Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Akacha, jak będą problemy ze ściągnięciem czy jakieś pytania, sonek666 napisze do Ciebie na pw. Ale to dopiero jutro.
  2. Bumelku, do góry!! Pokazuj się, ściągaj ludzi :)
  3. Do zrobienia bazarku namówię Sonke - ale będzie dopiero w środę. Idzie jej to szybko i ma dziewczyna talent jeżeli chodzi o zdjęcia i ogólną ,,oprawę " :). Ja będę mierzyć, podawać ( na czas robienia bazarków jestem takie przynieś, podaj, pozamiataj ;) i podnosić. Jeżeli ktoś ma jakieś fanty porszę zdjęcia na [email][email protected][/email]
  4. Biedna smutna mordka :( Jeżeli tylko będzie szansa na hotelik, postaram się jakąś stałą zadeklarować. Inaczej pomóc nie mogę.
  5. Coś tu cichutko się zrobiło u Szczylka :cool1: Cioteczki zawzięcie walczą na jajecznym babarku :evil_lol: Szczylu, informuję Cię, że Twoje jajca idą jak świeże bułeczki :evil_lol: Zostało tylko dziewięć cegiełek - mamy wiec 105zł :multi::multi::multi:
  6. Trochę z opóźnieniem, ale posłałm wreszcie sierpniowo - wrześniową deklarację dla Lenki. Co do tych leków - wiadomo co jej pomaga? Ktoś wie co ona w tej chwili bierze?
  7. Przelew od sonek666 dopiero co poszedł - napisała, że od sonek666 i będzie z mojego konta ( Danuta R).
  8. Czyli nie wiadomo co ona w końcu bierze? Może były by jakieś tańsze ludzkie odpowiedniki? Mam trochę Nootropilu - chyba z początku to też brała.
  9. ,,Spzedam jajka" - świetne :evil_lol::evil_lol: :evil_lol: Dziewczyny, tylko dajcie jutro jakąś krótką instrukcję co do tych cegiełek - nie robiłyśmy jeszcze takiego bazarku z Sonką. Jakiś wstęp, potem zdjęcie - i to zdęcie jest cegiełką rozsyłaną do kupujących. Tylko nie rozumiem z tymi cenami - za cegiełkę różne ceny? A może by takie duże jajo podzielone na kawałeczki do wykupu po 5 zł - Szczyl sprzedaje zbędne klejnociki po kawałku? Komu klejnocik? ;);)
  10. [quote name='Kapsel']Dziewczyny i co z tym bazarkiem? Przed chwilą wróciłam z Poznania, lecę pytać Soni czy się zgodzi zrobić :razz:[/QUOTE] Kapselku, Sonka będzie dopiero jutro - zadzwoniłabym, ale jest na jakimś koncercie i nie odbiera. Wczoraj w nocy wstępnie pytałam, przez sen odpowiedziała, że tak
  11. Może to głupie, ale patrząc na zdjęcia uśmiechniętej Berty popłakałam się ( z radości).
  12. Kapselku, ja ostatnio tylko z doskoku ( dziecko mi kompa okupuje ;) ). Do sterylki na pewno się dołożę. Jutro zapytam Sonkę o bazarek cegielowy - może będzie mieć jakiś pomysł. Ma teraz czas to może się za to zabierze.
  13. Też niecierpliwie czekam na odpowiedź, co bierze Lenka?
  14. Zagladam co u Szczylka słychać. I dobrze słychać - brzucho się zaokrągla i nawet już ktos o niego pytał :)
  15. Podobnie brzmiałoby może też Teno, Reno, jak Henio to i Zenio:evil_lol: Nie wiem co do niego pasuje :shake:
  16. Henio jest całkiem, całkiem. Ja ma kota Ryśka a po sąsiedzku boksera Zenka:evil_lol:
  17. Na tym przedostatnim zdjęciu, zauważyłyście jakie one są od tyłu podobne do siebie :evil_lol: Czy wszystkie bernardyny mają białe ogony?
  18. Bimuś, siedż na tyłku i ciesz się :) :)
  19. Już dziś koniec bazarku, z którego 1/3 dochodu będzie dla Prado - zapraszam. Może jeszcze ktoś coś sobie wypatrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/1907...sierpnia-22.00[/url]
  20. Już jutro koniec bazarku, z którego 1/3 dochodu będzie dla Nera - zapraszam. Może jeszcze ktoś coś sobie wypatrzy http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fant%C3%B3w.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00
  21. Też umieram z ciekawości - jak można tak gnębić stare ciotki???
  22. Trzymam kciuki za Pusię. Może juz coś wiadomo?
  23. Wygląda na to że Klub Dinozaurów bierze w opiekę Szczyla - też się wpisuję ;)
  24. Oj, Trini, z kotem trzeba ostrożnie ;). Trzymam kciuki, za zgodę w rodzinie :).
  25. Czekamy na wrażenia Bimusia z podróży :).
×
×
  • Create New...