-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YXZkxI0z_ts/UYE2wXICHkI/AAAAAAAAAwo/R57x2kIr7VQ/s640/DSCF8787.JPG[/IMG] Najważniejsze by wygodnie. :grins: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NkKUmFd9YvI/UYE2ng-ngfI/AAAAAAAAAvg/wFRMBeVGuTQ/s640/DSCF8668.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QWpV0QiYljw/UYE2qQ-LeXI/AAAAAAAAAvw/qsmoI1QrWvQ/s512/DSCF8670.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A-gRhE5EIWc/UYE2qOFOENI/AAAAAAAAAvo/h88aQTjcyog/s700/DSCF8742.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WApgD65jlMU/UYE2sQBUMWI/AAAAAAAAAwA/wDVd0KX-hJ4/s640/DSCF8746.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6zYrTgxnBF8/UYE2tdbySsI/AAAAAAAAAwM/yFPAMOo_RA0/s640/DSCF8747.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cQ5X6W6NVY4/UYE2tXHXygI/AAAAAAAAAwI/8Pmhu4yNnHQ/s640/DSCF8750.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AaUZmS4ZZtc/UYE2v5dac-I/AAAAAAAAAwg/4gHVxbvR2Ec/s640/DSCF8753.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4naTFqoPD8M/UYE1-C7PitI/AAAAAAAAAuk/SdoOiUryTxw/s640/DSCF8776.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kujKbtJMtzM/UYE2AlZdLdI/AAAAAAAAAvA/gZArom1uB7M/s640/DSCF8779.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A-3EwG2Bpgg/UYE2BsXYPRI/AAAAAAAAAvI/BB25jqq5O-k/s640/DSCF8780.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YGXWIj_Vrt8/UYE2B6j-NbI/AAAAAAAAAvM/TndMs1DDoXc/s640/DSCF8791.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wBojnGXclQA/UYE2DB0E9FI/AAAAAAAAAvY/OuvxGkXnmyM/s640/DSCF8792.JPG[/IMG]
-
Spacerek udany, wspaniała pogoda, Żabcia dała radę przejść kawał drogi. :) Na razie nie Żabkowe. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OG9imHUmEps/UYE1-pQYHRI/AAAAAAAAAuo/JIPTFVV5-yI/s640/DSCF8756.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TeZOCh6Tljg/UYE1914DxlI/AAAAAAAAAug/iNaHCqzR9Qw/s640/DSCF8755.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1TjNYDsvO1I/UYE17QaLwDI/AAAAAAAAAuQ/_XIicqwB2vE/s640/DSCF8726.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eWZqa74bVYU/UYE17clKSbI/AAAAAAAAAuM/ShEBUt2w4hk/s640/DSCF8724.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-T2pVZVLKwnM/UYE17C9aRRI/AAAAAAAAAuI/Y_LzvVFlmIk/s700/DSCF8723.JPG[/IMG]
-
Owczarki niemieckie i psy w typie ON - schronisko w Jastrzębiu Zdroju.
phase replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Jak wesoła Klara. :) Ależ one czarna jak 2 krople wody! -
Jamajka wróciła z adopcji, biedna sunia szuka domu
phase replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To tym bardziej czekamy na więcej wieści!!! :) -
A u nas jest pięęęęknie. :loveu: Ale z miła chęcią pooglądam foteczki. :)
-
Szarlotka – prawdziwa berneńska trzpiotka - ma swój domek
phase replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
Przepiękna dziewczyna! -
Olsztyn [B]FRAJDA [/B][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Piękna, młodziutka suczka, w wieku około 2 lata, w typie husky. Frajda jest bardzo towarzyskim i przyjaznym zwierzakiem i - jak przystało na husky - bardzo energicznym, dziarskim i wszędobylskim :smile: Sunia w każdej chwili gotowa jest na spacer.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ntxVYOiwzGw/URfxYKcFJSI/AAAAAAAAHCw/kk4fUy5ehgc/s640/IMG_6968.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qSfGxqZOq9U/UU8cv2MuONI/AAAAAAAAMoQ/3xrCbkn7K3c/s640/DSC_0033.JPG[/IMG] [SIZE=3][B]W NOWYM DOMU![/B][/SIZE]
-
Jestem i ja, zobaczyłam ich i nie mogłam się powstrzymać, by śledzić ich losy...
-
Starość nie radość. :( Ale dzielna z niej dziewczyna!
-
[quote name='Mada95']Byłyśmy z moim kolegą i Lejdi na spacerze , i kiedy Lejdi przebiegała po ławce łapa jej wpadła między deski i się strasznie przestraszyła:roll:Na Szczęście szybko udało mi się wyciągnąć jej tą łapę i jest okej;)[/QUOTE] Przypomniałaś mi jak kiedys wzięłma na DT Kapsla w typie boksera i pojechaliśmy na wieś. Żaba pobiegła do płotu i zaczęła szczekać na motor a Kapsel brał przykład po niej, tylko chyba nie widział tego płotu i jeb na płot! Nos sobie skaleczył, ale miał nauczkę. :lol: Te jej oczyska, jak malowane. :loveu: [url]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/248310_176476262497481_1820037048_n.jpg[/url]
-
Chyba Nixonek trafił do idealnego domku!!
-
Owczarki niemieckie i psy w typie ON - schronisko w Jastrzębiu Zdroju.
phase replied to izek77's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Jest jeszcze Morus i Smołek, ale fotki mi gdzieś uciekły. Wstawię jak znajdę. Wyglądają jak bracia, sa w podobnym wieku i obaj czarni jak smoła :p.[/QUOTE] Z chęcią zobaczyłabym foteczki psiaków. :lol: -
[quote name='wolf122']Racja ,psy normalnie (owczarki) zaczynają siwieć ok 4-5 lat ale to też nie jest normą.Może być o wiele starszy psiak bez oznak siwizny jak i młodszy posiwiały.Indywidualna sprawa.Ze zdjęcia ja oceniam psa na 4-5 lat ale to tylko "na oko" ,bo trzeba patrzeć na wiele czynnikow- np.zęby ale to też może być mylne.Kwestia kondycji zdrowotnej,warunkow bytowania i wiele,wiele innych.Ja się pokusilem na ocenę ale nie widząc psa na żywo można się nieźle pomylić..Ale jedno mogę stwierdzić na pewno-psiak jest piękny i zadbany.Chyba,że to Photoshop ;):lol: A pewnie, że tak! Siwa mordeczka o niczym nie świadczy. Moja suka (tylko, że fakt, nie ONka) to ma 10 lat a mordka nadal taka sama, tylko ciałko w siwych włoskach. Więc nie warto patrzeć tylko na siwą mordeczkę. ;) Oj tak, piękny DONek!! Swoją drogą, jest też wątek DONkowy, więc mam nadzieje, nie będzie problemu, tam go wrzuciłam. Stronka: http://www.dogomania.pl/forum/threads/177990-Donki-w-potrzebie/page5
-
Szukamy właścicieli lub nowego domu dla Maxa. Został schwytany w niedzielę w Terespolu Pomorskim. Ma około 2 lat. Jest łagodny. Zna podstawowe komendy - "siad", "łapa". Na szyi miał czarną obrożę. Nie ma czipa czy tatuażu. Jest dominujący. Przebywa w Punkcie w Świeciu (kuj-pom) kontakt : 798057778 [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/943701_337159346386422_1068319410_n.jpg[/IMG]
-
Sieeeeeeeeeeeeema. :grins: On i czerwień - idealne połączenie. :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-puzJrQteBhk/UYBBtuofQnI/AAAAAAAABjE/4_qressFsbU/s512/IMG_8966.JPGpz[/url] pzdr.
-
Heeeja. :):) [quote name='dOgLoV']Ja tam wolę malamuty :loveu: [/QUOTE] Ja też, . ;) A te Twoje foty jak zwykle zachwycają! Następnym razem proszę o parę TTB. :lol: A co ten psiak się tak bał? [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC02031_zps666f1752.jpg[/url] Oświeca pięknem. :loveu: [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC02029_zps2b232370.jpg[/url] Cuuuudo! [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC02018_zpse1c1498b.jpg[/url] udanej i ciepłej majóweczki. :loveu:
-
Napiszcie chociaż co u Was i daj parę fot, albo w ogóle wracajcie! :lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień doberek. :):) [quote name='magdabroy']http://www.kawusia.pl/2846,kotusie :loveu::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Nie mogę zobaczyć, bo brat siedzi na lapku i w ogóle nawet film się nie włącza. :mad: [quote name='magdabroy'] Dostałam od siostry storczyka :multi: Teraz mam 26 sztuk :grins: Wooow, sporo, pochwal się! :) -
[quote name='Luzia'] 2 lata i już taka siwa broda? No nie powiedziała bym :roll: I co z tego, że ma siwą brodę, u niektórych szybciej to widać a u niektórych się pojawia, gdy już starość ich bierze. Proszę bardzo Hera w wieku 7 lat a praktycznie nie ma nic z siwizny. https://lh6.googleusercontent.com/-u7fJlBVsHCk/UU85WDba0vI/AAAAAAAAAyA/8BiNTC6NlqE/s720/IMG_7053.JPG Skiper w wieku 8 lat, gdzie te siwe włoski... https://lh6.googleusercontent.com/-T0LWVtTmEi0/UX1nRvjSucI/AAAAAAAACXU/pEWGwN9Mn8s/s599/DSC_0050.JPG
-
no on tak zaraża tym swoim uśmiechem. :):loveu: Zawsze uśmiechnięty, szczęśliwy!
-
[url]http://img6.imageshack.us/img6/8606/1043860.jpg[/url] jęziorek. :loveu: Wycałować i wymiziać księżniczkę proszę od cioci Agi. :loveu: