca :sweetCyb: Jak udało Wam się ją znależć ?