-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Hejka. ;) Piękne te Twoje "diabły". Będziemy częstymi gośćmi. :) pzdr.
-
Hejka. :) [url]http://img855.imageshack.us/img855/8893/p1000102h.jpg[/url] super super super! :loveu:
-
Witamy się pierwszy raz. :) Cudna ta Twoja Wiki. :) I piękne zdjęcia!
-
[url]http://oi33.tinypic.com/bdpjrr.jpg[/url] moja Żaba tak robi, gdy chce być głaskana po brzuszku. :) [url]http://oi44.tinypic.com/33e0o4y.jpg[/url] piękna morduchna. :loveu:
-
Hej, hej. :) Przykuł moją uwagę Twój banerek i nie powstrzymałam się wejść. Będziemy zaglądać. :) pzdr.
-
Jaka ona słodziutka jest, rozkoszna. :loveu: Fajnie, że adoptowaliście i daliście jej super dach nad głową! ;)
-
[quote name='Sonka95']Żabcia pływa w płytkiej wodzie : ) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-gAqsnYKOhxc/UYIsWGk7A3I/AAAAAAAAA0A/S8xFuLi6AKM/s640/DSCF8730.JPG[/URL] Sonia to najchetniej pływa tam gdzie ma grunt :evil_lol:[/QUOTE] Pulpet to by popływał, ale z kimś, tzn., gdybym ja pływała to by za mną była. :) Ale sama się wstydzi. :evil_lol:
-
[quote name='Sonka95']Ja jestem na kierunku turystyki :) Mnie to czeka i matura i testy zawodowe , które sa bardzo ważne ;)[/QUOTE] Ale później chociaż możesz bez problemu iść na studia o kierunku turystyki. :) Ja chciałam iść na nią, no ale jednak tak wyszło, że pierwsze co przyjęli mnie na Leśnictwo i to wybrałam. :)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Q3Tv7XvnCOY/UYIsk1FVbvI/AAAAAAAAA10/QNnPVQoAdiU/s640/DSCF8785.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Bo-0Zjn-XGo/UYIsmKF-WkI/AAAAAAAAA2A/ew2LE5BZ93g/s640/DSCF8788.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TKoHFnKyxys/UYIsgbsb2GI/AAAAAAAAA1Q/ocWjggBuZGo/s512/DSCF8768.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ae1hqHinlpo/UYIshW6stuI/AAAAAAAAA1Y/ga0iV1kuawk/s640/DSCF8770.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MnRdMPW9Ipg/UYIsiI8g0gI/AAAAAAAAA1g/_hBEuxyFKLw/s640/DSCF8771.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yoZTJzxih2A/UYIsjtv833I/AAAAAAAAA1o/76HgvblOkd0/s640/DSCF8773.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3X6DcqmAxVU/UYIskgYcPmI/AAAAAAAAA1w/gAO398gJeEw/s640/DSCF8784.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dbEX3i1-iPs/UYIsbv9fmII/AAAAAAAAA0o/FypcvrLx26E/s640/DSCF8736.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Sw0qORtYti0/UYIschPdJcI/AAAAAAAAA0w/UIP9qRcTRoQ/s640/DSCF8740.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ampwcy4jV6A/UYIseKZVLOI/AAAAAAAAA04/INzqvl9P_AI/s640/DSCF8741.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eYXwfaF9PtY/UYIseq8skBI/AAAAAAAAA1A/lLbtOSmYULI/s640/DSCF8762.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z1inKVTB9ZU/UYIsftxX8hI/AAAAAAAAA1I/ed4_Wch7Xco/s640/DSCF8763.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gAqsnYKOhxc/UYIsWGk7A3I/AAAAAAAAA0A/S8xFuLi6AKM/s640/DSCF8730.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z6c9pVhYUnU/UYIsXYD0M_I/AAAAAAAAA0I/s0DsNSPBA1U/s640/DSCF8731.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Hh3X8bTb6PA/UYIsZOjULRI/AAAAAAAAA0Q/7xjxZHPx_Cs/s640/DSCF8732.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FJSfePg6xWU/UYIsZ0ZOopI/AAAAAAAAA0Y/j6jiaFvxX4g/s640/DSCF8733.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Q47u_Zh5m9w/UYIsa2-dG6I/AAAAAAAAA0g/2E_R9PPJVYE/s640/DSCF8735.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WwGuNYZE2-8/UYIsP5TJy3I/AAAAAAAAAzQ/SSf9UvOwiFM/s640/DSCF8718.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VU63CVo5W74/UYIsQzU3yTI/AAAAAAAAAzY/KJtK_ceAC-g/s640/DSCF8719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KDeGXOwTZfk/UYIsRfEGqTI/AAAAAAAAAzg/NqphGkn0UCU/s640/DSCF8720.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VS4Zxl_8hLc/UYIsUl3FJEI/AAAAAAAAAzw/v_Sr4Nu4jSY/s640/DSCF8728.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M5BVjRPq0Z4/UYIsVV-sp0I/AAAAAAAAAz4/ue-OvzkC9_s/s640/DSCF8729.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-J5FieDpS9rY/UYIsKy72rcI/AAAAAAAAAyg/ptOmpSNfLCc/s640/DSCF8708.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--W6T7HOskBM/UYIsK81E2aI/AAAAAAAAAyk/1EixcH530Ks/s640/DSCF8713.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yblL4TyI9oE/UYIsLQYJ3xI/AAAAAAAAAyw/6SLLtl2raoY/s640/DSCF8714.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DVSg6RAiIbE/UYIsN7IWWtI/AAAAAAAAAzA/5uMGq3roew4/s640/DSCF8716.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ytMf3_zKiKo/UYIsOSJlnFI/AAAAAAAAAzI/PpZZsGtxSPk/s640/DSCF8717.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-D_BfAU5wfCI/UYIsDVU8p8I/AAAAAAAAAxw/pkujzEecexw/s640/DSCF8698.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-q09pU2ngBBA/UYIsFMOQ41I/AAAAAAAAAyA/tx_n0iB0wo8/s640/DSCF8699.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kY9QrUnME7w/UYIsHR3dzdI/AAAAAAAAAyI/EPN2bXSVPmw/s640/DSCF8703.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fXlw8o64m58/UYIsHVW8KbI/AAAAAAAAAyQ/aFASf1O3UDk/s640/DSCF8706.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9Boo4iPCZSY/UYIsIDS7uUI/AAAAAAAAAyY/tOACy19_Hzo/s640/DSCF8707.JPG[/IMG]
-
[quote name='Sonka95']U nas wiele jest lasów , ale jezior to jest niewiele :)[/QUOTE] No ja w końcu mieszkam w Krainie Wielkich Jezior. :grins: Ale tu gadu, gadu a foteczki Żabci czekają. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--ZqZhdpuqJQ/UYIr7wqK5oI/AAAAAAAAAw4/KC39GZeizhk/s640/DSCF8682.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9C9T4jQLJYA/UYIr8RZIfcI/AAAAAAAAAxA/OgqEYTm6N6Q/s640/DSCF8686.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AiPSXhTZa5U/UYIsAhusHUI/AAAAAAAAAxY/f3aBE70AOgw/s640/DSCF8694.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WXveFdIuHHc/UYIsBB9NdiI/AAAAAAAAAxo/4gSOdF91y54/s640/DSCF8696.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-u-5Ac0EZ8Kc/UYIsDQ3bGMI/AAAAAAAAAx0/XKmrU1uJAVs/s640/DSCF8697.JPG[/IMG]
-
No to brawo!!! A ja miałam jechać na tą wystawę, ale niestety plany się zmieniły. Faktycznie potrafi przybrać poważną minkę. :cool3:
-
Jaka słodziutka, bezbronna minka. :loveu: [url]http://img4.imageshack.us/img4/7136/img1955gh.jpg[/url]
-
udanej i ciepłej majóweczki życzymy. :)
-
Niebieski to najlepszy kolorek. :loveu: http://img18.imageshack.us/img18/2589/dsc8133kopiowanie.jpg Pięknie wygląda w tych szelkach!
- 173 replies
-
- bordercollie
- collie frisbee
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Patrząc na te zdjęcie, już się zakochałam. :loveu::loveu: [url]http://imageshack.us/a/img69/2756/zdjecie851.jpg[/url]
-
[quote name='Klaudia&Aza']Witamy się :)[/QUOTE] Heeeja. :loveu: [quote name='rashelek']Ale u was jest pięknie! :D I widzę pogode macie super, zazdroszczę. Żabcia słodziutka jak zawsze :loveu:[/QUOTE] Nie mogę zaprzeczyć, bo pogoda naprawdę jest prze fantastyczna, przepiękna, przecudowna. :loveu: [quote name='Ty$ka']O mamo... nie mów, że u Was taka pogoda :mdleje:[/QUOTE] :ekmm::diabloti: Dzisiaj też już słoneczko się pięknie pokazuje. :D [quote name='faith35']Co racja, to racja :razz: wie na jakie wygody może sobie pozwolić :diabloti: owinęła Was wokół palca... :siara::evil_lol:[/QUOTE] :roflt: [quote name='Sonka95']Nie dośc , ze piękna pogoda to jeszcze widoki :) U nas dzisiaj coś teraz zaczęło się wypogadzać ;)[/QUOTE] Uwielbiam nasze lasy i jeziora, jest gdzie chodzić, jest na co patrzeć i słuchać (wczoraj co chwila dudnił dzięcioł i śpiew ptaszków był na każdym kroku:loveu:)
-
Hej, hej daj znać co tam u Was. ;)
-
[quote name='faith35']Żabka wie co dobre! :evil_lol:[/QUOTE] W końcu nie od dziś jest na świecie. :evil_lol: