-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
phase replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tytuł można troszkę zmienić, w końcu już chociaż sunieczka ma imię. :) -
No to brawo!! :):) Ja też jakoś wolę nie ryzykować ściągać, baardzo rzadko co to robię, nie jak w LO czy gimbnazjum. :evil_lol:
-
Sonia taka słodziutka jest z ta piłką. :)
-
Sieeeeeema. :grins:
-
[quote name='magdabroy']Wiesz mi nie chodzi o to czy pies z rodo czy bez ;) Tora jest moim pierwszym psem z rodo, zawsze miałam psy w typie ONków ;) Bardziej boję się psychiki takiego psa :roll: Wiem, że są wolontariusze, którzy mogą coś o psie powiedzieć, ale... Taka osoba nie zagwarantuje mi w 100% jak się pies zachowa :shake: Jednak jak mam psa od szczeniaka, to jestem w stanie bardziej przewidzieć zachowanie psa ;) A na DT się nie nadaję, bo jakby pies do mnie trafił, to już bym go nie oddała :loveu:[/QUOTE] Nie, nie, nie miałam na myśli, że akurat z rodowodem musi być, źle napisałam.. No pewnie, że tak, ja nawet wychodząc z Gosem ponad 3 lata znając go i tak nie mam gwarancji, że w domu nie nabroi czy znowu nie wróci z adopcji bo "był agresywny wobec właściciela". A znajdą się w schroniskach i szczeniaczki ONki. :cool3: A będziesz kiedyś jeszcze adoptować/kupować psiaka? Czy tylko Tora i Lumpek.
-
No właśnie, najpierw rozmowa z mamą, a potem będziemy myśleć co dalej. :)
-
Jeny, jaka ona jest słodka na tych zdjęciach. Jak szczenię. :loveu:
-
Świeżutkie. :grins: Reklama jogurtu. :diabloti: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sABmaN8YEvY/USYcHxqNfDI/AAAAAAAAE2U/-C8ytDZnT_4/s640/DSCF6781.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UhTWIQaIb5o/USYcHyxPEVI/AAAAAAAAE2M/omOdaTW2_pA/s640/DSCF6784.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bbPCCgy9woI/USYcIObL19I/AAAAAAAAE2Q/JtYwOFs5tMY/s640/DSCF6785.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pgs-PNLIVco/USYcItzIzII/AAAAAAAAE2c/EC01k_6hvKY/s640/DSCF6787.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gnPcxZQ7sG0/USYcJYWoeVI/AAAAAAAAE2o/kCAU_8g6Dbg/s640/DSCF6788.JPG[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']Kurcze, czasem żałuję, że nie poszłam do schronu i nie wzięłam psa w typie ONka ;) Ale jak tak pomyślę dłużej, to chyba troszkę bałabym się mieć w domu psa po przejściach :oops: A tym bardziej teraz jak mam w domu niemowlaka :roll:[/QUOTE] Kiedyś był u nas i rodowodowy, a jeszcze w ciepłe dni to i taki Bary czy Reks był. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-f82WBeyd3fU/Ty2KQZzyoXI/AAAAAAAAGXs/uwGXQRpYNEU/s640/DSC02522.JPG[/IMG] REKSIK [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UL_MyjN3KGU/TrbQ5Mn7CfI/AAAAAAAACO0/nTTxVnXdIgU/s640/DSC01177.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nJula_1zV1Y/TrbQ7cawIGI/AAAAAAAACPI/66zbR6vgHbA/s482/DSC01183.JPG[/IMG] A także taki ONek (Dyzio )w wersji kiszonkowej. :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yAt-YFIi8-o/T7FXKOZjYoI/AAAAAAAAIEQ/pKYEdtaBW4c/s640/IMG_4639.JPG[/IMG] No właśnie najbardziej to chyba o Theosia chodzi; ale zawsze można dać DT. :cool3: [quote name='Ty$ka']Hej :) Myślę, że podjęłaś właściwą decyzję z tymi studiami :). A myślałaś, by w razie "w" iść w kierunku podobnym, coś przyrodniczego czy raczej będziesz celowała w zupełnie co innego? ;) Jaka piękna róża :loveu:[/QUOTE] Cześć. :) No właśnie szczerze to nie wiem jeszcze jak coś gdzie pójdę, poszłam na leśnictwo z myślą o pracy (w ogrodzie zoologicznym, zoo, ratować dzikie ptaki). Ale też farmaceutyka mnie interesuje. Na razie jeszcze jestem tu, więc niby nie myślę, co będzie, ale patrząc na te zajęcia, godziny, itp.. To ciężko będzie. Różyczka to od Marka, na walentynki dostałam i jeszcze stoi. :crazyeye: Dopiero zaczyna powolutku więdnąć, więc jeszcze dziś na noc w wodzie ją zostawię.
-
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
phase replied to phase's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Mariuszka, chociaż jak ostatnio mnie długo dosyć nie było u Gosa to znowu się nie słuchał. Studiuję i nie mam łatwo, więc niestety ubolewam nad tym. W sobotę mam nadzieję, że pojadę, więc może fotki będą, no i oby jakoś Glut się zachowywał.. -
[quote name='Ty$ka']Hehe... to ja inaczej. W ogóle u mnie zeszyt to ma więcej moich treści i jakiś piosenek aniżeli lekcji :lol: A pamiętnik kiedyś pisałam, owszem - gdzieś tam leży... Ale brakuje mi systematyczności ;P Hehhe... zezolek :D Coś Ty, ja spaść bym nie pozwoliła ;P. To są pozory przez jego grrrrrube futro. (Już współczuję sobie linienia :P) On w lecie wygląda jak 7nieszczęść: łysy, chudy... Jednak zimowe futro + jego masywna budowa ciała (nie to co Milka) powodują, że optycznie zwiększa objętość ;]. [/QUOTE] Ja jakoś lubię pamiętnik, też przez ten remont, przez zajęcia może nie napiszę czegoś, ale czasem dobrze tak się rozpisać i zrzucić z siebie co ma się do powiedzenia. W szkole czy w czasie nauki zawsze nagle znajdzie się coś do roboty. :evil_lol: Aaa no właśnie, tak myślałam, że on tak zbudowany jest, ale wolałam się upewnić. :)
-
LABEK w kolczatce na łańcuchu....juz w swoim wymarzonym domku!!
phase replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Boże święty i jeszcze nie kolczatce!!! A już wiadomo dokąd chcecie zabrać psa (ma jakieś imię)?. -
[url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/panna%2027mies/DSC00001.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: śnieg im nie straszny. :)
-
Przezroczysty Borys - depresja. Już w domu w Londynie
phase replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Borysiątko cudowne i widać, że szczęśliwe!! :):) -
Monioo, a czemu psiak nie mógłby siedzieć w domu?.
-
A pewnie! Dogadzaj sobie. :) [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/20130218_203140_zps0abc54b6.jpg[/url] :evil_lol:
-
[url]http://img266.imageshack.us/img266/6100/201302202.jpg[/url] jaka pewna siebie. :cool3:
-
Ja w zeszytach to pisze sobie jakieś przysłowia, czy krótkie tekściki w piosenek, ale pamiętnik ciągle mam. :oops: Ale ma wielkie gały. [url]http://img853.imageshack.us/img853/5985/p1100426z.jpg[/url] :shocked!: A Enduś to taki grubiutki, czy po prostu taki jest? [url]http://img802.imageshack.us/img802/6489/p1100469p.jpg[/url]
-
[quote name='Sonka95']Ale fajny psiak :loveu: a to piesek czy suczka ? [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-CcrMIE9A4V4/USE-w7js1bI/AAAAAAAAL_Q/tRjIak6zDSQ/s640/DSC_0463.JPG[/URL][/QUOTE] Psiak. [quote name='Ptysiak']Cześć Żabunie :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-CcrMIE9A4V4/USE-w7js1bI/AAAAAAAAL_Q/tRjIak6zDSQ/s640/DSC_0463.JPG[/URL] co to za cudeńko?[/QUOTE] Heja. :loveu::loveu: Takie właśnie cudo ktoś przyprowadził do schroniska. :( Pewnie szybko znajdzie dom, ale patrząc na Nutę, która tez jest cudna a czeka na dom już ponad bodajże 2 lata, to już tracę nadzieję, że "rasowce" szybko idą do adopcji. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e98DaCZsBdA/TWAdZnKdWpI/AAAAAAAACQ0/1BbZLE8OXdM/s640/DSC_0530.JPG[/IMG] [quote name='Patik']Witamy :D Ja ją/jego chce cudowny/a :loveu:[/QUOTE] Cześć. :) Nawet Markowi go nie pokazuję, bo pewnie od razu chciałby jechać do schrona, a jak proszę, by pojechał ze mną do Gosa, to "nieee, nie mogę, bo..", "Aguś nieee, śpię jeszcze...", "Kochanie chory jestem..." :shake::diabloti: [quote name='Błyskotka']Miłego dnia :)[/QUOTE] Dziękujemy pięknie, wzajemnie. :) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4y_PI8SiLew/USX6Z3HqfDI/AAAAAAAAE04/EDWpNcmVvfc/s640/DSCF6779.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Zj6vuA55Gko/USX6WRlvKWI/AAAAAAAAE0Y/i2wDJL-KIZk/s640/DSCF6774.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gg8N7brdEKo/USX6XvF8HsI/AAAAAAAAE0k/ESmEWumAE7Y/s512/DSCF6777.JPG[/IMG]
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-CcrMIE9A4V4/USE-w7js1bI/AAAAAAAAL_Q/tRjIak6zDSQ/s640/DSC_0463.JPG[/URL] ładny/a :loveu:[/QUOTE] Piesio, dostarczony do schroniska.. [quote name='Ty$ka']Tylko jakieś takie niepewne swego losu :([/QUOTE] Jak taki "malec" ma się odnaleźć w schronisku. :( Na razie na kwarantannie siedzi, więc dopiero za 2 tyg. będzie można z nim wyjść, sprawdzić go. [quote name='Angi']z jakiego schroniska to cudo? :lol:[/QUOTE] Z "mojego", Olsztyn. ;) Zapraszam. :cool3: [quote name='rashelek'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-CcrMIE9A4V4/USE-w7js1bI/AAAAAAAAL_Q/tRjIak6zDSQ/s640/DSC_0463.JPG[/URL] chyba muszę się przejść do A., bo jakieś toto do Cekina z ryła podobne bardzo :crazyeye: :lol: Jak tam na uczelni? :)[/QUOTE] Wpadaj, zabieraj. :grins: A no jakoś.. Na razie staram się nie myśleć, bo jak zaczynam to źle to wychodzi. Przedmioty są straszne, nudne, nie idzie się nimi interesować, no i plan koszmarny, jeszcze gorszy niż w pierwszym semestrze. Tak jak Alina (kalyna), jeśli nie uda mi się, to trudno, przynajmniej spróbowała, żałować niczego nie będę. I zacznę pracować, a od października nowe studia, nie wiem jeszcze co, bo na razie jestem tu na leśnictwie jeszcze. :) No i tak mam zajęcia, że we wtorek kończę po 19. W środę po 18, w czwartek od 7 marca będę kończyć po 19 i w piątek po 17. :roll:
-
[quote name='Sonka95']Oj tak ja chce już wiosnę :D [/QUOTE] Ja ostatnio już się łudziła, że koniec zimy, a na drugi dzień jak nas zasypało.... I tak do dziś. :placz:
-
Heja. ;) I jak dziś?. Hmm, właśnie nie mogę doczytać, czy masz egzamin, czy już poprawki, ale nie możesz walczyć, by mieć komisyjny egzamin?. Bo u mnie tak jest, ale już nie próbowałam.. Ja to mam tak, że czasem siedzę nad tymi książkami, uczę się a i tak mi wchodzi 5% tej całej nauki. :shake: Widzę, że mamy podobne plany, jeśli się studia nie udadzą. Tylko, że jeszcze nie wiem czy poszłabym na zaoczne czy jak teraz..