Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Przerwę to sobie od dogo zrobiłaś niezłą. :eviltong: leniwe Cudaki. :loveu::loveu::loveu:
  2. Wasze zdjęcia są fenomenalne, widać na nich tą współpracę i miłość. :) Bardzo lubię tu wchodzić.
  3. Hej dziewczyny. :) U mnie mróóóóóóóóóóz. :shake: Dzisiaj siedziałam od 12 do 19 na uczelni, padam.... Jeszcze muszę zrobić sprawozdanie z mikrobiologii. Może ma ktoś jakąś książkę z mikro? Zaliczyłam pierwsze koło z fizyki jakoś 1 z 4 osób. :multi::multi::multi: Na razie idzie niby do przodu.. Ale nauki full. :shake: Żabcia dobzie, ale to wredne i szczekające, jak śpi to takie słodkie. :grins::diabloti:
  4. [quote name='leónowa'] jak tu sie oprzeć takim pyszczkom? [/QUOTE] Ciężka sprawa. :lol:
  5. Weź te foty bo zimno. :diabloti: puppy. http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0269_zps6b7ab229.jpg :loveu::evil_lol:
  6. Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam. :):new-bday::BIG:
  7. Faktycznie ma futro. :crazyeye: [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01223_zps9bbf849c.jpg[/url] [quote name='dOgLoV'] killing :lol: [IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01229_zpse4e556b2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01230_zps43325d3d.jpg[/IMG] :lol:[/QUOTE] :roflt::roflt:
  8. Piękne stworzenie. [url]http://foto.moon.pl/zdjecia_d/76999.jpg[/url] :loveu:
  9. Już 7 lat? :crazyeye: Wszystkiego najlepszego! Zdrówka, zdrówka, zdrówka! :new-bday::new-bday::BIG::BIG:
  10. Tą niebieską piłkę z czymś różowym na środku też miałyśmy. :grins: I ona piszczała. Bardziej ja się nią "bawiłam" niż Żaba. :diabloti: [url]http://img812.imageshack.us/img812/5057/1042705.jpg[/url] Ziiiiiiiiiiiiiiimno. :placz: [url]http://img441.imageshack.us/img441/225/zdjcie2690.jpg[/url]
  11. Tak jak pisałam, wysłałam wczoraj 15 zł na Tymonka (z konta Marek Głosek). ;)
  12. [quote name='Nina25']Hej.Moge dac dt jakiejs suni,ktora jest sprawdzona do psow i wiadomo,ze nie bedzie w stosunku do nich agresywna,jak sie przyda to prosze pisac.Chce pomoc.Mieszkam w woj.lubelskim w okolicach Zamoscia.[/QUOTE] Możesz tutaj jeszcze napisać. [url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/937-Domy-tymczasowe[/url]
  13. Hej, co tam u Was dziewczyny?.
  14. I jak, był odzew w sprawie suni?.
  15. Dante jak zwykle piękny, robiący ogromne wrażenie. :)
  16. Hej pięknotki. :)
  17. Heja, gdzie się podziewacie?.
  18. Ale Was wcięło...
  19. phase

    Vigo :)

    Uwielbiam go. :loveu::loveu::loveu:
  20. Cisza jak makiem zasiał....
×
×
  • Create New...