-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='Molowe'] Tak w sumie mam prawie 2 tygodniową majówke dzięki temu,że są matury :p Mam dosyć dużo fotek z dzisiaj;) [/QUOTE] Masz za dobrze. :eviltong: Ostatnia fotka bardzo mi się podoba. :loveu:
-
Pierwsza moja myśl - basen. :evil_lol: [url]http://img705.imageshack.us/img705/4971/1044662.jpg[/url]
-
[url]http://i1222.photobucket.com/albums/dd497/Kaasik_91/941653_243576135783652_829456720_n_zps8fb8f1f8.jpg[/url] fajna paczka. :) I jakie udane zdjęcie. :)
-
Rozpieszczasz ich. :loveu:
-
no, no. Ładne "wdzianko". :cool3:
-
Mógłby nosić chustkę "Szukam domu" albo coś podobnego, może by ktoś go akurat wypatrzył. :)
-
[quote name='Pixeloza']ty to nic nie lubisz :evil_lol: u nas było gorącą teraz zaczyna wiać, burzo - czekam :diabloti:[/QUOTE] W końcu jestem kobietą. :diabloti: Musze pomarudzić. Burzy to sie boję, więc burzy mówimy NIE! Ale przeciw deszczowi nie mam nic przeciwko. :) [quote name='Ty$ka']Ej, nie jest tak źle :P 25*C to nie dużo :D[/QUOTE] Co to tam 25 stopni, pffff. :diabloti: [quote name='Sonka95']Gorąco to i u nas było wydawało się jakby bylo ze 30 ;)[/QUOTE] U mnie 27 było wczoraj. Dzisiaj kilka minut po 7 wyszłam bez bluzy a i tak było ciepło. Ciekawe jakie lato nas zawita.. [quote name='Sarunia-Niunia']Phase - strasznie mi przykro z powodu Dżigi :(:(:(.... Nie chcę nawet przypomiać sobie, jak ból rozdzierał mi serce 3 lata temu po odejściu Saruni [*] i rok temu po odejściu Bono [*]... Wiem, jak okrutnie teraz cierpią Ci Ludzie, których Dżigunia osierociła... [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1589/diga.jpg[/IMG][/QUOTE] Nawet nie chcę myśleć co Ty czujesz, Sarunia już w ogóle była Ci bliska i Bono "niedawno". :( Ale na pewno są tam razem i jest im dobrze.. Spojrzałam jak pięknie obramowałaś i zrobiłaś te zdjęcie, łezka mi poleciała. W sobotę jadę zawieźć jej rzeczy do schroniska, cały worek karmy, bo to wszystko i z domu i z działki, nowiutki kocyk, 4 miseczki... :(
-
Jak to jakieś fotki, piękne fotki! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Jaki cudny Oscareczek. :)
-
Bądź silna Sabciu!!
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
phase replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lusieńko tak bardzo się cieszę, że lepiej się czujesz, oby było tak dalej! Jesteś przepiękną sunieczką. -
I jak tam Ci poszło? Słyszałam, że na polskim było Przedwiośnie i matma była łatwa? Czy tylko takie "ploty"?
-
Do nas miała burza przyjść w poniedziałek, było tak jak piszesz, wręcz parno, duszno, nie gorąco, ale nawet kropla nie spadła deszczu. Dziś jest zdecydowanie ZA gorąco. :shake: Co tak skromniacho ze zdjęciami? :eviltong:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Jak byłam w ciąży i prosiłam go, żeby mi zrobił zdjęcia z brzuszkiem, to obcinał mi na zdjęciu głowę :evil_lol: Lepiej niech on się aparatu nie dotyka :diabloti:[/QUOTE] Jakbym czytałam o moim Marku. On też lepiej jak aparat weźmie potrzyma, a nie robi zdjęcia. :evil_lol: [quote name='magdabroy']Dzień dobry i deszczowy :eviltong:[/QUOTE] Do mnie mógłby przybyć deszcz! -
[quote name='SANDRA5153']Super, może kiedyś jakiś spacer! :)[/QUOTE] Z miła chęcią, tylko moja staruszka Żabcia już nie daje rady w długie wycieczki, ale jak zimniejsza pora jest to chodzimy przynajmniej na te 3km. :)
-
O co chodzi?? :crazyeye:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
phase replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
W ogóle z samego wyglądu wygląda fajnie. :) -
[quote name='Pixeloza'][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/48144702/2101/other/std/8dcad6c4e9.jpeg[/IMG] A to tincia, nigdy nie widziała fryzjera :evil_lol: :-( Mam nadzieję, że zaopiekuję się Dżigą w niebie (*)[/QUOTE] Jaki kudłacz. :) Mam nadzieję, że razem sobie tam biegają.... [quote name='Sonka95']Doberek :)[/QUOTE] Heloł. ;) Jest u nas ZA ciepło. Nie lubię takiej duchoty, ani gorąca. Lubię ciepło, ale nie aż takie. ;/
-
Oj nie dobre wiadomości..... Trzymajcie sie!
-
[quote name='Ty$ka'] Dobryyyy :) No widzisz.... i kleszczowo. Bo cholerka, podkusiłam się na jakiś nieznany mi środek, kupiłam kundlowi, zakropliłam w ub. tygodniu, a dzisiaj całą rodzinkę kleszczów (i to porządnie napitą!) wyjęłyśmy z Babcią :/ Haha, nie no co Ty - takie tam słodkie foto słitaśnego pluszaka i jeszcze bardziej słitaśnego labusia. :loveu: Gdzie Ty masz szczęki? 8) [/QUOTE] Ja rzadko u Żabci znajduję kleszcze (odpukać!). Ostatnio zaczęłyśmy częściej chodzić do lasu, ale jak na razie spokój. To jest takie dziadostwo. :shake: FU! :diabloti:
-
Dzięki Cioteczki.. Dżiga zalizałaby wszystkich na śmierć.. Stare zdjęcie, ja z Dżigunią. :loveu::( Oj jamniorki to strasznie mądre psiaki.. Mam nadzieję, że jest teraz szczęśliwa i nic już ją nie boli... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-onaGL0oBXec/UYk-hnG3WRI/AAAAAAAAA_k/UcIBRggIGlA/s700/DSCF8952.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JV6BAj9tfUw/UYk-pdr_LCI/AAAAAAAAA_s/BAc0Q21GtoQ/s700/DSCF8954.JPG[/IMG]
-
Brawo, brawo, brawo!! :klacz::klacz: