[quote name='Kapsel']Dziewczyny i co z tym bazarkiem? Przed chwilą wróciłam z Poznania, lecę pytać Soni czy się zgodzi zrobić :razz:[/QUOTE]
Kapselku, Sonka będzie dopiero jutro - zadzwoniłabym, ale jest na jakimś koncercie i nie odbiera. Wczoraj w nocy wstępnie pytałam, przez sen odpowiedziała, że tak