Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Dzięki za zaproszenie. Zapisuję sobie ślicznotę, taki większy puchaty kociak ;). Na razie wyjeżdżam na dwa dni - po powrocie coś wspomogę.
  2. To Alice i dziewczyny są wielkie - ja miałam akurat tylko przypływ gotówki ;)
  3. Obiecałam 100, ale okazało się, że przyszły mi na konto pieniądze, których jeszcze się nie spodziewałam - więc poszło 150. Mały, do góry!!
  4. Jestem na zaproszenie Alice. Przeczytałam całość - miał psiak rzeczywiście farta, albo wiedział komu wpaść pod rower ;). Stałej deklaracji już chyba nie dam rady, ale jednorazowo coś prześlę. Trzymam kciuki oby zdarzył sie cud - może ktoś się zakocha, może jakiś domowy tymczas - on tak chce mieć swojego dużego.
  5. Zaglądają, zaglądaja, tylko nie zawsze pisać co mają ;).
  6. Na kaszel najlepszy okład z beniutka:evil_lol: Zuzię z tyłu, Lucusia z przodu ;) Zuzliku, zdrowiej!!!
  7. Dużo, duuuuuużo zdrowia dla Zuzlikowej - kto to widział w taką pogodę chorować ;) ?
  8. Trochę się ochłodziło, może faflunom będzie łatwiej :).
  9. Losieq, Traktorku - wielkie buziaki :loveu::loveu: starowinka dopłynął w końcu do spokojnej przystani :multi::multi:. Też się wypowiem co do picia wody, a co :evil_lol: - mój Cezar pił, odchodził, ja biegłam ze ścierką aby wytrzeć podłogę - on to brał za zaproszenie do wypicia jeszcze choćby odrobiny, znów odchodził, ścierałam, on pił .......w końcu go wyganiałam z kuchni ;) A przy zmianie wykładziny, z nosem przy podłodze odkryłam, że przez te lata jak był u nas, z jednokolorowej zrobiła się brązowa pręgowana:evil_lol::evil_lol:
  10. Losieq, Traktorku - wielkie buziaki :loveu::loveu: starowinka dopłynął w końcu do spokojnej przystani :multi::multi:. Też się wypowiem co do picia wody, a co :evil_lol: - mój Cezar pił, odchodził, ja biegłam ze ścierką aby wytrzeć podłogę - on to brał za zaproszenie do wypicia jeszcze choćby odrobiny, znów odchodził, ścierałam, on pił .......
  11. [quote name='Nes2009']Jestem ale mam i obowiązki. W końcu mam 4 dzieci w domu. I każdemu trzeba jakoś uprzyjemnić czas. [B]Diego gania z patykami i za piłką. Teraz wreszcie padł i śpi jak dziecko;) Natuś spał jak dziecko a teraz rozrabia jak Diego. Trufelek i Goya udają, że ich nie ma:D[/B] To nie zimne kraje, to Meksyk:D:D:D[/QUOTE] Jak dobrze sie coś takiego czyta :) :)
  12. [quote name='dar_ling']Wiecie co, tak przeglądałam sobie ostatnio forum i jak zobaczyłam początkowe zdjęcia tzn jak wyglądał Dropsik kiedyś a jak wygląda teraz to bez porównania po prostu. Na tym ostatnim zdjątku tak troszkę się zaokrąglił chyba, oby tak dalej!!! Bo same kości były :( Cieszę się, że trafił na Was dziewczyny :D[/QUOTE] On się chyba więcej niż trochę zaokrąglił ;)
  13. Ochłodziło się nareszcie, to będzie psiakom łatwiej
  14. Jak dobrze czytać takie wiadomości :multi::multi: ( mam na myśli zdrowie małej, nie mordowanie :evil_lol:, choć w razie czego dajcie znać - przyłączam się:mad:)
  15. No tak, pieniądze :(
  16. A wet nie brał wymazu z ucha ?- świerzbowca świetnie widać pod mikroskopem i całe badanie trwa kilka minut ( kilka lat temu miałam okazję pooglądać to paskudztwo przy okazji wizyty z moim kotem, widok niezapomniany - do teraz mnie otrząsa jak sobie przypomnę te ruszajace się stwory)
  17. Trzymam kciuki z całych sił, Przyznam się , że mnie trochę ta cisza przeraża :(
  18. A marudź, marudź - o to chodzi :)
  19. Diegula przynajmniej nie masz juz choinkowych ozdóbek na uszku. Jeszcze trochę i anteny satelitarnej się pozbędziesz :evil_lol::evil_lol: Dziewczyny, zajrzyjcie proszę na bazarek dla Kory i Luny w moim podpisie - moje dziecko dało sie wreszcie namówić na zalogowanie na dogo i to jej pierwszy oficjalny bazarek ( wprawdzie pierwsze moje to ona robiła, póki ja się ni nauczyłam, ale to się nie liczy :evil_lol: ;) )
  20. Nie ma to jak dobrze huknąć :evil_lol::evil_lol: Zajrzyjcie proszę na bazarek dla Kory i Luny w moim podpisie - moje dziecię dało się w końcu namówic do zalogowania na dogo.
  21. Zapraszam na bazarek kosmetykowy - moje dziecię debiutuje na dogo a ja dawno temu obiecałam pannom bazarek. Zajrzyjcie proszę, podnieście :) Link do bazarku - post wyżej.
  22. Kamień z serca :sweetCyb: Jak udało Wam się ją znależć ?
×
×
  • Create New...