-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-faKJL7zx5Vo/UUSrSjRFX0I/AAAAAAAAFVQ/5gRtioTIW3w/s640/DSCF7296.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PQmNDTFZUSY/UUSrTeznvrI/AAAAAAAAFVY/sxyUHZnLYoU/s640/DSCF7299.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qwW2V8ycTDc/UUSrT-btcsI/AAAAAAAAFVg/rJDVCZG4UxU/s640/DSCF7300.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_c5hlLvq8oY/UUSrUchAliI/AAAAAAAAFVo/EFMSMKIDYWA/s640/DSCF7301.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WflSxjh5iUY/UUSrWTTmK3I/AAAAAAAAFV8/4SiPwVNoCKc/s640/DSCF7304.JPG[/IMG]
-
Nikt do nas nie zagląda. :( Zajęliśmy 4 miejsce, padam na..... twarz. Tak grałam, że aż od piłki siniaki, normalnie aż byłam zarumieniona, kiedy ratowałam piłkę a ludzie mi klaskali. Fajnie było pograć i (mam nadzieję) trochę schudnąć. :diabloti: Z Kają. :loveu: To jest tak świetna sunia! W typie labka, ma tyle energii, że o Cię Panie. Sobie gadamy. :grins: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3Ji1I9rSFE8/UUSrPwDQE4I/AAAAAAAAFU8/f2s_34CSZtk/s512/DSCF7291.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yPi2j1QG7vE/UUSrQNKppfI/AAAAAAAAFUw/tP6IGsxn61c/s512/DSCF7292.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3SRejUNdP2A/UUSrQLLNoSI/AAAAAAAAFU0/rm8Tzia8zuE/s512/DSCF7293.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-J0hIvbARxXc/UUSrQ-4aqEI/AAAAAAAAFVA/frgfSVtvvkw/s640/DSCF7294.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8O_zxWx-WFs/UUSrSCubhLI/AAAAAAAAFVI/zuSM5RsyyBc/s640/DSCF7295.JPG[/IMG]
-
Do takiej pięknej galerii aż szkoda nie zaglądać. :) Zdjęcia Twojego autorstwa? Bardzo piękne.
-
Proszę od cioci phase wymiziać Sonieczkę i powiedzieć, że jest jedną z moich ulubienic. :loveu:
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
phase replied to bira's topic in Foto Blogi
Jak tu ślicznie. :) [url]http://images44.fotosik.pl/629/43373c853ddbc6a4med.jpg[/url] :evil_lol: -
Zaglądam do Ciebie Rinusiu....
-
Podziwiać, podziwiać i podziwiać piękno. :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-BVXmpLg3pT4/UUREXLkWvnI/AAAAAAAAAXI/VpaVwJGKlS0/s965/DSC00315.JPG[/url]
-
Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!
phase replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ten nasz Lisio jest naprawdę cudny! I wcale jak widać nie musi być rasowy, a żeby skraść nie jedno serducho. -
Siema dziewczyny. :) Bidna Mika. :shake: Pańcia nie dobra! :diabloti: [url]http://img834.imageshack.us/img834/2701/201303151.jpg[/url]
-
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
phase replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, oby niedługo była wiadomość, że pojechał do DS. :) -
Coś pięknego. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Hl3ZJ9Til3U/UTtHEzfK7aI/AAAAAAAADIE/e0tDnZwfUnQ/s640/DSC_0575.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jak pięknie. :loveu: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0074_zps53e1ced0.jpg[/url] [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0063_zps3dd6247f.jpg[/url] :evil_lol: No ten banerek macie super!! -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
phase replied to bellatriks's topic in Border Collie
[quote name='majgra']prosze o wiecej info o Denim wrzuce go Fb na bordery sos albo link ze schronu[/QUOTE] Niestety to wszystkie info. Psiak jest od niedawna. Ale nr kontaktowy dam: schronisko dla zwierząt Olsztyn,526 82 15 -
Oj biedna. :(:( :calus:: Trzymaj się!
-
Taaa szczeniaczek, jak wydrze japkę to można ćwiczyć swoją cierpliwość. :diabloti: A ja siedzę na Gronitach jutro o 9 jedziemy do Gietrzwałdu na ten turniej. Oprócz dobrego towarzystwa są tu jeszcze 2 sunie , więc jest dobrze.:grins::)
-
Proszę. :) [video=youtube;rlOwMCiH7lc]http://www.youtube.com/watch?v=rlOwMCiH7lc&feature=youtu.be[/video]
-
[quote name='Sonka95']Ooo filmiki chętnie obejrzę :)[/QUOTE] Już ładuje się. :)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
phase replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Pamiętamy i czekamy.. -
[quote name='Sonka95']Trzymam mocno kciuki :) i widzę , ze u was nie potrzeba zmywarki , bo wykonuje to Żabcia :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-IEMEK9cgt20/UUM7MgwRwLI/AAAAAAAAFSI/GqK_PM6niZE/s640/DSCF7224.JPG[/URL][/QUOTE] Chociaż do czegoś się przydaje. :evil_lol: Mam jeszcze 2 filmiki, na jednym Żabcia w sumie nie wiem co robi, a na drugim drażni kapcia. :diabloti:
-
[quote name='anetaa200'][FONT=arial black]Kochani moja koleżanka poprosiła mnie o pomoc ... W miejscowości Ryki przybłąkał się do niej piękny owczarek niemiecki ... Szukamy mu domku na tymczas lub stałego ... Niestety nie może mu pomóc ponieważ posiada już psa , dlatego też potrzebny jest mu dom na cito inaczej trafi do schroniska ... Pies jest bardzo łagodny wręcz lgnie do ludzi... [/FONT][IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/xnzvo8.jpg[/IMG][/IMG][/QUOTE] [SIZE=1][znaki.........][/SIZE]
-
[quote name='Klaudia&Aza']Dzieńdoberek:)[/QUOTE] Hej. :):):)
-
[quote name='Natalisko']A Wektor ? Nic a nic ?[/QUOTE] Ma coś z labka wg mnie oczywiście. ;)