-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Patrzę na te fotki i się zachwycam. :loveu: Oj pojechałabym sobie nad morze.. jedno z najpiękniejszych zdjęć Theosia. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/WEB_9833_zps168212a7.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Jakie piękne fotki! :loveu: Parę fotek i już wszystko ogarniesz. :)
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
phase replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Ja też cichutko czekam na więcej wieści.:) -
Dziękuję za przybycie. Lara - zawsze to tez pomoże! Ja niektórym już porozsyłałam.
-
[quote name='Pixeloza']zwłaszcza, że Pixuś się tarzać lubi :mad: po ostatnim tarzaniu, myślałam że go uduszę - cały zielony :evil_lol:[/QUOTE] Zombie. :evil_lol: Dlatego uwielbiam patrzeć na takie futrzaste lub białe pieski na zdjęciach. :cool3: Żabcia poszła dziś ze mną na pocztę, więc ostatnio jeśli chodzi o dłuższe dystanse spacerkowe jestem z niej dumna. :loveu:
-
[quote name='majka12741']Chodzi Ci o Ciapka? :) Mnie też go przypomina, Łatka jest własnie u Marry ale nie może tam zostać dlatego pilnie szukamy innego tymczasu, możesz porozgłaszać?[/QUOTE] Co za gapa ze mnie, miałam na myśli Ciapka a napisałam Łatka. :oops: Postaram się chociaż parom osobom powysyłać wątek.
-
Musi chłopak mieć kolczatkę?.. Bądź grzeczny Amonku! :)
-
Ciągle trzymam kciuki za chorowitkę, oby wszystko było OK!
-
Od razu przypomniała mi Łatka marry..
-
Hej dziewczyny. :) Ile tu pięknych zdjęć. :loveu: Joy jest moją faworytką ze wszystkich szkrabów. :loveu:
-
Szarlotka – prawdziwa berneńska trzpiotka - ma swój domek
phase replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
Zaglądam...... -
Dzień dobry, miłego weekendu życzymy. :loveu:
-
[quote name='Pixeloza']znam twój ból :mad:[/QUOTE] U Was tak biało to już w ogóle nie zazdroszczę. :lol: [quote name='Klaudia&Aza'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-VAx-dorHJsc/UYOtKxocmuI/AAAAAAAAA50/Vw6r_5_csnE/s640/DSCF8839.JPG[/URL] piękny:loveu: i ja muszę się któregoś dnia wybrać do schroniska[/QUOTE] Bo to Gosiaczek "mój", więc jest piękny. :loveu::diabloti: Jeszcze będę miała ładniejsze zdjęcia, koleżanka wyśle. :)
-
Powodzenia. ;)
-
[quote name='betty_labrador'][URL]http://img197.imageshack.us/img197/4640/201305034.jpg[/URL] właśnie-co to te żółte kwiatki? :lol:[/QUOTE] Pełno tego, u mnie przed blokiem full tego rośnie. Ale jest piękne. :)
-
[quote name='phase']Daga to piękna, około sześciomiesięczna sunia, przypominająca urodą owczarka belgijskiego typu Tervueren, jedynie mniejsza :) :) Jest piękna jak belgi i ma podobny charakter jak one - jest inteligentna, kocha ruch, zabawę, uwielbia aportować. To bardzo grzeczna sunieczka - z radością wykonuje wydawane jej polecenia, przychodzi na każde zawołanie (nawet z aportem w paszczy) :) Dobrze rozumie się z psami, jest zgodna, łagodna, wrażliwa . [B]Kontakt w sprawie adopcji: Justyna: 512 324 459 [/B][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6WD0eSlIMzo/UVG7alD2rSI/AAAAAAAABLc/Uhv9nl2E_g0/s800/Obraz 345.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Kx-6a7GqKJ4/UUIcbas8A_I/AAAAAAAAAYU/WVe81T1bac4/s800/DSC_0297.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bg-dcCwXCDY/UUIcS2AFjZI/AAAAAAAAAXc/vLJCQCH8n18/s640/DSC_0233.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bFQWG9f35Ng/UUIcUVCltlI/AAAAAAAAAXk/E9w-CKJOJIw/s800/DSC_0236.JPG[/IMG][/QUOTE] Dziewczyna w nowym domu. :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942470_642479799101945_1210030854_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422136_642479849101940_2037378474_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='phase'] OLSZTYN Imię: Maja Numer rejestru: 320/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 04.2013 Wielkość: duża Uwagi: domowa. W nowym domu!
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
phase replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[B]Olsztyn[/B] [FONT=verdana][SIZE=2]Rodi to 5 letni mieszaniec bernardyna. Rodi został oddany do schroniska ponieważ jego "właściciel" nie miał odpowiednich warunków na trzymanie tak dużego psa. Pierwsze miesiące życia Rodi spędził na wsi zapewne w kojcu. Jego "właściciel" z przyczyn prywatnych musiał wyprowadzić się do miasta. Rodi mieszkał na podwórku, nigdy nie uciekł,nie niszczył podwórka. Nie wiadomo natomiast jak zachowywał się w domu. Według "właściciela" psiak dobrze dogadywał się z dziećmi, ale mimo wszystko szukamy mu domu bez dzieci. Rodi nie toleruje dużych psów, według "właściciela" z małymi dogadywał się bardzo dobrze, ale trzeba było uważać, a by przypadkowo nie zrobił im krzywdy. Widać, że Rodi był psem jednego pana. Do mężczyzn jest miłym psiakiem. Uwielbi się przytulać. Szczególnie miło traktuje jednego z pracowników. Upodobał go sobie i jak go zobaczy to cieszy się jak mały szczeniaczek. Natomiast do kobiet podchodzi z dystansem. Ale na to również nie ma reguły. Rodi szuka odpowiedzialnego domu który poradzi sobie z jego trudnym charakterem.[/SIZE][/FONT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-spHqUHSj8ds/UX7QOvn2VoI/AAAAAAAAIQo/SIx8OVxL6mU/s640/DSC_0051 (2).JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sf8nkj7PJsw/UX7QOl9fMNI/AAAAAAAAIQw/m5hYDhhCeaY/s640/DSC_0065 (2).JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-COFzGjwjICE/UX7QPtlBZHI/AAAAAAAAIQ4/UFIB-G6yvOE/s512/DSC_0077.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-etE307i5zDs/UX7QPvPjkeI/AAAAAAAAIQ8/YciTjcbP3sY/s512/DSC_0078.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9MrqL_R1_ks/UX7QOjKdEgI/AAAAAAAAIQs/yg5zaFnOCqY/s512/DSC_0062 (2).JPG[/IMG] -
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
phase replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
GOSiaczek schudł, ale formę ma tę samą. Zabawa to jego życie, ale czasem przychodzi i prosi o mizianie. :) Lepsze zdjęcia ma Dominika. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xlz-6QYkG9M/UYOsxAMWyfI/AAAAAAAAA24/VtZdwibWAeo/s640/DSCF8800.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BcDrXm4VDx0/UYOs6SQpW7I/AAAAAAAAA34/qK7r9OQRd2Q/s640/DSCF8814.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VAx-dorHJsc/UYOtKxocmuI/AAAAAAAAA50/Vw6r_5_csnE/s640/DSCF8839.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pwyyy89qwSE/UYOtO-ELYvI/AAAAAAAAA6U/tPhvL2Gfxd8/s640/DSCF8851.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-snnQLFS-lX4/UYOtZiE4fKI/AAAAAAAAA70/7jwgs3Lxkdg/s640/DSCF8875.JPG[/IMG] -
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
phase replied to phase's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3KDPaNAcOFM/UYOtfAWZPXI/AAAAAAAAA8k/HIO_Lotq_fs/s640/DSCF8885.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jZ55IU6Be9o/UYOtf8xJ1qI/AAAAAAAAA8o/5TgHl9Qxh8w/s640/DSCF8886.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6xk4R_4GtZw/UYOtgpmp-nI/AAAAAAAAA80/PtjRORgKvZ4/s640/DSCF8887.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iWnoWXfZX3E/UYOthRBPvDI/AAAAAAAAA88/G-gS-QL_YyQ/s640/DSCF8889.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1aAwGRmc7yc/UYOth5lCPyI/AAAAAAAAA9E/F69P7AOPCas/s640/DSCF8890.JPG[/IMG] -
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
phase replied to phase's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-01xebaBIRpk/UYOtadcnI7I/AAAAAAAAA78/k-94_Y5gzbM/s640/DSCF8876.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-I_WbUCabphs/UYOta_KzCkI/AAAAAAAAA8A/U-L_yy_NL9A/s640/DSCF8877.JPG[/IMG] Gos oszukuje. :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Yz2z2iE0G_Q/UYOtckDM6FI/AAAAAAAAA8M/tenAudfxOns/s640/DSCF8880.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pzHs2Q2jNxo/UYOtdKvHArI/AAAAAAAAA8U/VoK2lGGHOXE/s640/DSCF8881.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Rd5nglLtAuw/UYOtdXqv2KI/AAAAAAAAA8Y/TpwPBRGQYwo/s640/DSCF8883.JPG[/IMG] -
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
phase replied to phase's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GYI0ggU3TjQ/UYOtWd6xnTI/AAAAAAAAA7U/YO3W4Xit564/s640/DSCF8863.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-H6hjToSrCnU/UYOtXPD4heI/AAAAAAAAA7c/UOX4FSc3xIg/s640/DSCF8864.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tkvhKxsvPlQ/UYOtXu6afxI/AAAAAAAAA7k/Jm9jFvgqAl0/s640/DSCF8866.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0lE9KvJs6ss/UYOtYr5JGvI/AAAAAAAAA7o/IjXLGbtUCZg/s640/DSCF8869.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-snnQLFS-lX4/UYOtZiE4fKI/AAAAAAAAA70/7jwgs3Lxkdg/s640/DSCF8875.JPG[/IMG] -
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
phase replied to phase's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vGEoo3Qc9FM/UYOtR9ppYSI/AAAAAAAAA6s/pi7kEPbiA54/s640/DSCF8857.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vs0FGoUaI7c/UYOtSF2-MTI/AAAAAAAAA6w/Ow5_2-3io4o/s640/DSCF8858.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gDr-Tq9Wy6A/UYOtUI7liTI/AAAAAAAAA68/SmOp7Be-wg8/s640/DSCF8859.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OZkfe2Vvu5M/UYOtUqC9JGI/AAAAAAAAA7E/0jcr-TLJ3Bg/s640/DSCF8860.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0toQSk2sUBo/UYOtVPKXS1I/AAAAAAAAA7I/_0GqfVf7A2I/s640/DSCF8861.JPG[/IMG] -
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
phase replied to phase's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1D4ahp1jGqI/UYOtL-2J32I/AAAAAAAAA54/mqC8sZyUijA/s640/DSCF8840.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hfqUVdqA4Gw/UYOtMrF8cvI/AAAAAAAAA6A/_TS67GWhfFE/s640/DSCF8845.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PmN897jdDe8/UYOtN098ZAI/AAAAAAAAA6M/QmEdKw6Ld2Q/s640/DSCF8846.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pwyyy89qwSE/UYOtO-ELYvI/AAAAAAAAA6U/tPhvL2Gfxd8/s640/DSCF8851.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sgvIuNw06wQ/UYOtPoAuohI/AAAAAAAAA6Y/xbsFiR0ROnA/s640/DSCF8852.JPG[/IMG]