Hej dziewczyny. :)
U mnie mróóóóóóóóóóz. :shake: Dzisiaj siedziałam od 12 do 19 na uczelni, padam.... Jeszcze muszę zrobić sprawozdanie z mikrobiologii. Może ma ktoś jakąś książkę z mikro?
Zaliczyłam pierwsze koło z fizyki jakoś 1 z 4 osób. :multi::multi::multi: Na razie idzie niby do przodu.. Ale nauki full. :shake:
Żabcia dobzie, ale to wredne i szczekające, jak śpi to takie słodkie. :grins::diabloti: