[quote name='Ptysiak'][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KkaPHwTEfyg/UVa_9nuG2nI/AAAAAAAAIK8/Z3fM_tpqAuw/s662/IMG_0068.JPG[/IMG][/QUOTE]
Dziękujemy, wzajamnie. :)
[quote name='Ty$ka']Helios :loveu: Trzymam kciuki, by w końcu znaleźli swoje domki.
Wesołych, rodzinnych i ciepłych świąt :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję i dziękuję Tyśka. :)