-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
No i zmieniłaś avaterek, uwielbiam go. :)
-
Zdjęcie najlepsze, bardzo mi się podoba. :) [url]http://img845.imageshack.us/img845/5677/img0069vb.jpg[/url] Zachwyt. [url]http://img855.imageshack.us/img855/6198/img0312ks.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Niedźwiedzia. :diabloti: [url]http://i1050.photobucket.com/albums/s419/Abietis/DSC_0305_zps5e977744.jpg[/url] Cudowne fotki, wspaniała modelka. :)
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
phase replied to winter7's topic in Już w nowym domu
[quote name='winter7']Wizyta w Sopocie ustalona na jutro na godz.12. jak tylko się czegoś dowiem, to będę pisać :)[/QUOTE] Zaciskam mocno!! I czekam z niecierpliwością na wieści. :) -
Jaki bałwanek. [url]http://imageshack.us/a/img836/2663/img3731ix.jpg[/url] :) Cudowna. :loveu:
-
Dżamal po kastracji jedzie do DT.
-
Uwielbiam Twoje psiaki! [url]http://img838.imageshack.us/img838/9455/furyo17022013.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dino jest baardzo przystojny. :) I fajną ma obróżkę, super, że dostał spacerek. :)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0-7cnXi2P7U/USEhfBZlg2I/AAAAAAAAEy4/IkUHhX8RsCA/s640/DSCF6765.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--baeifRx2G4/USEhg-ovevI/AAAAAAAAEzE/j1AR6mSUY54/s640/DSCF6768.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-L_wG7gvLh4M/USEhhZkuKbI/AAAAAAAAEzM/RWy3fhrPrnA/s640/DSCF6769.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GnNBe9QeYH4/USEhhmhqJpI/AAAAAAAAEzU/7MLZ2E9XDj4/s640/DSCF6771.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KHQ8Ga8-1SQ/USEhiYZpcHI/AAAAAAAAEzc/eXQaD7MNXsA/s640/DSCF6773.JPG[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']Ciacho wygląda smakowicie :) I ładna różyczka :loveu: Suuuuuuuuuuuuper :) Byliśmy na innym basenie niż zawsze ;) Trochę dalej kilometrowo niż "nasz", ale bardziej wypasiony :grins: Theoś się tak wyszalał w wodzie, że zasnął jak tylko położyłam go w łóżeczku :D[/QUOTE] Różyczka-walentynkowa od Mareczka. :oops: Chociaż dla mnie Walentynki to zwykły dzień.. Ciacho to bardziej tort, ale zrobiłam nie z 4 ale z 2 warstw. No i to cappuccino, naprawde pyszne, nie za słodkie, nie za nie słodkie. :evil_lol: Łoo no to super! :) Może będzie drugim Phelpsem. :cool3::hmmmm: No ja przyznam, że ostatnio zbytnio ruchu nie miałam, więc się wyyyyymęczyłam.. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oZ850BzglPQ/USEhcc-WneI/AAAAAAAAEyU/mwuQzyBwUy8/s640/DSCF6758.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5Ffz0p1Orh8/USEhdV_z5RI/AAAAAAAAEyg/gPQYFDjHd9Q/s640/DSCF6759.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nszQl08tWCA/USEhdfS46aI/AAAAAAAAEyc/opxVp0iFi0w/s640/DSCF6761.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QSWz-Y58mYk/USEheHJLoaI/AAAAAAAAEys/L2Jr5o6kcL4/s640/DSCF6762.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ra9oNITfN3s/USEhfGcPdaI/AAAAAAAAEy0/6W1kUzhh33o/s640/DSCF6763.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-slSKjrDnqWI/USEhTQ47k2I/AAAAAAAAExc/9Jdg3ZETXbw/s640/DSCF6747.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0u8zPq4eB10/USEhUZmKipI/AAAAAAAAExk/N7p6f9zwlRk/s640/DSCF6751.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Rkcz_1i1p0k/USEhVxDYtUI/AAAAAAAAExs/Q-ATiYl98uI/s640/DSCF6754.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uoimy6LPK7A/USEhWm3_ZcI/AAAAAAAAEx0/uonEY25uCV0/s640/DSCF6755.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hvWVrJuGasQ/USEhZIkWLFI/AAAAAAAAEx8/TMvN-aOLKzk/s512/DSCF6756.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Sp42XGt-34g/USEhNNk-nzI/AAAAAAAAEw0/Ca4QHHw_FmY/s640/DSCF6740.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YxPxAJ7t3HY/USEhNdtcwsI/AAAAAAAAEw8/WjVeOHeiEG4/s640/DSCF6741.JPG[/IMG] Nie ma to jak dziadek. :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xMbbZQPTKjc/USEhPWQ9q-I/AAAAAAAAExE/mxjITky0g_0/s640/DSCF6744.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-P4gcj-unl3g/USEhQj7FeoI/AAAAAAAAExM/-7yo8wYGAlM/s640/DSCF6745.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DcOy_u1WaVU/USEhRzp8XqI/AAAAAAAAExU/i4fKMay7pGo/s640/DSCF6746.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6sVb5BW0FVE/USEhEK673hI/AAAAAAAAEwI/doX_1pKIczY/s640/DSCF6733.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-khzGSQc22hw/USEhGmCBEiI/AAAAAAAAEwU/aTC1IGKhJhA/s640/DSCF6734.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RNI4ec5o-XI/USEhG1izfmI/AAAAAAAAEwY/II-FurU0zDE/s640/DSCF6736.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_l9ZcU0DKcU/USEhKbahm5I/AAAAAAAAEwo/60VrOqOB71E/s640/DSCF6737.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-K4linnPRZ8Y/USEhKGKVzyI/AAAAAAAAEwk/LMVvCXCUTSg/s512/DSCF6738.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DWizlzp8kTI/USEg905ORbI/AAAAAAAAEvs/T1Mh-e0PqLE/s640/DSCF6725.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pr04_acM7As/USEhZfaKgzI/AAAAAAAAEyM/LXGREXG-M-0/s640/DSCF6726.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2hrEzGq_0-A/USEhAr_JFXI/AAAAAAAAEv0/p--jaN0BFCQ/s640/DSCF6730.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iwBUZ8aLKIc/USEhBNp0fCI/AAAAAAAAEv8/uqoa_OHXanU/s640/DSCF6731.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ygFrn4aep_4/USEhD-bLvII/AAAAAAAAEwE/cXkxwTrRUJ0/s640/DSCF6732.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CexicHSOWp0/USEg6Q50MuI/AAAAAAAAEvE/FmZVt6UewdE/s640/DSCF6714.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cOJGaO1GcMA/USEg8EydGJI/AAAAAAAAEvM/qmP2UC_NIGQ/s640/DSCF6716.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FuDS6a-S5f4/USEg8cWWJPI/AAAAAAAAEvQ/Bf_qtUxDENM/s640/DSCF6717.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-D5UzaQzBWEo/USEg8t8g5QI/AAAAAAAAEvU/21niXIG1s-w/s640/DSCF6722.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fEtGgGReLEk/USEg9UaJXiI/AAAAAAAAEvk/Z4L1lPC3pJc/s640/DSCF6723.JPG[/IMG]
-
[quote name='Ty$ka']Pozdrów Babcię ode mnie :) Trzymajcie się :loveu:[/QUOTE] Dzięki Ty$ka. :calus: [quote name='magdabroy']Też była dziś na basenie :grins: Jak tam babcia?[/QUOTE] Ufff, babcia czuje się lepiej niż po ostatniej chemii, więc na razie odpukać, jest OKej. :) Łooo i jak było? :) Marek chce znowu za granicę jechać.. Buuuuuu. No mamy, mamy jakieś gniotki. :eviltong: Ostatnie moje ciacho. :grins: Było deliszys. :grins: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7wW66cg_29I/USEg3UHzeqI/AAAAAAAAEuU/iRHTHWRQEWs/s640/DSCF6703.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TtsI1oAOgA8/USEg3valQBI/AAAAAAAAEuc/LbQEJHv_Km8/s640/DSCF6704.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gZicNw-ZptM/USEg4GoIzRI/AAAAAAAAEuo/S3uPPbXQvS8/s640/DSCF6706.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S0liMRf4noo/USEg5lnKP-I/AAAAAAAAEu4/6HyZ0hw6tNg/s512/DSCF6710.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J-q1fQYGXzs/USEg3UNW9xI/AAAAAAAAEuY/r3nymugF1ok/s512/DSCF6705.JPG[/IMG]
-
Czarna jak smoła. :) Akurat na tamtym zdjęciu jak dla mnie to chyba troszkę za chuda, ale jak dasz rade zrób więcej zdjęć, by lepiej ocenić. :)
-
WSZYSCY uśmiechnięci. :) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo%20dzieciaki%20c%2085dni/DSC09727.jpg[/url]
-
Bardzo szkoda psa...Oby do schroniska nie trafił, chociaż hodowcy pewnie na ta nie pozwolą..
-
Ej no co tak mało. :mad:
-
Uchole. [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0103_zpsbc478f39.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Przepiękny!!!! [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/tewe_zps32eb234b.jpg[/url] Wiadomo czemu szuka domu?.
-
Mam nadzieję, że to już ten jedyny domek i mała będzie do końca swoich dni szczęśliwa. ;) Powodzenia Blondi!